Справа № 2-о-129/12
У Х В А Л А
і м е н е м У к р а ї н и
"22" квітня 2013 р. Сторожинецький районний суд
Чернівецької області в складі:
головуючого судді Бужори В.Т.
народного засідателя Гуцуляк Л.А.
народного засідателя Орендович В.Р.
при секретарі Гудюр А.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сторожинець заяву про виправлення описки в рішенні суду від 11.02.2013 р. по цивільній справі №2-о-129 за заявою Черешського психоневрологічного будинку - інтернату, про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення опікуна, заінтересована особа - ОСОБА_1 Черешської сільської ОСОБА_1, -
ВСТАНОВИВ:
Заявник звернувся в суд із заявою про виправлення описки в рішенні суду від 11.02.2013 року. по цивільній справі №2-о-129 за заявою Черешського психоневрологічного будинку - інтернату, про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення опікуна, заінтересована особа - ОСОБА_1 Черешської сільської ОСОБА_1, посилаючись на наступне.
В рішенні Сторожинецького районного суду 11.02.2013 року по цивільній справі №2-о-129, суд помилково написав ОСОБА_2 замість ОСОБА_3.
Виходячи з викладеного ОСОБА_3 просить суд виправити допущену описку.
В судове засідання сторони не з'явились, хоча про час та місце розгляду справи були належним чином повідомленні, причини неявки суду не повідомили.
Оскільки згідно вимог ст.ст. 219, 369 ЦПК України неявка сторін не перешкоджає розгляду питання про виправлення описок у рішенні суду, тому суд, за згодою з представником заявника, знаходить можливим розглянути справу у відсутності сторін на підставі наданих документів.
З вимог ст.219 ЦПК України та ст. 369 ЦПК України вбачається, що суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може виправити допущені в рішенні чи виконавчому листі описки чи помилки. Питання про внесення виправлень розглядається судом в судовому засіданні.
Керуючись ст.219, 369 ЦПК України,суд,-
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_3 про виправлення описки в рішенні суду від 11.02.2013 року по цивільній справі № 2-о-129 за заявою Черешського психоневрологічного будинку - інтернату, про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення опікуна, заінтересована особа - ОСОБА_1 Черешської сільської ОСОБА_1 - задовольнити.
Виправити описку в рішенні суду від 11.02.2013 року по цивільній справі №2-0-129 за за заявою Черешського психоневрологічного будинку - інтернату, про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення опікуна, заінтересована особа - ОСОБА_1 Черешської сільської ОСОБА_1.
У описовій частині рішення від 11.02.2013 року по цивільній справі №2-о-129 за заявою Черешського психоневрологічного будинку - інтернату, про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення опікуна, заінтересована особа - ОСОБА_1 Черешської сільської ОСОБА_1, викласти в наступній редакції :
Заінтересована особа ОСОБА_1 Черешської сільської ОСОБА_1 свого представника до суду не направила, надіслала на адресу суду листа у формі подання, в якому заяву визнала повністю та просила визнати ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, опікуном над недієздатним ОСОБА_4
У мотивувальній частині рішення від 11.02.2013 року по цивільній справі №2-2398/11 за за заявою Черешського психоневрологічного будинку - інтернату, про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення опікуна, заінтересована особа - ОСОБА_1 Черешської сільської ОСОБА_1, викласти в наступній редакції : Орган опіки та піклування в особі виконавчого комітету Черешської сільської ради вніс до суду подання про призначення ОСОБА_3 опікуном ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_3, що необхідно для забезпечення особистих немайнових і майнових прав останнього, який за станом здоров'я не може самостійно здійснювати свої права і виконувати обов'язки.
У резолютивній частині рішення від 11.02.2013 року по цивільній справі №2-о-129 за заявою Черешського психоневрологічного будинку - інтернату, про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення опікуна, заінтересована особа - ОСОБА_1 Черешської сільської ОСОБА_1, викласти в наступній редакції : Визнати ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_4, недієздатним, встановити над ним опіку і призначити ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_5 його опікуном.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до апеляційного суду Чернівецької області через Сторожинецький районний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя : /підпис/
Народні засідателі: /підписи/
Ориганіл ухвали знаходиться у Сторожинецькому районному суді в цивільній справі №2-о-129/12. Ухвала набула законної сили
Копія вірна:
Голова Сторожинецького районного суду ОСОБА_5
Суд | Сторожинецький районний суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2013 |
Оприлюднено | 23.01.2014 |
Номер документу | 30821951 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сторожинецький районний суд Чернівецької області
Бужора В. Т.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні