Ухвала
від 31.05.2013 по справі 01/2670
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"31" травня 2013 р. Справа № 01/2670

Суддя господарського суду Черкаської області Чевгуз О.В. , розглянувши клопотання ліквідатора банкрута про продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1

до приватного підприємства «Супой-Рибак 1», м. Черкаси

про визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Черкаської області від 27 листопада 2007 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича.

До суду з клопотанням про продовження строку ліквідаційної процедури звернувся ліквідатор банкрута.

Дослідивши матеріали справи, вбачається за необхідне клопотання ліквідатора банкрута задовольнити з наступних правових підстав та мотивів.

Відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі - Закон) провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами.

Згідно з ст. 1 Закону суб'єкт господарської діяльності може бути визнаний банкрутом тільки в разі встановлення господарським судом його неспроможності відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.

Відповідно до ст. 22 Закону строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців. Господарський суд може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено цим Законом.

Ліквідатор зобов'язаний вчинити ліквідаційні заходи і передати на затвердження господарському суду звіт та ліквідаційний баланс у встановлений строк, при невиконанні ліквідатором цих дій у граничні строки, визначені Законом, не є підставою для припинення провадження у справі про банкрутство.

Наслідків перевищення строків ліквідаційної процедури Закон не містить, про що зазначено у п. 86 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 18 грудня 2009 року «Про судову практику у справах про банкрутство».

Аналогічна правова позиція зазначена у постанові Вищого господарського суду України від 10.08.2010 р. у справі №01-10-01/369.

Враховуючи наявність незадоволених вимог кредиторів, приймаючи до уваги, що у встановлені Законом строки ліквідатору завершити процедуру ліквідації банкрута не вдалось, вбачається за необхідне продовжити строк ліквідаційної процедури банкрута на шість місяців.

На підставі вищевказаного, керуючись ст. ст. 22, 24 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання ліквідатора банкрута задовольнити повністю.

Продовжити строк ліквідаційної процедури приватного підприємства «Супой-Рибак 1» та повноважень ліквідатора банкрута - арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича на шість місяців.

Зобов'язати ліквідатора вжити заходів щодо завершення ліквідаційної процедури у встановлені терміни та за результатами виконаної роботи надати суду та кредиторам звіт.

Суддя О.В. Чевгуз

СудГосподарський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення31.05.2013
Оприлюднено07.06.2013
Номер документу31664823
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —01/2670

Ухвала від 13.08.2013

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Чевгуз О.В

Ухвала від 31.07.2013

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Чевгуз О.В

Ухвала від 31.05.2013

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Чевгуз О.В

Ухвала від 28.05.2012

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Чевгуз О.В

Ухвала від 01.12.2011

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Чевгуз О.В

Ухвала від 31.05.2011

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Чевгуз О.В

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні