Справа № 119/963/13- ц
2/119/860/13
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
"25" січня 2013 р. суддя Феодосійського міського суду АР Крим Бойко З.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільно нажитого майна подружжя та визнання права власності на 1/2 частку спільного майна,-
в с т а н о в и в:
Позивач звернулася до суду з зазначеним позовом в порядку цивільного судочинства.
Відповідно до ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви. Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання. Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом. До позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Згідно ст. 4 ЗУ «Про судовий збір»за подання до суду позовної заяви майнового характеру сплачується 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,2 розміру мінімальної |заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати.
Як вбачається з позовної заяви, позивачем заявлена вимога про визнання права власності на 1/2 частку спільного сумісного майна подружжя, а саме: на об’єкт нерухомого майна, що розташований за адресою м. Феодосія, вул. Челнакова, буд. 1, на земельну ділянку, розташовану за адресою м. Феодосія, вул. Габрусєва, 14, на об’єкт незавершеного будівництва, розташованого за адресою м. Феодосія, вул. Габрусєва, 14, тобто вимога майнового характеру, однак, нею не надано доказів щодо вартості зазначено спірного нерухомого майна, від розміру якої має бути зазначено ціну позову та сплачено судовий збір. Таким чином, без усунення зазначених недоліків провадження по справі не може бути відкрито.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 119, 120, 121 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільно нажитого майна подружжя та визнання права власності на 1/2 частку спільного майна - залишити без руху .
Надати позивачу строк для усунення вказаних в ухвалі недоліків на протязі трьох днів з дня отримання копії ухвали.
Роз’яснити позивачу, що в разі неусунення недоліків, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута.
Суддя:
ОСОБА_3
Суд | Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 25.01.2013 |
Оприлюднено | 20.01.2014 |
Номер документу | 29353233 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим
Бойко З. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні