Ухвала
від 23.04.2013 по справі 760/8720/13-ц
СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа №2-3114/13

(№760/8720/13-ц)

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23.04.2013 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Оксюта Т.Г. розглянувши матеріали позовної заяви ТОВ «Фірма Інтерпом» до ОСОБА_1, Державної служби інтелектуальної власності України про визнання свідоцтва №НОМЕР_1 на знак для товарів та послуг відносно товарів 05 та 30 класів МКТП недійсним повністю, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду із позовною заявою до відповідача про визнання свідоцтва №НОМЕР_1 на знак для товарів та послуг відносно товарів 05 та 30 класів МКТП недійсним повністю.

Відповідно до ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви.

Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання.

Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.

Відповідно до ст. 120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Вищевказана заява не відповідає вимогам ст.ст. 119-120 ЦПК України, а саме: у заяві не зазначено номер засобу зв'язку сторін.

Позивачем не викладено обставин, якими він обґрунтовує зміст своїх позовних вимог.

Так, позивач в обґрунтування своїх позовних вимог посилається на ст.ст. 151, 152 ЦПК України, якими передбачено забезпечення позову, на що слід зазначити наступне.

Згідно ч. 2 ст. 151 ЦПК України у заяві про забезпечення позову повинно бути зазначено: причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов; вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; інші відомості, потрібні для забезпечення позову.

Згідно ч. 1 ст. 151 ЦПК України позов забезпечується накладенням арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб; забороною вчиняти певні дії; встановленням обов'язку вчинити певні дії;забороною іншим особам здійснювати платежі або передавати майно відповідачеві чи виконувати щодо нього інші зобов'язання; зупиненням продажу арештованого майна, якщо подано позов про звільнення майна з-під арешту; передачею речі, яка є предметом спору, на зберігання іншим особам.

Враховуючи викладене, позивачу слід обґрунтувати в якому порядку він звертається до суду, а саме: чи звертається в позовному, чи звертається із заявою до суду про забезпечення позову передбаченому ст.ст. 151-153 ЦПК України.

Отже, позивачу необхідно з врахуванням вищевказаних положень викласти заяву в належній формі.

Крім того, позивачу слід врахувати що відповідно до Закону України «Про судовий збір» за подання до суду позовної заяви немайнового характеру ставка судового збору складає 0,1% розміру мінімальної заробітної плати.

За подання до суду заяви про забезпечення доказів або позову ставка судового збору становить 0,1% розміру мінімальної заробітної плати.

Враховуючи викладене, відповідно до ст. 121 ЦПК України вважаю необхідним залишити заяву без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків.

Керуючись ст. 119-121 ЦПК України, суддя, -

У Х В А Л И В :

Позовну заяву ТОВ «Фірма Інтерпом» до ОСОБА_1, Державної служби інтелектуальної власності України про визнання свідоцтва №НОМЕР_1 на знак для товарів та послуг відносно товарів 05 та 30 класів МКТП недійсним повністю залишити без руху.

Надати строк на усунення недоліків терміном два дні з моменту отримання копії ухвали, шляхом подання нової позовної заяви, з урахуванням вимог, викладених в ухвалі.

Роз'яснити, що в разі невиконання вимог, зазначених в ухвалі, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудСолом'янський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення23.04.2013
Оприлюднено07.05.2013
Номер документу31015167
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —760/8720/13-ц

Рішення від 03.03.2014

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Кізюн Л. І.

Рішення від 03.03.2014

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Кізюн Л. І.

Ухвала від 10.06.2013

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Оксюта Т. Г.

Ухвала від 13.05.2013

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Оксюта Т. Г.

Ухвала від 13.05.2013

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Оксюта Т. Г.

Ухвала від 23.04.2013

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Оксюта Т. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні