"11" вересня 2012 р. Справа № 2-1585/12
Справа №2-1585/2012р.
У Х В А Л А
про усунення недоліків позовної заяви
11 вересня 2012 року суддя Вишгородського районного суду Київської області Рудюк О.Д., ознайомившись з матеріалами позовної заяви
Публічного акціонерного товариства «Родовід Банк»до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором шляхом звернення стягнення на предмет іпотеки, -
В С Т А Н О В И В:
До Вишгородського районного суду Київської області надійшла вищевказана позовна заява.
Вважаю, що заява має бути залишена без руху, оскільки позивачем не у повній мірі додержано вимог чинного законодавства, яким передбачено зміст позовної заяви.
Позивачем заявлено дві позовні вимоги, а саме: стягнення заборгованості з відповідачів та звернення стягнення на нерухоме майно (житловий будинок) -дві вимоги, які виключають одна одну і не можуть бути розглянуті у одному провадженні.
Крім того, з урахуванням принципу диспозитивності, передбаченого ст.11 ЦПК України, керуючись ч.4 ст.119 ЦПК України, крім вищезазначених вимог позивачу при зверненні до суду необхідно дотриматись і вимог ст.39 Закону України «Про іпотеку».
До матеріалів позовної заяви додано оригінал платіжного доручення від 31.08.2012р. про сплату судового збору за подачу позовної заяви до Подільського районного суду м. Києва. Тобто позивачем не надано належного доказу про сплату судового збору за подачу даного позову саме до Вишгородського районного суду Київської області.
Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.ст.119,120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Вважаю за необхідне залишити дану позовну заяву без руху і надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви, оскільки на даний час неможливо відкрити провадження у справі та розглянути її по суті.
Керуючись ст.121 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Родовід Банк»до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором шляхом звернення стягнення на предмет іпотеки залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків не більше п'яти днів з дня отримання ним копії цієї ухвали.
Роз'яснити позивачу, що у разі невиконання вимог даної ухвали позовна заява буде визнана неподаною та йому повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ
Суд | Вишгородський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 11.09.2012 |
Оприлюднено | 18.02.2013 |
Номер документу | 28747908 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вишгородський районний суд Київської області
Рудюк О. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні