Головуючий у 1 інст. Костюков Д.Г.
Доповідач - Биліна Т.І.
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
11 березня 2013 року м. Донецьк
Суддя апеляційного суду Донецької області Биліна Т.І., розглянувши апеляційні скарги Краматорського технологічного технікуму і ОСОБА_1 на рішення Краматорського міського суду Донецької області від 28 грудня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Краматорського технологічного технікуму про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди,-
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Краматорського міського суду Донецької області від 28 грудня 2012 року позовні вимоги ОСОБА_1 до Краматорського технологічного технікуму про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди - задоволено частково.
Не погодившись з вказаним рішенням суду Краматорський технологічний технікум і ОСОБА_1, подали апеляційну скаргу.
В заяві Краматорський технологічний технікум просить поновити строк на апеляційне оскарження рішення Краматорського міського суду Донецької області від 28 грудня 2012 року, також зазначають, що пропустили строк на апеляційне оскарження вище зазначеного рішення з поважних причин.
В апеляційній скарзі ОСОБА_1 просить поновити строк на апеляційне оскарження рішення Краматорського міського суду Донецької області від 28 грудня 2012 року, також зазначає, що пропустила строк на апеляційне оскарження вище зазначеного рішення з поважних причин.
Виходячи з того, що причини пропуску строку апелянтів є поважними, суд вважає за можливе поновити строк на апеляційне оскарження.
Апеляційні скарги за своєю формою та змістом відповідають вимогам ст. 295 ЦПК України.
Підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.
Керуючись ст. 297 ЦПК України, суддя,-
У Х В А Л И В:
Заяву Краматорського технологічного технікуму про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення - задовольнити.
Клопотання ОСОБА_1 про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення - задовольнити.
Поновити строк Краматорському технологічному технікуму і ОСОБА_1 на рішення Краматорського міського суду Донецької області від 28 грудня 2012 року.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами Краматорського технологічного технікуму і ОСОБА_1 на рішення Краматорського міського суду Донецької області від 28 грудня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Краматорського технологічного технікуму про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди.
Надіслати копію апеляційної скарги особам, які беруть участь у справі та надати їм строк для надання заперечень на апеляційну скаргу до 26 березня 2013 року.
Суддя апеляційного суду
Донецької області Т.І. Биліна
Суд | Апеляційний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 11.03.2013 |
Оприлюднено | 24.04.2013 |
Номер документу | 30872916 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Донецької області
Биліна Т.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні