Ухвала
від 02.02.2009 по справі 5/54/09
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

5/54/09

   

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================

УХВАЛА

"02" лютого 2009 р.                                                              Справа №  5/54/09

м. Миколаїв

За заявою боржника: Приватного підприємства «АГРОМИР», 55340, Миколаївська область, Арбузинський район, с.Костянтинівка, вул.40 років Жовтня, 7-а, код 34799658

Установа банку: Відділення № 354 АКБ «Укрсиббанк»

Суддя: Міщенко В.І.

розглянувши заяву Приватного підприємства «АГРОМИР»про порушення справи про банкрутство боржника за ознаками ст. 51 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»та вивчивши інші матеріали, визнав їх достатніми для прийняття до розгляду та порушення справи про банкрутство, керуючись ст. ст. 6, 11, 51 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 65, 86 ГПК України , - господарський суд

  

У х в а л и в:

1.  Порушити провадження у справі про банкрутство.

2. Призначити справу до розгляду для прийняття постанови про банкрутство та    відкриття  ліквідаційної процедури на 10.02.2009 р. о 10 год. 10 хв.

Засідання відбудеться  у приміщенні господарського суду за адресою: м. Миколаїв,    вул. Адміральська, 22,  Будинок Рад.

           3. Зобов'язати установу банку, що обслуговує боржника у 20-ти денний строк з дня винесення даної ухвали надати до суду:

-          відомості про наявність (перевід) інших рахунків, у тому числі валютного,            відомості про рух коштів на рахунках боржника за останні 12 місяців та залишок коштів на цих рахунках;

-          копію картки із зразками підписів та заяви про відкриття рахунку.

4. Ухвалу надіслати на адресу боржника, банку, державного органу з питань банкрутства, державного реєстратора Арбузинського району Миколаївської області.

  Суддя                                                                    В.І.Міщенко          

                      

СудГосподарський суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення02.02.2009
Оприлюднено11.02.2009
Номер документу2903811
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5/54/09

Ухвала від 14.12.2010

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Давченко Т.М.

Ухвала від 02.12.2010

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Давченко Т.М.

Ухвала від 05.10.2009

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Давченко Т.М.

Постанова від 09.09.2009

Господарське

Вищий господарський суд України

Коваленко В.М.

Ухвала від 05.08.2009

Господарське

Вищий господарський суд України

Коваленко В.М.

Ухвала від 24.07.2009

Господарське

Вищий господарський суд України

Коваленко В.М.

Рішення від 17.06.2009

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Проскуряков К.В.

Ухвала від 28.04.2009

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Міщенко В.І.

Ухвала від 24.03.2009

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Міщенко В.І.

Ухвала від 24.03.2009

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Міщенко В.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні