cpg1251
СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
27 березня 2013 року Справа № 5020-396/2012
Севастопольський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Гоголя Ю.М.,
суддів Борисової Ю.В.,
Рибіної С.А.,
розглянувши апеляційну скаргу фізичної особи-підприємця Літвінова Станіслава Олександровича на рішення господарського суду міста Севастополя (суддя Архипенко О.М.) від 05 березня 2013 року у справі № 5020-396/2012
за позовом фізичної особи-підприємця Літвінова Станіслава Олександровича (вул. В.Кучера, буд.6, кв.6,Севастополь,99011)
про стягнення 173536,04 грн.
ВСТАНОВИВ:
Рішенням господарського суду міста Севастополя від 05 березня 2013 року у справі № 5020-396/2012 у задоволенні позовної заяви відмовлено повністю.
Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, фізична особа-підприємець Літвінов Станіслав Олександрович звернувся до Севастопольського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою та просило рішення місцевого суду скасувати, прийняти нове рішення, яким позовну заяву задовольнити в повному обсязі: стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Центр пакування та дизайну" на користь фізичної особи-підприємця Літвінова Станіслава Олександровича суму заборгованості з урахуванням індексу інфляції в розмірі 158 288,75 грн., пеню в розмірі 12 774,00 грн., 3% річних в сумі 2 472,53 грн., всього 173 536,04 грн. Вирішити питання про розподіл судового збору.
Перевіривши апеляційну скаргу фізичної особи-підприємця Літвінова Станіслава Олександровича, встановивши, що вона відповідає вимогам статті 94 Господарського процесуального кодексу України та відсутні перешкоди для її прийняття, суд вважає можливим відкрити апеляційне провадження.
Керуючись статтями 4 6 , 86, 98 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Прийняти апеляційну скаргу фізичної особи-підприємця Літвінова Станіслава Олександровича до провадження Cевастопольського апеляційного господарського суду та призначити справу до розгляду на 15 травня 2013 року о 14 год. 30 хв. в приміщенні суду за адресою: м. Севастополь, вул. Суворова, 21.
Головуючий суддя Ю.М. Гоголь
Судді Ю.В. Борисова
С.А. Рибіна
Розсилка:
1. Фізична особа-підприємець Літвінов Станіслав Олександрович (вул. В.Кучера, буд.6, кв.6,Севастополь,99011)
Суд | Ленінський районний суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 27.03.2013 |
Оприлюднено | 01.04.2013 |
Номер документу | 30277398 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Севастопольський апеляційний господарський суд
Гоголь Юрій Михайлович
Господарське
Севастопольський апеляційний господарський суд
Гоголь Юрій Михайлович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні