ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
У Х В А Л А
про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі
16 квітня 2013 року м. Київ№ 826/4644/13-а Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Дегтярьова О.В., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами
Державної податкової інспекції у Голосіївському районі міста Києва Державної податкової служби до Приватного підприємства «Лінкос Міх» про стягнення податкового боргу в сумі 462 943, 00 грн., - В С Т А Н О В И В:
До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулася ДПІ у Голосіївському районі м. Києва ДПС (далі - ДПІ) з позовом до ПП «Лінкос Міх» (далі - відповідач) про стягнення податкового боргу в сумі 462 943, 00 грн.
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 03 квітня 2013 року позовну заяву ДПІ було залишено без руху та позивачу було надано строк для усунення недоліків до 12 квітня 2013 року.
15 квітня 2013 року на адресу суду надійшло письмове клопотання ДПІ про усунення недоліків від 11.04.2013р. б/н, яке було відправлено поштою 12 квітня 2013 року, на виконання вимог ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва від 03 квітня 2013 року, із доданою до нього частиною витребуваних судом документів (у вигляді копій таких документів, завірених неналежним чином).
В силу ч. 9 ст. 103 Кодексу адміністративного судочинства України строк не вважається пропущеним, якщо до його закінчення позовна заява, скарга, інші документи чи матеріали або грошові кошти здано на пошту чи передані іншими відповідними засобами зв'язку.
Згідно з нормою ч. 2 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду.
Враховуючи те, що позовна заява в цілому відповідає вимогам, встановленим ст. 104, ст. 105, ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, решта її недоліків можуть бути усунуті. додатково до дати встановленої судом.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 3, ч. 2 ст. 4, ст. 6, ст. 17 Кодексу адміністративного судочинства України позов належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Позовна заява підсудна Окружному адміністративному суду м. Києва згідно ст. 18, ст. 19, ст. 20 Кодексу адміністративного судочинства України.
Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Заявлена вимога передбачена п. 3 ч. 1 ст. 183 2 Кодексу адміністративного судочинства України та не стосується прав, свобод, інтересів та обов'язків третіх осіб.
З огляду на викладене, суд дійшов висновку про можливість відкриття скороченого провадження по даній справі.
Керуючись ст. 103, ст.ст. 105 - 107, ч. 2 ст. 108, ст. 160, ст. 165, ст. 183 2 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
У Х В А Л И В:
1. Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі, яка буде розглядатись суддею Дегтярьовою О.В. одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.
2. Відповідачу встановити строк для подання заперечення проти позову протягом 10 днів з дати отримання даної ухвали.
Заперечення проти позову та необхідні документи або заява про визнання позову мають бути подані безпосередньо до канцелярії суду, яка знаходиться за адресою: 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1.
3. Попередити відповідача про те, що у випадку неподання ним заперечення проти позову у встановлений судом строк, справа буде розглянута на основі наявних в ній доказів.
4. Зобов'язати позивача надати до суду протягом 10 днів з дати отримання даної ухвали наступні документи (у вигляді письмових пояснень, оригіналів документів або їх копій, завірених належним чином): 1) витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відносно ПП «Лінкос Міх», актуальний на день отримання даної ухвали суду; 2) письмову довідку про стан погашення ПП «Лінкос Міх» заявленої суми заборгованості; 3) копій податкових повідомлень-рішень від 13.12.2010р. № 0000942320 та від 01.06.2011р. № 0009311520 з доказами їх направлення та вручення уповноваженим посадовим особам ПП «Лінкос Міх»; 4) документальних доказів направлення позивачем на адресу відповідача податкової вимоги від 13.12.2010р. № 1/11927; 5) належним чином засвідченого витягу з облікової картки відповідача по податку на додану вартість станом на момент звернення із позовом до суду (тобто станом на 02 квітня 2013 року; 6) документальні докази вжиття ДПІ заходів спрямованих на погашення суми податкового боргу відповідача в досудовому порядку (а саме: докази вручення (направлення на адресу) відповідачу рішення про опис майна у податкову заставу та складання ДПІ акта опису майна, на яке поширюється право податкової застави; докази направлення запитів на адреси БТІ, ДАІ та інших уповноважених державних органів з питань наявності зареєстрованого за боржником рухомого/нерухомого майна станом на момент виникнення податкового боргу, та відповіді таких державних органів на запити податкового органу, тощо); 7) копії реєстру поштових відправлень (рекомендованих листів) з відомостями про направлення ДПІ 29 березня 2013 року копії позовної заяви з доданими до неї матеріалами на адресу ПП «Лінкос Міх», або обґрунтовані письмові пояснення щодо причин неможливості її надання.
5. Попередити позивача про те, що у разі недостатності повідомлених ним обставин та ненадання витребовуваних доказів, суд може прийти до висновку про неможливість ухвалення законного судового рішення без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, та буде розглядати справу за загальними правилами Кодексу адміністративного судочинства України.
6. Копії ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з витягом про їхні процесуальні права і обов'язки.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Дегтярьова
Витяг про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі, встановлені ст. 49, ст. 51 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитись від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 16.04.2013 |
Оприлюднено | 18.04.2013 |
Номер документу | 30757451 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Дегтярьова О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні