Ухвала
від 10.07.2013 по справі 909/791/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

10.07.13 Справа № 909/791/13

Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Кавлак І.П.,

розглянувши матеріали позовної заяви

за позовом : Державного підприємства "Державний резервний насіннєвий фонд України"

вул. Ямська, 32, м. Київ, 03038

вул.Сагайдачного, 1, м. Київ, 01033

до відповідача : Фермерського господарства "Сенюка Дмитра Васильовича"

с. Троїця, Снятинський р-н, Івано-Франківська область, 78350

про стягнення 15 019 грн. 10 коп., з яких:

- 9 042 грн. 68 коп. - інфляційних втрат за прострочення виконання зобов'язання згідно договору поставки від 22 серпня 2008 року, які нараховані за період з жовтня 2009 року по травень 2013 року;

- 5 976 грн. 42 коп. - 3% річних, які нараховані за період з 2 вересня 2009 року по 19 червня 2013 року.

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 61, 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.

Призначити розгляд справи в судовому засіданні на 23.07.13 об 11:00. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Івано-Франківської області за адресою: вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76000; корпус, 2, кімната/зал № 27.

Запропонувати сторонам вжити можливих заходів до врегулювання спору.

Позивачу подати суду детальний обґрунтований розрахунок суми 3 % річних та інфляційних втрат зроблений відповідно до вимог чинного законодавства із зазначенням сум та періодів часткового виконання боржником свого грошового зобов'язання та зазначенням моменту, коли відбулося фактичне порушення виконання зобов'язання, виклавши його наступним чином:

Дата (число, місяць, рік), коли повинна здійснюватися оплата, зазначити кожний платіж окремо Сума, яка підлягає сплаті (вказати підставу та вид платежу)Розмір заборгованості 3% річних від простроченої суми Сума інфляційних втрат Період нарахування Сума боргу ВсьогоВсьогоВсьогоВсьогоВсьогоВсьогоВсього Відповідачу подати суду:

оригінали для огляду та належним чином засвідчені копії свідоцтва про державну реєстрацію, довідку з органу статистики про знаходження в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України станом на час розгляду справи, довідку державного реєстратора про знаходження в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на час розгляду справи для долучення до матеріалів справи;

відзив на позов з документальним та правовим обґрунтуванням і всі документи, що підтверджують факти викладені в ньому; копію відзиву направити позивачу, докази чого подати суду.

Реалізація права відповідача щодо подання відзиву на позовну заяву (ст. 59 ГПК України) здійснюється шляхом надсилання відзиву до господарського суду (в оригіналі), позивачу, (копію), тобто до початку судового засідання. Подача відповідачем відзиву на позовну заяву під час судового засідання унеможливлює реалізацію права інших учасників спору на підготовку у повному обсязі своїх доводів та заперечень на відзив відповідача, що впливає на строки розгляду справи.

Учасникам процесу направити в судове засідання своїх представників.

Повноваження представників сторін мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа - підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації). В разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівництвом - подати копію наказу, рішення, розпорядження, протоколу тощо, або засвідчені належним чином витяги з них про призначення на відповідну посаду.

Відповідно до вимог ст. 36 ГПК України сторонам письмові докази подати в оригіналі або в належним чином засвідченій копії; пояснення по суті спору викласти письмово.

Подання письмових доказів, якщо їх не додано до позовної заяви чи до відзиву на неї, має здійснюватись з супровідним листом через канцелярію суду ( п. 2.4. постанови пленуму Вищого господарського суду України № 18 від 26.12.11 р.).

Строк розгляду справи обмежений процесуальним законодавством, а отже, у випадку нез'явлення у судове засідання представників сторін та ненадання суду доказів, справа може бути розглянута судом за наявними у ній матеріалами (ст. 75 ГПК України).

Попередити сторони, що суд може, відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 83 ГПК України, стягнути з них в доход Державного бюджету України штраф у розмірі 1700 грн. в разі ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, а також, виявивши при вирішенні господарського спору порушення законності або недоліки в діяльності підприємства, установи, організації, державного чи іншого органу, господарський суд виносить окрему ухвалу (ч. 1 ст. 90 ГПК України).

Суддя І.П. Кавлак

Виготовлено в КП "Діловодство спеціалізованого суду"


Манів-Головецька О.С. 10.07.13

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення10.07.2013
Оприлюднено11.07.2013
Номер документу32303253
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —909/791/13

Ухвала від 12.08.2013

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Кавлак І. П.

Ухвала від 15.07.2014

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Кавлак І. П.

Рішення від 19.09.2013

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Кавлак І. П.

Ухвала від 10.07.2013

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Кавлак І. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні