ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10 У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
18 квітня 2013 року № 813/3077/13-а
м.Львів
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Сасевич О.М., перевіривши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю Енерго-Буд-Монтаж до Державної податкової інспекції у Залізничному районі м.Львова Львівської області Державної податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 09.04.2013 року №0003041520, №0003051520,-
В С Т А Н О В И В :
18 квітня 2013 року Товариство з обмеженою відповідальністю Енерго-Буд-Монтаж звернулося до Львівського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Державної податкової інспекції у Залізничному районі м.Львова Львівської області Державної податкової служби, в якій просить визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення від 09.04.2013 року №0003041520, №0003051520.
Відповідно до вимог ст.107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви, у тому числі з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, визначеним статтею 106 цього Кодексу.
Перевіривши матеріали адміністративного позову, суддею встановлено, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України.
У відповідності до п.1 ч.2 ст.17 Кодексу адміністративного судочинства України, юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.
Згідно пункту четвертого частини першої та частини другої статті 106 КАС України, у позовній заяві зазначається зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів, при цьому посилаючись на відповідні норми законодавства. На підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.
Письмовими доказами є документи, які за змістом частини 2 статті 69, частини 4 статті 79, пункту 6 частини 1 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України подаються в оригіналах або належним чином засвідчених копіях.
Із матеріалів позовної заяви та долучених до неї документів вбачається те, що позивачем не надано достатніх доказів на підтвердження обставин, що у ній викладені, тобто в обґрунтування своїх позовних вимог останнім не надано суду доказів на підтвердження фактичного здійснення спірних операцій з ПП Спецпостачсервіс , ТзОВ НТЦ Синергія , ПП Компанія Агропром , ТОВ РІП , ТОВ А.НЕТ , а саме: податкових накладних, видаткових накладних, доказів оплати, податкової звітності та інших документів, які б підтверджували наявність фінансово-господарських відносин між ТзОВ Енерго-Буд-Монтаж та його контрагентами.
Також необхідно зазначити, що копії тих документів, які долучені позивачем до позовної заяви, належним чином не засвідчені - відсутні дата, ПІБ, посада та підпис особи, яка засвідчує ідентичність копій оригіналам.
В силу положень частини третьої статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, до позовної заяви, у тому числі, додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Щодо процедури сплати судового збору, то необхідно зазначити, що судовий збір може сплачуватися як безготівковій, так і в готівковій формі виключно через установи банків чи відділення зв'язку та справляється за місцем розгляду справи. Документом про сплату судового збору є квитанція установи банку або відділення зв'язку, які прийняли платіж або платіжне доручення, підписане уповноваженою посадовою особою банку і скріплене печаткою установи банку з відміткою про дату виконання платіжного доручення. У разі коли сплата судового збору здійснюється шляхом перерахування коштів з рахунка вкладника, відкритого в установі банку, додається довідка, засвідчена підписом контролера та скріплена печаткою установи банку. При сплаті судового збору готівкою до документа, щодо якого вчинюється відповідна дія, додається оригінал квитанції кредитної установи, яка прийняла платіж, а при перерахуванні судового збору з рахунка платника - останній примірник платіжного доручення з написом (поміткою) кредитної установи такого змісту: Зараховано в дохід бюджету ____ грн. (дата) . Цей напис скріплюється першим і другим підписами посадових осіб, відбитком печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.
Окрім цього, реквізитами для сплати судового збору при зверненні до Львівського окружного адміністративного суду, є: отримувач коштів, рахунок отримувача, код отримувача, код банку отримувача, банк отримувача, код класифікації доходів бюджету, символ звітності, призначення платежу, код ЄДРПОУ, пункт з таблиці ставок судового збору, за яким визначено розмір судового збору (Закон України від 08.07.2011 року №3674-VI Про судовий збір ), в графі призначення платежу зазначається ПІБ позивача чи назва установи, організації позивача, назва та код ЄДРПОУ суду, де розглядається справа.
Отже, з огляду на вказане, квитанція №31 від 17.04.2013 року, що долучена позивачем до позову не містить доказів зарахування сплаченої суми судового збору у розмірі 1 134,00 грн. до Державного бюджету України, а відтак, не може бути прийнята судом, як належний доказ сплати судового збору.
Відповідно до ч.4, ч.5 ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Подана до суду позовна заява позивача - Товариства з обмеженою відповідальністю Енерго-Буд-Монтаж підписана представником Бочуляк Н.І. До адміністративного позову долучено довіреність від 17.04.2013 року №б/н на представництво інтересів Товариства з обмеженою відповідальністю Енерго-Буд-Монтаж Бочуляком Н.І. за підписом директора Товариства з обмеженою відповідальністю Енерго-Буд-Монтаж ОСОБА_2 Однак, з огляду на це, до позову не надано документів на підтвердження підстав виконання ОСОБА_2 обов'язків директора вказаного вище Підприємства.
У відповідності до положень ч.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст.106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи вищенаведене, суддя позбавлений можливості вирішити питання щодо відкриття провадження у справі, а тому приходить до висновку про залишення позовної заяви без руху з наданням позивачу строку для усунення вказаних вище недоліків.
При усуненні недоліків позовної заяви позивачу необхідно врахувати вимоги п.4 Нормативів і нормативних строків пересилання поштових відправлень та поштових переказів , затверджених наказом Міністерства транспорту та зв'язку України №1149 від 12.12.2007 року.
Керуючись ст.ст.106, 108, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
У Х В А Л И В :
залишити без руху позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Енерго-Буд-Монтаж до Державної податкової інспекції у Залізничному районі м.Львова Львівської області Державної податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 09.04.2013 року №0003041520, №0003051520.
Позивачу усунути у строк включно до 13 травня 2013 року недоліки позовної заяви, що зазначені у мотивувальній частині даної ухвали.
Роз'яснити позивачу, що у разі неусунення вказаних недоліків у строк до 13 травня 2013 року включно, позовна заява, яку залишено без руху, підлягає поверненню.
Копію ухвали надіслати позивачу.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст.254 КАС України.
Суддя Сасевич О.М.
Суд | Львівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.04.2013 |
Оприлюднено | 22.04.2013 |
Номер документу | 30765084 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Сасевич Олександр Михайлович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Сасевич Олександр Михайлович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Сасевич Олександр Михайлович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Сасевич Олександр Михайлович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні