Ухвала
від 22.01.2013 по справі 804/629/13-а
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

14 січня 2013 р. 804/629/13

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Рищенко А. Ю., перевіривши матеріали позовної заяви Управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м. Дніпропетровська до Приватного підприємства «КАРОЛІНКА» про стягнення заборгованості у сумі 1 324, 19 грн., -

ВСТАНОВИВ:

11.01.2013 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду звернулось Управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м. Дніпропетровська з позовом до Приватного підприємства «КАРОЛІНКА» про стягнення заборгованості у сумі 324, 19 грн.

Суд зазначає, що відповідно до ч. 4, 5 ст. 106 КАС України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Як вбачається з матеріалів справи, дану позовну заяву було підписано в. о. начальника Управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м. Дніпропетровська - Л.В. Вербицькою. Проте, на підтвердження повноважень останньої не було надано належного документу або його копії.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

За таких обставин, суд вважає за необхідне адміністративний позов залишити без руху та надати строк для усунення недоліків.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 105, 106, 108, 165 КАС України суддя, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м. Дніпропетровська до Приватного підприємства «КАРОЛІНКА» про стягнення заборгованості у сумі 1 324, 19 грн. - залишити без руху.

Встановити позивачу строк у 10 днів з моменту отримання ухвали суду від 14 січня 2013 р. для усунення недоліків, шляхом надання суду належного документу на підтвердження повноважень в. о. начальника Управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м. Дніпропетровська - Л.В. Вербицької.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання ухвали, апеляційної скарги, з подачею її копій відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Суддя А. Ю. Рищенко

СудДніпропетровський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення22.01.2013
Оприлюднено24.01.2013
Номер документу28771295
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —804/629/13-а

Ухвала від 05.08.2019

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Кучма Костянтин Сергійович

Ухвала від 25.07.2019

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Кучма Костянтин Сергійович

Ухвала від 08.12.2016

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Царікова Олена Василівна

Ухвала від 28.11.2016

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Царікова Олена Василівна

Ухвала від 09.09.2016

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Турова Олена Михайлівна

Ухвала від 05.09.2016

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Турова Олена Михайлівна

Постанова від 16.04.2013

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Рищенко Андрій Юрійович

Ухвала від 14.02.2013

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Рищенко Андрій Юрійович

Ухвала від 22.01.2013

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Рищенко Андрій Юрійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні