ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
"08" квітня 2013 р.Справа № 916/726/13 Господарський суд Одеської області у складі судді Лічмана Л.В.
при секретарі судового засідання Стачук Т.В.
за участю представників учасників процесу:
від позивача: Мазінов С.С.,
від відповідача: не з'явився,
розглядаючи у відкритому судовому засіданні справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „ДОРОЖНИК М" до Товариства з обмеженою відповідальністю „РАФ-ПЛЮС" про стягнення 44589,56 грн.,
встановив:
Товариство з обмеженою відповідальністю „ДОРОЖНИК М" звернулось в господарський суд Одеської області з позовною заявою про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю „РАФ-ПЛЮС" 44589,56 грн. заборгованості за договором про надання послуг від 01.02.2012 р. № 3, яка складається з 41343,96 грн. основного боргу, 925,13 грн. 3% річних, 2320,47 грн. штрафу.
Ухвалою господарського суду Одеської області від 22.03.2013 р. прийнято позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „ДОРОЖНИК М"; порушено провадження у справі № 916/726/13 та призначено справу до розгляду в засіданні суду на 08.04.2013 р.; зобов'язано сторони надати: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з відомостями про них станом на теперішній час; зобов'язано позивача надати додаткові пояснення щодо можливості нарахування в даному випадку пені, розмір якої договором не визначений, з огляду на приписи ст. 1 Закону України „Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань"; запропоновано відповідачу надати відзив на позов, а також докази в обґрунтування своєї позиції.
05.04.2013 р. від відповідача надійшло клопотання (зареєстроване за вх. № 11123) про відкладення розгляду справи в зв'язку з неможливістю надання документів на виконання вимог ухвали суду про порушення провадження у справі.
Приймаючи до уваги викладене, неявку відповідача, неповне виконання ухвали про порушення провадження у справі, необхідністю надання додаткових доказів, суд вважає за потрібне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст.ст.77,86 Господарського процесуального кодексу України,
ухвалив:
1. Відкласти розгляд справи на 29 квітня 2013 р. о 14:00. Засідання суду відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка, 29, в залі засідань № 16 (п'ятий поверх, каб. № 505), тел. 307-988.
2. Запропонувати позивачу надати оригінали актів виконаних робіт для огляду, докази часткової оплати заборгованості відповідачем, письмові пояснення щодо наявних в матеріалах справи (а.с. 24-25) однакових за змістом актів виконаних робіт за період з 01.05.2012 р. по 15.05.2012 р.
3. Повторно запропонувати відповідачу надати відзив на позов, а також докази в обґрунтування своєї позиції.
4. Явку учасників судового процесу визнати обов'язковою.
Суддя Лічман Л.В.
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 08.04.2013 |
Оприлюднено | 10.04.2013 |
Номер документу | 30550210 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Лічман Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні