ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16 тел. 235-24-26
УХВАЛА
"25" квітня 2013 р. Справа № 911/935/13
за позовом Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ;
про стягнення 3825,77 грн.
Суддя Т.П. Карпечкін
В засіданні приймали участь:
від позивача: Кондратюк Т.М. (довіреність № 3812 від 20.12.2012 р.);
від відповідача: не з'явився.
Обставини справи:
В провадженні господарського суду Київської області знаходиться справа за позовом Національного університету біоресурсів і природокористування України до Товариства з обмеженою відповідальністю «Агросоюз Фенікс» про стягнення 3825,77 грн.
Ухвалою господарського суду Київської області від 9 квітня 2013 року відкладено розгляд справи на 25 квітня 2013 року та зобов'язано відповідача виконати вимоги ухвали господарського суду Київської області від 20 березня 2013 року.
В судове засідання, яке відбулось 25 квітня 2013 року представник відповідача не з'явився, вимоги ухвали господарського суду Київської області від 20 березня 2013 року не виконав.
Відповідно до п. 1, 2, ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є: нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ухвалив:
1. Відкласти розгляд справи на 7 травня 2013 року о 10 год. 00 хв.
2. Викликати для участі в судовому засіданні уповноважених представників сторін.
3. Явка уповноважених представників сторін в судове засідання визнається обов'язковою.
4. Зобов'язати відповідача по справі виконати вимоги ухвали господарського суду Київської області від 20 березня 2013 року.
5. Попередити сторони про матеріальну відповідальність за неявку в судове засідання та невиконання вимог суду. Попередити учасників провадження про те, що відповідно до пункту п'ятого статті 83 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, приймаючи рішення, має право: стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону; попередити учасників провадження про те, що відповідно до пунктів 1-3 статті 382 Кримінального кодексу України, умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років (ч. 1). Ті самі дії, вчинені службовою особою, - караються штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років (ч. 2). Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
6. Копію ухвали господарського суду Київської області надіслати сторонам по справі.
Суддя Карпечкін Т.П.
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 25.04.2013 |
Оприлюднено | 26.04.2013 |
Номер документу | 30898297 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Карпечкін Т.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні