Ухвала
від 23.04.2013 по справі 2-а-10717/08/1770
ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

cpg1251

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД



Головуючий у 1-й інстанції: Сало А.Б.

Суддя-доповідач:Майор Г.І.

УХВАЛА

"23" квітня 2013 р. Справа № 2-а-10717/08/1770

Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Майор Г.І. , розглянувши апеляційну скаргу Відкритого акціонерного товариства " Рівнепасвантажтранс " на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від "07" березня 2013 р. у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Рівне Рівненської області до Відкритого акціонерного товариства "Рівнепасвантажтранс" про стягнення заборгованості по фактичних витратах на виплату та доставку пенсій , -

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга:

- за формою і змістом відповідає вимогам ст.187 КАС України;

- подана особою, яка має право на апеляційне оскарження;

- подана в строк, визначений законом;

- адміністративна справа, що надійшла з апеляційною скаргою, оформлена належним чином;

- судовий збір сплачений у передбаченому законом розмірі та на належний рахунок.

За таких обставин, апеляційна скарга може бути прийнята до розгляду апеляційним адміністративним судом.

У зв'язку з відкриттям апеляційного провадження, слід забезпечити підготовку справи до апеляційного розгляду.

Керуючись ст. ст.187,189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Прийняти апеляційну скаргу Відкритого акціонерного товариства "Рівнепасвантажтранс" на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від "07" березня 2013 р. у справі № 2-а-10717/08/1770 до провадження Житомирського апеляційного адміністративного суду та відкрити по ній апеляційне провадження.

Розпочати підготовку справи до апеляційного розгляду.

Копію даної ухвали разом з апеляційною скаргою і доданими до неї документами, інформацію про права і обов'язки надіслати особам, що беруть участь у справі.

Встановити строк до "02" липня 2013 р. , протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу із зазначенням у них, чи бажає сторона взяти участь у судовому засіданні апеляційного адміністративного суду або вважає за можливе розглянути справу за її відсутності.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає як така, що не перешкоджає подальшому провадженню у справі.

Суддя Г.І. Майор

Роздруковано та надіслано: (рек. з пов.)

1- в справу

2 - позивачу Управління Пенсійного фонду України в м. Рівне Рівненської області вул.Відінська, 41, м. Рівне, 33018

3- відповідачу Відкрите акціонерне товариство " Рівнепасвантажтранс " вул.Курчатова 9, м.Рівне, 33018

СудЖитомирський апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення23.04.2013
Оприлюднено25.06.2013
Номер документу31976927
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2-а-10717/08/1770

Постанова від 07.03.2013

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Сало А.Б.

Ухвала від 31.12.2013

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Сало А.Б.

Ухвала від 02.07.2013

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Майор Г.І.

Ухвала від 23.04.2013

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Майор Г.І.

Ухвала від 23.04.2013

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Майор Г.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні