cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
18.02.2013Справа №5002-15/ 4467-2012
За позовом Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Крименерго»
до відповідача Колективного підприємства «Артель»
про стягнення 19896,76 грн.
Суддя І. А. Іщенко
ПРЕДСТАВНИКИ:
Від позивача - не з'явився.
Від відповіача - не з'явився.
Суть спору: Позивач - Публічне акціонерне товариство «ДТЕК Крименерго» звернулось до господарського суду Автономної Республіки Крим з позовною заявою до Колективного підприємства «Артель» у якому просить стягнути з відповідача вартість спожитої недорахованої електроенергії у розміру 19896,76 грн., а також витрати пов'язані з сплатою судового збору.
10.01.2013 від представника позивача до суду надійшло клопотання про продовження строку розгляду справи, у зв'язку з неможливістю забезпечення явки свого представника до судового засідання (а.с. 40).
У судове засідання 18.02.2013 сторони явку своїх представників не забезпечили, про час та місце розгляду справи були сповіщені належним чином - рекомендованою кореспонденцією (а.с. 45-46). Причина неявки представників сторін до судового засідання суду не відома.
Суд вважає, що матеріали справи в достатній мірі характеризують правовідносини, що склалися між сторонами, та вважає за можливе розглянути справу за наявними в ній матеріалами.
Ухвалою суду від 10.01.2013 строк розгляду справи продовжений до 18.02.2013.
Розгляд справи відкладався в порядку статті 77 Господарського процесуального кодексу України, в межах строку встановленого статтею 69 Господарського процесуального кодексу України.
Розглянувши|розгледівши| матеріали справи, дослідивши наявні у матеріалах справи докази, суд
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до статті 26, 27 Закону України "Про електроенергетику" від 16.10.1997 № 575\97 ВР споживання електроенергії можливо лише на підставі договору з енергопостачальником, споживач енергії зобов'язаний додержуватись вимог нормативно-технічних документів та договору про постачання енергії.
Згідно пункту 5.1 Правил користування електричною енергією, затверджених Постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 31.07.1996 № 28, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 02.08.1996 № 417/1442 - з подальшими змінами - (далі - Правила), договір про постачання електричної енергії є основним документом, який регулює відносини між постачальником електричної енергії за регульованим тарифом, що здійснює свою діяльність на закріпленій території, і споживачем та визначає зміст правових відносин, прав та обов'язків сторін. Споживання електричної енергії без договору не допускається.
Як свідчать матеріали справи, 31.03.2005 між позивачем - Публічним акціонерним товариством "Крименерго" та відповідачем - Колективним підприємством "Артель" - було укладено Договір № 262 про поставку електричної енергії з додатками (а.с.14-20).
Відповідно до пункту 1 Договору, постачальник постачає електричну енергію споживачу, а споживач сплачує поставнику її вартість і здійснює інші платежі, відповідно до умов дійсного договору і додатків до нього, які є його невід'ємною частиною.
Пунктом 2 цього Договору передбачено, що під час виконання вимог даного договору, а також вирішенню всіх питань, які не обумовлені даним договором, сторони зобов'язуються керуватися діючим законодавством України, і перш за все - Законом України "Про електроенергетику" та Правилами користування електричною енергією, які затверджені в установленому порядку.
Відповідно пункту 2.1.2 Договору постачальник взяв на себе зобов'язання поставляти споживачу електроенергію, як різновид товару: в об'ємах, визначених у відповідності з розділом 5, та з урахуванням умов розділу 6 цього Договору (додаток № 1 "Об'єми поставки електричної енергії споживачу та субспоживачам"); відповідно до категорії надійності струмоприймачів споживача у відповідності з Правилами пристрою електроустаткувань (далі - ПУЕ) та гарантованого рівню надійності електропоставки відповідно до фактичної категорії, визначеної додатком № 6 "Акт розмежування балансової приналежності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін"; з дотриманням встановлених показників якості електричної енергії в межах відхилень, обумовлених в договорі між постачальником та Державним Підприємством "Енергоринок".
Пунктом 2.2.2. Договору споживач зобов'язався зокрема, дотримуватися режиму споживання електричної енергії згідно з умовами розділу 5 цього Договору.
Відповідно до пункту 5.1. Договору для визначення договірних величин споживання електричної енергії та потужності на слідують 6.1 рік, Споживач, не пізніше 15 листопада поточного року, надає Постачальнику відомості про розмір очікуваного споживання електричної енергії (додаток № 1 "Обсяги постачання електричної енергії споживачу та субспоживачу").
У разі неподання Споживачем вище зазначених відомостей у встановлений термін розмір очікуваного споживання електричної енергії (потужності) на наступний рік встановлюючи Постачальником на рівні фактичних показників відповідних періодів поточного року.
Згідно з пунктом 5.2. Договору порядок визначення граничної величини споживання електричної енергії обумовлюється в додатку № 4.1, № 4.2 "Порядок розрахунків" до цього договору "
За підсумками минулого розрахункового періоду, договірна величина споживання електричної енергії коригується Постачальником до рівня фактично сплаченої за цей розрахунковий період величини спожитої електричної енергії та відповідно здійснюється коригування договірної величини, рівня електричної потужності. У разі повної оплати фактично спожитої електричної енергії, договірна величина потужності в бік зменшення не коригується.
Відповідно до пункту 5.3. Договору договірні величини споживання електричної потужності на розрахунковий період визначаються в години максимуму навантажень енергосистеми для споживачів з приєднаною потужністю 150 кВА і більше, виходячи із установленого знергосістемой завдання щодо граничного споживання електричної потужності і доводяться Постачальником щомісяця Споживачеві письмовим повідомленням яке вважається невід'ємною частиною цього договору.
У випадку, коли Споживач на підставі двостороннього акта має погоджену технологічну та аварійну броню електропостачання, договірна величина споживання електричної потужності в години максимуму навантаження має бути не нижче обумовленої актом технологічної броні електропостачання, за умови проведення Потрабітелем обов'язкового авансового платежу, за обсяг технологічної броні.
Відповідно до пункту 7.1 Договору облік електроенергії, спожитої Споживачем та (або) субспоживачами, приєднаними до електричних мереж Споживача, здійснюється згідно з вимогами ПУЕ та ПКЕЕ. У разі порушення Споживачем вимог нормативно-технічних документів щодо встановлення та експлуатації засобів обліку, їх покази не використовуються при розрахунках за спожиту електроенергію, а обсяги спожитої електроенергії визначаються Постачальником розрахунково згідно "Методики обчислення обсягу електричної енергії, недсчітанной внаслідок порушення споживачем - юридичною особою Правил користування електричною енергією ", затвердженої відповідною постановою НКРЕ України.
Відповідно до пункту 7.2 Договору перевірка стану розрахунків за електроенергію проводиться за розрахунковий період щомісяця і оформляється двостороннім "Актом звірки" між Споживачем та Постачальником, який Споживач зобов'язаний повернути підписаним до наступного розрахункового періоду.
Згідно з пунктом 7.3 Договору у разі встановлення розрахункових засобів обліку не на межі балансової належності електричних мереж електропередавальної організації та Споживача, обсяг спожитої електроенергії визначається шляхом збільшення (зменшення) обсягів електричної енергії, визначених відповідно до показань розрахункових засобів обліку, на величину обсягу розрахункових втрат електроенергії на ділянці електричної мережі (з урахуванням трансформаторів) від межі балансової належності до місця встановлення розрахункових засобів обліку. Розрахунки втрат виконуються на підставі галузевих нормативно-технічних документів та оформлюються додатком № 10 "Розрахунок втрат електричної енергії в мережах споживача".
Відповідно до пункту 7.4 Договору у разі розміщення засобів обліку Споживача в приміщеннях, які не відповідають визначеним нормативно-технічними документами вимогам температурного режиму експлуатації засобів обліку, у зимовий період (грудень, січень, лютий) обсяг спожитої електричної енергії збільшується на 5% у порівнянні з обсягом, визначеним за фактичними свідчення цього засобу обліку.Пунктом 4.2.3 Договору передбачено, що споживач оплачує постачальнику вартість електроенергії, розрахованої виходячи з приєднаної потужності струмоприймачів та кількості годин їх використання, у разі, зокрема, самовільного внесення змін в схеми обліку електроенергії.
Відповідно до пункту 9.5 Договору № 262 про поставку електричної енергії даний договір набирає чинності зі дня його підписання та укладається на строк до 31.12.2005. Договір вважається щорічно пролонгованим, якщо не менш як за місяць до закінчення строку дії даного договору від жодній зі сторін не буде заявлено про припинення його дії або про перегляд його умов.
Оскільки сторонами не надано доказів направлення іншій стороні заяви про розірвання такого договору, суд дійшов висновку про те, що даний договір діє і на момент вирішення спору.
Відповідно до статуту Публічного акціонерного товариства "ДТЕК Крименерго", товариство є правонаступником майна, прав та обов'язків Відкритого акціонерного товариства "Крименерго" та Публічного акціонерного товариства "Крименерго" (а.с. 31-36).
Згідно з пунктом 8.1 Правил користування електричною енергією, затверджених Постановою НКРЕ України № 28 від 31.07.1996 (далі - Правила), постачальник електричної енергії за регульованим тарифом має право, у тому числі на безперешкодний доступ (за пред'явленням службового посвідчення) до розрахункових засобів обліку електричної енергії, що встановлені на об'єктах споживачів, для візуального або автоматизованого зняття показів розрахункових засобів обліку; на безперешкодний доступ (за пред'явленням службового посвідчення) до електричних установок споживача для проведення технічної перевірки засобів обліку, контролю за рівнем споживання електричної енергії, контрольного огляду електричних мереж від межі балансової належності до точки обліку та технічної перевірки засобів обліку споживача відповідно до умов укладених договорів, а також для виконання відключення та обмеження споживання відповідно до встановленого цими Правилами порядку та умов договору, виконання інших робіт відповідно до договору.
Відповідно до додатку № 3.1 до Договору поставки електричної енергії № 262 від 31.03.2005 був визначений Перелік та данні по комерційним засобам звіту, за якими проводиться розрахунок за відпущену електричну енергію споживачу: виробнича база селище Піонерське, вул. Парнікова, 6 А.
16.11.2010 позивачем саме за вищевказаною адресою було проведено перевірку дотримання позивачем Правил користування електричною енергією, під час якої з боку позивача як абонента було виявлено порушення пункту 7.6 зазначених Правил, а саме: "самовільне підключення токоприймачів поза розрахункового засобу звіту електроенергії кабелем АВВГ 2Х (2Х4 мм 2). Електроенергія споживалась, однак не враховувалась та не сплачувалась п.10.24. Допущено безрахункове споживання електроенергії від технологічних мереж Колективного підприємства "Артель".
Суд зазначає, що відповідно до пункту 6.41 Правил користування електричною енергією, затверджених Постановою НКРЕ 31.07.96. № 28 (у редакції постанови НКРЕ від 25 грудня 2008 року № 1449), (далі - Правила), у разі виявлення під час контрольного огляду або технічної перевірки уповноваженим представником постачальника електричної енергії, від якого споживач одержує електричну енергію, або електропередавальної організації порушень цих Правил або умов договору на місці виявлення порушення у присутності представника споживача оформляється акт порушень.
В акті перевірки мають бути зазначені зміст виявленого порушення із посиланням на відповідні пункти цих Правил та вихідні дані, необхідні та достатні для визначення обсягу недоврахованої електричної енергії та/або суми завданих споживачем збитків. За необхідності в акті зазначаються заходи, яких необхідно вжити для усунення допущених порушень.
Акт складається в двох примірниках, один з яких передається або надсилається споживачеві.
Акт підписується представником постачальника електричної енергії (електропередавальної організації) та представником споживача.
Споживач має право подати пояснення і зауваження щодо змісту акта, які зазначаються в акті, а також викласти мотиви своєї відмови від його підписання.
Акт підписують тільки особи, які брали участь в контрольному огляді або технічній перевірці.
Як свідчать матеріали даної справи, за результатами перевірки Колективного Підприємства "Артель" - за адресою: селище Піонерське, вул. Парнікова, 6А представниками позивача у складі трьох осіб було складено Акт № 104561 від 16.11.2010 про порушення Правил користування електричною енергією для юридичних та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, в якому зафіксовано, що споживач порушив ПКЕЕ шляхом "самовільне підключення токоприймачів поза розрахункового засобу звіту електроенергії кабелем АВВГ 2Х (2Х4 мм 2). Електроенергія споживалась, однак не враховувалась та не сплачувалась пункт 10.24. Допущено безрахункове споживання електроенергії від технологічних мереж Колективного підприємства "Артель" (а.с. 21).
Даний Акт був підписаний представником відповідача - заступником директора Колективного підприємства "Артель" Єрмаковим А. Д. у присутності трьох представників позивача - Публічного акціонерного товариства "Крименерго".
Згідно з пунктом 6.42 Правил на підставі акта порушень уповноваженими представниками постачальника електричної енергії (електропередавальної організації) під час засідань комісії з розгляду актів про порушення визначаються обсяг недоврахованої електричної енергії та сума завданих споживачем збитків.
14.03.2011 відбулося засідання комісії по розгляду актів про порушення Правил користування електричною енергією, за результатами якого був складений Протокол № 5796 засідання комісії по розгляду актів про порушення Правил користування електричною енергією, підписаний трьома членами комісії: Осадчим В.О., Ткалічем М.Ю. та Мухіним С.В. (а.с. 25).
Відповідно до пункту 6.42 Правил та пункту 7 пункту 2.1, 2.7 Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 04.07.2006 за № 782/12656, з наступними змінами та доповненнями, уповноваженими представниками Публічного акціонерного товариства "Крименерго" (електропередавальної організації) під час засідань розгляду актів про порушення визначаються обсяг недоврахованної електричної енергії та сума завданих споживачем збитків за період не більш трьох років, де враховується сумарна кількість днів за період з дати припинення електропостачання до дати усунення самовільного підключення.
Розглянувши Акт № 104561 року про порушення Правил користування електричною енергією для юридичних та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності від 16.11.2010 по суті, комісія Публічного акціонерного товариства "Крименерго" дійшла до висновку щодо проведення перерахунку об'єму спожитої електричної енергії та її вартості у відповідності до Методики обчислення обсягу електричної енергії, недоврахованої у зв'язку з порушенням споживачем Правил користування електричною енергією за період з 16.11.2009 по 16.11.2010, тобто за один рік.
На засіданні комісії Публічного акціонерного товариства "Крименерго" був присутній директор Колективного підприємства "Артель" Головченко А.Н., який зазначив у тексті Протоколу засідання, що він "з протоколом не згоден", при цьому не зазначивши конкретно, у чому полягають такі заперечення споживача.
Розглядаючи дану справу, суд зауважує, що відповідно до пункту 6.43 Правил користування електричною енергією спірні питання, які виникають між сторонами при складанні акту, визначенні розміру коштів, належних до оплати, здійсненні платежів, вирішуються у судовому порядку.
Не погоджуючись з даним рішенням комісії, Колективне підприємство "Артель" звернулося до господарського суду з позовом про скасування рішення комісії Публічного акціонерного товариства "Крименерго" з розгляду актів про порушення "Правил користування електричною енергією" про застосування оперативно - господарської санкції у вигляді донарахування вартості недоврахованої електричної енергії у розмірі 19896,76 грн., оформлене протоколом №5796 від 14.03.2011.
Рішенням Господарського суду Автономної Республіки Крим від 10.01.2012, у справі № 5002-18/4907-2012, у позові відмовлено. Вказаний акт мотивован відсутністю правових підстав для скасування рішення комісії із розгляду актів про порушення "Правил користування електричною енергією", оформленим протоколом №5796 від 14.03.2011. При цьому даним судовим рішенням дана правова оцінка щодо правомірності складання акту №104561 про порушення "Правил користування електричною енергією".
Відповідно до статті 35 Господарського процесуального кодексу України, факти, встановлені рішенням господарського суду, під час розгляду однієї справи, не доводяться знову при вирішенні інших спорів, в яких беруть участь ті самі сторони.
Тобто для рішень господарських судів важливою умовою преюдиціальності фактів, що містяться в рішенні господарського суду, є суб'єктний склад спору. Преюдиціальне значення мають лише рішення зі справи, в якій беруть участь ті самі сторони, що й у справі, яка розглядається.
Отже, повна тотожність суб'єктного складу спору є обов'язковою умовою преюдиціальності щодо сторін. Якщо у справі беруть участь ті самі сторони, то факти, встановлені рішенням у такій справі, матимуть преюдиціальне значення.
Обов'язковість рішень суду визначена частиною третьою статті 129 Конституції України як одна з основних засад судочинства.
Частиною статті 13 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" передбачено, зокрема, що: судові рішення, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання усіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об'єднаннями на всій території України. Обов'язковість урахування (преюдиційність) судових рішень для інших судів визначається процесуальним законом.
Що також узгоджується зі статтею 115 Господарського процесуального кодексу України.
Приймаючи до уваги те, що суб'єктний склад у справі № 5002-18/4907-2012 повністю відповідає даній справі, то факти встановлені рішенням Господарського суду Автономної Республіки Крим від 10.01.2012 у справі № 5002-18/4907-2012, відносно наявності порушення Колективним підприємством "Артель" умов договору № 262 від 31.05.2005 та Правил користування електричною енергією мають преюдиціальне значення, а відтак враховуються судом при вирішенні даного спору.
Відповідно до статті 235 Господарського кодексу України за порушення господарських зобов'язань до суб'єктів господарювання та інших учасників господарських відносин можуть застосовуватися оперативно-господарські санкції - заходи оперативного впливу на правопорушника з метою припинення або попередження повторення порушень зобов'язання, що використовуються самими сторонами зобов'язання в односторонньому порядку. До суб'єкта, який порушив господарське зобов'язання, можуть бути застосовані лише ті оперативно-господарські санкції, застосування яких передбачено договором.
Частиною 1 статті 236 Господарського кодексу України встановлено види господарсько-оперативних санкцій, серед яких, зокрема, передбачено встановлення в односторонньому порядку на майбутнє додаткових гарантій належного виконання зобов'язань стороною, яка порушила зобов'язання: зміна порядку оплати продукції (робіт, послуг), переведення платника на попередню оплату продукції (робіт, послуг) або на оплату після перевірки їх якості тощо.
Згідно частини 2 вищезазначеної статті перелік оперативно-господарських санкцій, встановлений у частині першій цієї статті, не є вичерпним. Сторони можуть передбачити у договорі також інші оперативно-господарські санкції.
Згідно частини 1 статті 237 Господарського кодексу України підставою для застосування оперативно-господарських санкцій є факт порушення господарського зобов'язання другою стороною. Оперативно - господарські санкції застосовуються стороною, яка потерпіла від правопорушення, у позасудовому порядку та без попереднього пред'явлення претензії порушнику зобов'язання. Отже, як випливає із приписів даної правової норми, для застосування оперативно - господарської санкції необхідно встановити факт порушення господарського зобов'язання.
Відповідно до частини 2 статті 237 Господарського кодексу України порядок застосування сторонами конкретних оперативно-господарських санкцій визначається договором.
Під час виконання умов цього договору, а також вирішення інших питань, які не обумовлені цим договором, сторони зобов'язались керуватися чинним законодавством України, Законом України "Про електроенергетику", Правилами користування електричною енергією, затвердженими у встановленому порядку (розділ 2 договору).
Згідно з пунктом 2.2.3 Договору Споживач зобов'язується сплачувати Постачальнику вартість електричної енергії та інші нарахування, згідно з умовами додатку №4.1 або №4.2 «Порядок розрахунків».
Пунктом 4.2.1 Договору передбачено, що за внесення платежів, передбачених пунктами 2.2.3 - 2.2.4 цього Договору, з порушенням строків, визначених додатком № 4.1, № 4.2 "Порядок розрахунків", Споживач зобов'язаний оплат Постачальнику пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожний день прострочення платежу, врахо день фактичної оплати. Сума пені підлягає оплаті на підставі пред'явленого рахунку на поточний рахунок Постачальника.
Згідно з пунктом 4.2.2 Договору за перевищення договірних величин споживання електричної енергії та потужності, визначений згідно з вимогами розділу 5 цього Договору, Споживач сплачує Постачальнику п'ятикратну вартість різниці фактично спожитої і договірної величин. При цьому плата за понад договірної величини потужності стягується із споживачів з приєднаною потужністю 150 кВА і більше.
Відповідно до пункту 4.2.3 Договору Споживач оплачує Постачальнику вартість електроенергії, розраховану, виходячи із приєднаної потужності струмоприймачів та кількості годин їх використання (згідно з методикою, затвердженою НКРЗ), у разі таких дій Споживача:
- Самовільного внесення змін у схеми обліку електроенергії;
- Пошкодження засобів обліку електроенергії, втручання в їх роботу, зняття пломб з засобів обліку;
- Споживання електроенергії крім засобів обліку;
- Інших умов, визначених методичними рекомендаціями НКРЕ та складених «Актів про порушення ПКЕЕ».
Відповідно пункту 6.43"Правил користування електричною енергією" споживач має оплатити розрахункові документи за недораховану електричну енергію протягом 30 календарних днів від дня отримання рахунку.
17.03.2011 позивачем - Публічним акціонерним товариством "Крименерго" на адресу відповідача було спрямовано почтовою кореспонденцією рахунок № 262/45/0311 Ш від 15.03.2011 на суму 19896,76 грн.
Проте, у порушення умов зазначеної норми Закону, доказів оплати даного рахунку відповідач суду не предоставив.
Статтею 32 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що доказами у справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору. Причому обов'язковою умовою доказів є їх допустимість, під якою, згідно з частиною 2 статті 34 Господарського процесуального кодексу України, розуміється, що обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.
Крім того, суд вважає за необхідне зазначити, що загальний характер допустимості доказів полягає в тому, що незалежно від категорії справ слід дотримуватися вимоги про отримання інформації з визначених законом засобів доказування.
Отже, захист прав та охоронюваних законом інтересів споживачів електричної енергії від порушень з боку енергопостачальних організацій здійснюється виключно в рамках розгляду справ за позовами обленерго, що, в свою чергу, вимагає від суду повного та всебічного дослідження матеріалів та фактичних обставин справи, з метою недопущення будь-яких зловживань при виконанні Постачальниками електроенергії своїх функцій.
Як вбачається з матеріалів справи та встановлено рішенням господарського суду у справі № 5002-18/4907-2012, факти, які зафіксовані позивачем в Акті № 104561 від 16.11.2010, відповідають дійсним обставинам справи.
З вказаних підстав, суд дійшов до висновку, що позовні вимоги обґрунтовані, підтверджуються матеріалами справи та нормами чинного законодавства України, а тому підлягають задоволенню у повному обсязі.
Доказів, що підтверджують зворотне, ніж встановлено судом сторонами не надано, в той час, як відповідно до вимог статті 33 Господарського процесуального кодексу України, кожна сторона повинна довести суду ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень способом, встановленим для доведення такого роду фактів.
Судовий збір покладається на відповідача відповідно до статті 49 Господарського процесуального кодексу України.
У судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини рішення, повне рішення складено 22.02.2013.
Керуючись статями 32, 33, 49, 75, 82-84, 85 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити.
2. Стягнути з Колективного підприємства «Артель» (вул. Парнікова, буд. 6А, с. Піонерське, Сімферопольський район, 97577, ЄДРПОУ 30689450) на користь публічного акціонерного товариства "ДТЕК Крименерго" (вул. Київська, 74/6, м. Сімферополь, 95034, р/р 26031301617847 у філії КРУ ПАТ «Ощадбанк», МФО 324805, ЄДРПОУ 00131400) заборгованість спожитої недоврахованої електроенергії у сумі 19896,76 грн.
3. Стягнути з Колективного підприємства «Артель» (вул. Парнікова, буд. 6А, с. Піонерське, Сімферопольський район, 97577, ЄДРПОУ 30689450) на користь публічного акціонерного товариства "ДТЕК Крименерго" (вул. Київська, 74/6, м. Сімферополь, 95034, р/р 26009300617847 у філії КРУ ПАТ «Ощадбанк», МФО 324805, ЄДРПОУ 00131400) судовий збір у розмірі 1609,50 грн.
4. Накази видати після набрання судовим рішенням законної чинності.
Суддя І.А. Іщенко
Суд | Господарський суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 18.02.2013 |
Оприлюднено | 26.02.2013 |
Номер документу | 29552040 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Автономної Республіки Крим
І.А. Іщенко
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні