Справа №1423/13472/2012
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 червня 2013 року Центральний районний суд м. Миколаєва в складі:
головуючого - судді Гуденко О.А.
при секретарі - Гусак М.І.
без участі сторін,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Миколаєві заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Центрального районного суду м. Миколаєва від 27 грудня 2012 року за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Миколаївської міської ради, ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ «Дельта Банк», треті особи - Приватне підприємство «ДАК-патент», виконком Херсонської міської ради, ПАТ «Державний Ощадний банк України» про визнання права на спадкове майно, -
У С Т А Н О В И В:
Рішенням Центрального районного суду м.Миколаєва від 27 грудня 2012 року позов задоволено частково, стягнено з ПАТ "ДельтаБанк"на користь ОСОБА_1 та ОСОБА_2 по 427 грн. 01 коп. грошового внеску з належними відсотками та нарахованою компенсацією , що зберігається в АТ "Дельтабанк"рахунок НОМЕР_1 та стягнуто з ПАТ "ДельтаБанк"на користь ОСОБА_1 та ОСОБА_2 по 42, 50 грн. судового збору.
Рішенням апеляційного суду Миколаївської області від 29 квітня 2013 року рішення Центрального районного суду м.Миколаєва від 27 грудня 2013 року з ПАТ «Дельта Банк» на користь ОСОБА_1 та ОСОБА_2 по 42 грн. 50 коп. змінено та стягнуто з ПАТ «Дельта Банк» на користь держави 107 грн. 30 коп. судового збору, належних з ОСОБА_2 при пред'явленні ним даного позову до Банку у Центральному районному суді м.Миколаєва.
У квітні 2013 року ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про виправлення арифметичної помилки в рішенні Центрального районного суду м.Миколаєва від 27 грудня 2012 року, а саме: з АТ «Дельта Банк» необхідно стягнути на користь позивачів 13 грн. 26 коп.
27 травня 2013 року заяву передано на розгляд судді Гуденко О.А.
У судове засідання сторони не з'явилися, про дату, час та місце слухання справи повідомлялися судом належним чином, про причини неявки суду не повідомили.
Ухвалою суду справу розглянуто у відсутність сторін, оскільки відповідно до ч. 4 т. 219 ЦПК України, неявка осіб, які беруть участь у справі, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Відповідно до ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Вивчивши матеріали цивільної справи, суд приходить до висновку що вимоги заяви не обґрунтовані та не підлягають задоволенню,оскільки зазначене не є помилкою, а є позицією суду відповідно до статей ЗУ «Про судовий збір».
Крім того, рішенням апеляційного суду Миколаївської області змінено розмір судового збору в рішенні Центрального районного суду м.Миколаєва.
Керуючись ст.210, 219 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
У задоволенні заяви ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Центрального районного суду м. Миколаєва від 27 грудня 2012 року за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Миколаївської міської ради, ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ «Дельта Банк», треті особи - Приватне підприємство «ДАК-патент», виконком Херсонської міської ради, ПАТ «Державний Ощадний банк України» про визнання права на спадкове майно -відмовити.
Ухвала може бути оскаржена через суд першої інстанції до апеляційного суду Миколаївської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Суддя Гуденко О.А.
Суд | Центральний районний суд м. Миколаєва |
Дата ухвалення рішення | 10.06.2013 |
Оприлюднено | 27.06.2013 |
Номер документу | 31997312 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Центральний районний суд м. Миколаєва
Гуденко О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні