Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
17 квітня 2013 року Справа № 805/5140/13-а
приміщення суду за адресою: м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Михайлик А.С., ознайомившись з матеріалами позовної заяви Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі м. Макіївки Донецької області до товариства з обмеженою відповідальністю "Виробнича компанія «Макропромбізнес» про стягнення заборгованості з єдиного внеску в сумі 3 696,87 грн.,-
В С Т А Н О В И В:
Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі м. Макіївки Донецької області звернулось до Донецького окружного адміністративного суду із позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Виробнича компанія «Макропромбізнес» про стягнення заборгованості з єдиного внеску в сумі 3 696,87 грн.
Позовна заява підсудна Донецькому окружному адміністративному суду, подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність. Позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 17, 18, 104,105, 106 КАС України. Позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства. Підстав для повернення позовної заяви особі, яка її подала, залишення її без розгляду, а також для відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, немає. Заява вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду.
Відповідно до ст. 110 КАС України суд до судового розгляду адміністративної справи вживає заходи для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи. З цією метою суд може витребувати документи та інші матеріали.
Керуючись ст. 107 КАС України, -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі м. Макіївки Донецької області до товариства з обмеженою відповідальністю "Виробнича компанія «Макропромбізнес» про стягнення заборгованості з єдиного внеску в сумі 3 696,87 грн.
Справу призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 25 квітня 2013 року об 11 год. 15 хв. в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 83052, м. Донецьк, вул. 50-ї Гвардійської дивізії, 17.
Позивачу надати:
- відомості особового рахунку станом на день судового розгляду із відображенням періоду виникнення недоїмки, заявленої до стягнення;
- оригінали (для огляду) всіх документів, копії яких приєднані до позовної заяви;
- довіреність на представника згідно ст.ст. 58, 59 КАС України з визначенням права вчинення кожної окремої процесуальної дії; документ, що підтверджує його особу (для огляду).
Відповідачу надати:
- довіреність на представника згідно ст.ст. 58, 59 КАС України з визначенням права вчинення кожної окремої процесуальної дії;
- документ, що підтверджує його особу (для огляду), письмові заперечення проти позову, докази, які підтверджують заперечення.
Явка сторін у судове засідання є обов`язковою.
Направити сторонам повістки про виклик до суду.
Справа буде розглядатися одноособово суддею Михайлик Аліною Сергіївною.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту постановлення.
Суддя Михайлик А.С.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.04.2013 |
Оприлюднено | 07.05.2013 |
Номер документу | 31008993 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Михайлик А.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні