cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16 тел. 235-24-26
УХВАЛА
"24" січня 2013 р. Справа № 26/155-12
Суддя господарського суду Київської області Лилак Т.Д. розглянувши справу
за позовом Публічного акціонерного товариства "Банк Форум", м. Київ
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрікон-Київ", Київська обл., м. Ірпінь
про стягнення 50 448,73 грн.
за участю представників:
позивача - Воронцов Д.Ю. (дов. № 10/00-520 від 29.08.2012 року);
відповідача - не з 'явилися.
ВСТАНОВИВ:
До канцелярії господарського суду Київської області 24.01.2013 року від відповідача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи, яке судом задоволено.
В судовому засіданні 24.01.2013 року представником позивача заявлено клопотання про продовження строку розгляду справи.
У зв'язку з нез'явленням в судове засідання представника відповідача та заявленим клопотанням суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Продовжити строк розгляду справи № 26/155-12 на п'ятнадцять днів.
2. Розгляд справи відкласти, призначивши її розгляд у відкритому судовому засіданні на 07.02.2013 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Комінтерну, 16.
3. Зобов'язати позивача направити відповідачу копію позовної заяви з додатками на юридичну адресу відповідача.
4. Сторонам виконати вимоги ухвали господарського суду Київської області від 27.11.2012 року у справі № 26/155-12.
5. Поставити до відома сторін, що відповідно до ст. 22 Господарського процесуального кодексу України, вони мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії. Крім того, нез'явлення представників сторін не перешкоджає розгляду справи по суті, за наявними у справі матеріалами згідно з вимогами статті 75 Господарського процесуального кодексу України.
Учасникам процесу оформити письмові докази відповідно до ст. 36 Господарського процесуального кодексу України.
Попередити сторони, що при ухиленні від виконання вимог суду та участі в судовому засіданні до них будуть застосовані санкції передбачені п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя Т.Д. Лилак
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 24.01.2013 |
Оприлюднено | 30.01.2013 |
Номер документу | 28931074 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Лилак Т.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні