cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 910/12365/13 09.07.13
За позовомПублічного акціонерного товариства «Ічнянський молочно-консервний комбінат» ДоТовариства з обмеженою відповідальністю «АРГО-Інвест» Протлумачення змісту договору
Суддя Власов Ю.Л.
Представники: Від позивачаВащук М.В., Савенко М.М. Від відповідачане з'явились
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою до Відповідача про тлумачення змісту договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р., укладеного між Позивачем та Відповідачем, відповідно до якого: 1) зміст абзацу 1 підпункту 4.1. пункту 4 специфікації №2 до договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р. слід розуміти саме як: «Покупець здійснює оплату здійснює оплату за поставлений йому постачальником товар виключно шляхом видачі постачальнику простого векселя (простих векселів) зі строком платежу «за пред'явленням» та з обов'язковим зазначенням у тексті простого векселя (простих векселів), що на суму, яка полягає сплаті за простим векселем (простимим векселями), будуть нараховуватися проценти в розмірі 20% (двадцять процентів) річних.»; 2) зміст абзацу 2 підпункту 4.1. пункту 4 специфікації №2 до договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р. слід розуміти саме як: «Покупець зобов'язаний видати Постачальнику простий вексель (прості векселі) одразу ж після отримання партії товару (партій товару) в своє розпорядження під яким розуміється дата належного отримання Покупцем транспортного документа (автотранспортної (товарно-транспортної) накладної) від Постачальника.»; 3) зміст підпункту 4.3 пункту 4 специфікації №2 до договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р. слід розуміти як: «У разі якщо покупець: а) не видав і не передав Постачальнику простий вексель (прості векселі) одразу ж після дати належного отримання Покупцем транспортного документа (автотранспортної (товарно-транспортної) накладної) від Постачальника; б) видав простий вексель (прості векселі) одразу ж після дати належного отримання Покупцем транспортного документа (автотранспортної (товарно-транспортної) накладної) від Постачальника, але не передав його (їх) Постачальнику; в) видав та передав простий вексель (прості векселі) не одразу ж після дати належного отримання Покупцем транспортного документа (автотранспортної (товарно-транспортної) накладної) від Постачальника. Покупець зобов'язаний сплатити Постачальнику штрафну санкцію: штраф в розмірі 1000,00 (однієї тисячі) гривень.».
Заявлені позовні вимоги Позивач обґрунтовує наступним. Відповідно до п.3.3. договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р. сторони домовились, що Позивач розраховується за поставлений товар шляхом переказу грошових коштів або шляхом видачі Відповідачу простого векселя. Проте, у специфікації 2 до вказаного договору сторони домовились, що за товар, який поставляється за цією специфікацією Позивач розраховується лише шляхом видачі Відповідачу простого векселя. Оскільки, згідно з п.3.1. вказаного договору конкретні умови оплати товару зазначаються в специфікації вказана розбіжність умов договору повинна тлумачитись так, що за товар, який поставлений за цією специфікацією Позивач розраховується лише шляхом видачі Відповідачу простого векселя.
У п.3.3. договору та абзаці 2 підпункту 4.1. пункту 4 специфікації №2 сторони домовились, що Позивач зобов'язаний видати Відповідачу простий вексель одразу ж після отримання партії товару в своє розпорядження. При цьому, сторони в договорі не домовились коли саме товар вважається отриманим Позивачем в своє розпорядження. Враховуючи, обумовлене сторонами застосування у договорі Правил Інкотермс 2000, умови поставки товару автомобільним транспортом та норми наказу Міністерства транспорту України «Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні» від 14.10.97р. №363 Позивач повинен видати Відповідачу простий вексель одразу ж після отримання від Відповідача транспортного документа (автотранспортної (товарно-транспортної) накладної).
У підпункті 4.3 пункту 4 специфікації №2 сторони домовились, що у разі якщо Позивач порушить строки передачі векселя, передбачені у абзаці 2 підпункту 6.1. пункту 6 даної специфікації він сплачує Відповідачу штраф в сумі 1000,00 грн. Проте у дані специфікації взагалі відсутній п.6.1, ця неузгодженість повинна бути витлумачена таким чином, що оскільки п.5.5. договору передбачена сплата Позивачем штрафу у разі порушення строків передачі векселя, вказаних у п.3.3. договору, а даним п.3.3 визначено, що вексель видається Позивачем після отримання партії товару в своє розпорядження, то з урахуванням вказаних вище норм та право положень Позивач повинен видати Відповідачу простий вексель одразу ж після отримання від Відповідача транспортного документа (автотранспортної (товарно-транспортної) накладної).
Необхідність в тлумаченні вказаних положень договору та специфікації виникла в зв'язку з викладенням їх суперечливо та іншим розумінням цих положень Відповідачем, який звернувся до суду з позовом про стягнення з Позивача коштів за поставлений товар та штрафу, оскільки вважає, що Позивач прострочив виконання своїх зобов'язань.
Ухвалою від 01.07.13р. провадження у справі було порушено, позовна заява прийнята до розгляду, розгляд справи був призначений на 09.07.13р.
Судом заслухані пояснення представників Позивача, досліджені надані суду докази та матеріали. В результаті дослідження наданих суду доказів та матеріалів, слухання Позивача суд
ВСТАНОВИВ:
01.02.10р. між Позивачем та Відповідачем був укладений договір поставки №01/02/10/2, відповідно до якого у порядку та на умовах, визначених цим договором, Відповідач зобов'язався виготовити та передати у власність Позивача вироби із жерсті, а Позивач зобов'язався прийняти та оплатити товар. Найменування, номенклатура (асортимент), розмір, тип, комплектність, одиниця виміру, загальна кількість, кінцевий строк поставки загальної кількості, ціна за одиницю та загальна вартість товару зазначаються сторонами в специфікації (специфікаціях), яка (які) є додатком №1 до цього договору та становить його невід'ємну частину.
Відповідно до п.1.3. договору поставка товару здійснюється автомобільним транспортом окремими партіями, найменування, номенклатура (асортимент), розмір, комплектність та кількість товару в яких погоджуються сторонами (згідно положень специфікації (специфікацій) шляхом оформлення заявок на поставку партії товару відповідно до умов, викладених в ст.2 цього договору.
Згідно з п.2.3. договору перевезення товару автомобільним транспортом виконується силами Відповідача та/або третіх осіб. Позивач не оплачує перевезення товару.
Відповідно до п.2.5. договору датою поставки є дата передачі товару, що вказана у видатковій накладній.
Згідно з п.2.9. договору Відповідач зобов'язаний з поставкою кожної партії товару надати Позивачу наступні документи: а) оригінал видаткової накладної; б) оригінал якісного посвідчення; в) оригінал податкової накладної.
Згідно з п.2.11. договору умови поставки товару згідно офіційних правил тлумачення торговельних термінів міжнародної торговельної палати ІНКОТЕРМС викладаються сторонами в специфікації. Офіційні правила тлумачення торговельних термінів Міжнародної торговельної палати ІНКОТЕРМС застосовуються із урахуванням особливостей, пов'язаних із внутрішньодержавним характером цього договору та є необхідним при тлумаченні договору, якщо інші умови не зазначені в договорі, додатках або доповненнях до нього.
Згідно з п.3.1. договору конкретні умови оплати Позивачем товару зазначаються сторонами в специфікації (специфікаціях).
Відповідно до п.3.3. договору Позивач здійснює оплату за поставлений йому Відповідачем товар шляхом: безготівкового банківського переказу грошових коштів на поточний банківський рахунок Відповідача, що вказаний в цьому договорі; або шляхом видачі Відповідачу простого векселя (простих векселів) зі строком платежу «за пред'явленням» та з обов'язковим зазначенням у тексті простого векселя (простих векселів), що на суму яка підлягає сплаті за простим векселем (простимим векселями) будуть нараховуватись проценти в розмірі 20% річних. При цьому сторони домовились що Позивач зобов'язаний видати Відповідачу простий вексель одразу ж після отримання партії товару в своє розпорядження.
Згідно з п.5.5. договору у разі якщо Позивач: а) не видав і не передав Відповідачу простий вексель (прості векселі) на протязі строку, що передбачений п.3.3 ст.3 цього договору; б) видав простий вексель (прості векселі) на протязі строку, що передбачений п.3.3 ст.3 цього договору, але не передав його Відповідачу; в) видав та передав простий вексель Відповідачу після закінчення строку, що вказаний в п.3.3. ст.3 цього договору, Позивач зобов'язаний сплатити Відповідачу штрафну санкцію: штраф в розмірі 1000,00 грн.
01.03.10р. між Позивачем та Відповідачем був підписаний додаток №2 до договору поставки №10/02/10 від 01.02.10р. (специфікація №2) за умовами якої сторони погодили, що товар поставляється Відповідачем Позивачу на умовах СРТ Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Вишнева, 4.
Відповідно до п.4.1. специфікації №2 Позивач здійснює оплату за поставлений йому Відповідачем товар шляхом видачі Відповідачу простого векселя (простих векселів) зі строком платежу «за пред'явленням» та з обов'язковим зазначенням у тексті простого векселя (простих векселів), що на суму, яка полягає сплаті за простим векселем (простимим векселями), будуть нараховуватися проценти в розмірі 20% (двадцять процентів) річних. Позивач зобов'язаний видати Відповідачу простий вексель (прості векселі) одразу ж після отримання партії товару (партій товару) в своє розпорядження.
Згідно з п.4.3. специфікації №2 у разі якщо Позивач: а) не видав і не передав Відповідачу простий вексель (прості векселі) на протязі строку, що передбачений абз.2, під.6.1. п.6 цієї специфікації; б) видав простий вексель (прості векселі) на протязі строку, що передбачений абз.2, під.6.1. п.6 цієї специфікації, але не передав його (їх) Відповідачу; в) видав та передав простий вексель (прості векселі) Відповідачу після закінчення строку, що вказаний в абз.2, під.6.1. п.6 цієї специфікації, Позивач зобов'язаний сплатити Відповідачу штрафну санкцію: штраф в розмірі 1000,00 гривень.
Спір виник з причини того, що між сторонами існують розбіжності в розумінні п.4.1. та п.4.3. специфікації №2 (додаток №2) до договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р.
Оцінюючи подані сторонами докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, суд вважає, що позовні вимоги Позивача підлягають задоволенню частково з наступних підстав.
Згідно з ст.637 Цивільного кодексу України тлумачення умов договору здійснюється відповідно до статті 213 цього Кодексу.
Відповідно до ст.213 Цивільного кодексу України на вимогу однієї або обох сторін суд може постановити рішення про тлумачення змісту правочину. При тлумаченні змісту правочину беруться до уваги однакове для всього змісту правочину значення слів і понять, а також загальноприйняте у відповідній сфері відносин значення термінів. Якщо буквальне значення слів і понять, а також загальноприйняте у відповідній сфері відносин значення термінів не дає змоги з'ясувати зміст окремих частин правочину, їхній зміст встановлюється порівнянням відповідної частини правочину зі змістом інших його частин, усім його змістом, намірами сторін. Якщо за правилами, встановленими частиною третьою цієї статті, немає можливості визначити справжню волю особи, яка вчинила правочин, до уваги беруться мета правочину, зміст попередніх переговорів, усталена практика відносин між сторонами, звичаї ділового обороту, подальша поведінка сторін, текст типового договору та інші обставини, що мають істотне значення.
Згідно з підпункту А.8. «Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення» пункту А. «Обов'язки продавця» розділу CPT CARRIAGE PAID TO (... named place of destination) ФРАХТ/ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОПЛАЧЕНО ДО (... назва місця призначення) ІНКОТЕРМС Офіційні правила тлумачення торговельних термінів Міжнародної торгової палати (редакція 2000 року) продавець зобов'язаний за власний рахунок надати покупцю, якщо так прийнято, звичайний(-і) транспортний(-і) документ(-и) відповідного транспорту, щодо якого укладено договір перевезення у відповідності зі статтею А.3 (наприклад, оборотний коносамент, необоротну морську накладну, документ внутрішнього водного транспорту, повітряну, залізничну чи автотранспортну накладну, або транспортні документи змішаного перевезення). У випадку, якщо продавець і покупець домовилися про використання засобів електронного обміну даними, згаданий вище документ може бути замінено еквівалентним електронним повідомленням (EDI-повідомленням).
Відповідно до розділу 1 Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні затверджених наказом Міністерства транспорту України від 14.10.97р. №363, товарно-транспортна документація - комплект юридичних документів, на підставі яких здійснюють облік, приймання, передавання, перевезення, здавання вантажу та взаємні розрахунки між учасниками транспортного процесу. Товарно-транспортна накладна - єдиний для всіх учасників транспортного процесу юридичний документ, що призначений для списання товарно-матеріальних цінностей, обліку на шляху їх переміщення, оприбуткування, складського, оперативного та бухгалтерського обліку, а також для розрахунків за перевезення вантажу та обліку виконаної роботи.
Згідно з 11.4-11.7 Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні затверджених наказом Міністерства транспорту України від 14.10.97р. №363, оформлення перевезень вантажів товарно-транспортними накладними здійснюється незалежно від умов оплати за роботу автомобіля. Товарно-транспортну накладну на перевезення вантажів автомобільним транспортом вантажовідправник повинен виписувати в кількості не менше чотирьох екземплярів. Після прийняття вантажу згідно з товарно-транспортною накладною водій підписує всі її екземпляри. Перший екземпляр товарно-транспортної накладної залишається у вантажовідправника, другий - передається водієм вантажоодержувачу, третій і четвертий екземпляри, засвідчені підписом вантажоодержувача передається перевізнику.
Як встановлено судом 01.02.10р. між Позивачем та Відповідачем був укладений договір поставки №01/02/10/2, відповідно до якого у порядку та на умовах, визначених цим договором, Відповідач зобов'язався виготовити та передати у власність Позивача вироби із жерсті, а Позивач зобов'язався прийняти та оплатити товар. Найменування, номенклатура (асортимент), розмір, тип, комплектність, одиниця виміру, загальна кількість, кінцевий строк поставки загальної кількості, ціна за одиницю та загальна вартість товару зазначаються сторонами в специфікації (специфікаціях), яка (які) є додатком №1 до цього договору та становить його невід'ємну частину.
Як встановлено судом відповідно до п.1.3. договору поставка товару здійснюється автомобільним транспортом окремими партіями, найменування, номенклатура (асортимент), розмір, комплектність та кількість товару в яких погоджуються сторонами (згідно положень специфікації (специфікацій)) шляхом оформлення заявок на поставку партії товару відповідно до умов, викладених в ст.2 цього договору. Згідно з п.2.3. договору перевезення товару автомобільним транспортом виконується силами Відповідача та/або третіх осіб. Позивач не оплачує перевезення товару.
Як встановлено судом відповідно до п.2.5. договору датою поставки є дата передачі товару, що вказана у видатковій накладній. Згідно з п.2.9. договору Відповідач зобов'язаний з поставкою кожної партії товару надати Позивачу наступні документи: а) оригінал видаткової накладної; б) оригінал якісного посвідчення; в) оригінал податкової накладної.
Як встановлено судом згідно з п.2.11. договору умови поставки товару згідно офіційних правил тлумачення торговельних термінів міжнародної торговельної палати ІНКОТЕРМС викладаються сторонами в специфікації. Офіційні правила тлумачення торговельних термінів Міжнародної торговельної палати ІНКОТЕРМС застосовуються із урахуванням особливостей, пов'язаних із внутрішньодержавним характером цього договору та є необхідним при тлумаченні договору, якщо інші умови не зазначені в договорі, додатках або доповненнях до нього.
Як встановлено судом згідно з п.3.1. договору конкретні умови оплати Позивачем товару зазначаються сторонами в специфікації (специфікаціях). Відповідно до п.3.3. договору Позивач здійснює оплату за поставлений йому Відповідачем товар шляхом: безготівкового банківського переказу грошових коштів на поточний банківський рахунок Відповідача, що вказаний в цьому договорі; або шляхом видачі Відповідачу простого векселя (простих векселів) зі строком платежу «за пред'явленням» та з обов'язковим зазначенням у тексті простого векселя (простих векселів), що на суму яка підлягає сплаті за простим векселем (простимим векселями) будуть нараховуватись проценти в розмірі 20% річних. При цьому сторони домовились що Позивач зобов'язаний видати Відповідачу простий вексель одразу ж після отримання партії товару в своє розпорядження.
Як встановлено судом згідно з п.5.5. договору у разі якщо Позивач: а) не видав і не передав Відповідачу простий вексель (прості векселі) на протязі строку, що передбачений п.3.3 ст.3 цього договору; б) видав простий вексель (прості векселі) на протязі строку, що передбачений п.3.3 ст.3 цього договору, але не передав його Відповідачу; в) видав та передав простий вексель Відповідачу після закінчення строку, що вказаний в п.3.3. ст.3 цього договору, Позивач зобов'язаний сплатити Відповідачу штрафну санкцію: штраф в розмірі 1000,00 грн.
Як встановлено судом 01.03.10р. між Позивачем та Відповідачем був підписаний додаток №2 до договору поставки №10/02/10 від 01.02.10р. (специфікація №2) за умовами якої сторони погодили, що товар поставляється Відповідачем Позивачу на умовах СРТ Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Вишнева, 4. Відповідно до п.4.1. специфікації №2 Позивач здійснює оплату за поставлений йому Відповідачем товар шляхом видачі Відповідачу простого векселя (простих векселів) зі строком платежу «за пред'явленням» та з обов'язковим зазначенням у тексті простого векселя (простих векселів), що на суму, яка полягає сплаті за простим векселем (простимим векселями), будуть нараховуватися проценти в розмірі 20% (двадцять процентів) річних. Позивач зобов'язаний видати Відповідачу простий вексель (прості векселі) одразу ж після отримання партії товару (партій товару) в своє розпорядження. Згідно з п.4.3. специфікації №2 у разі якщо Позивач: а) не видав і не передав Відповідачу простий вексель (прості векселі) на протязі строку, що передбачений абз.2, під.6.1. п.6 цієї специфікації; б) видав простий вексель (прості векселі) на протязі строку, що передбачений абз.2, під.6.1. п.6 цієї специфікації, але не передав його (їх) Відповідачу; в) видав та передав простий вексель (прості векселі) Відповідачу після закінчення строку, що вказаний в абз.2, під.6.1. п.6 цієї специфікації, Позивач зобов'язаний сплатити Відповідачу штрафну санкцію: штраф в розмірі 1000,00 гривень.
З наведених норм права та положень договору вбачається, що сторони домовились, що конкретні умови оплати Позивачем товару зазначаються сторонами в специфікації, при цьому в специфікації 2 сторони домовились, що товар, поставлений за цією специфікацією, Позивач оплачує шляхом передачі Відповідачу простого векселя. Отже, змістом абзацу 1 підпункту 4.1. пункту 4 специфікації №2 є зобов'язання Позивача оплатити поставлений йому за цією специфікацією товар у формі видачі Відповідачу простого векселя на вказаних у даному пункті умовах.
Також, у абзаці 2 підпункту 4.1. пункту 4 специфікації №2 сторони домовились, що Позивач повинен видати Відповідачу простий вексель одразу ж після отримання партії товару в своє розпорядження. Відповідно до наведених вище умов договору Відповідач зобов'язаний надати Позивачу видаткову накладну, дата на якій, є датою поставки товару, а згідно з вказаними нормами ІНКОТЕРМС Офіційні правила тлумачення торговельних термінів Міжнародної торгової палати (редакція 2000 року) та Правилами перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні затвердженими наказом Міністерства транспорту України від 14.10.97р. №363, Відповідач у разі перевезення товару автомобільним транспортом, що передбачено умовами договору, зобов'язаний надати Позивачу також товарно-транспортну накладну. Отже, змістом абзацу 2 підпункту 4.1. пункту 4 специфікації №2 є зобов'язання Позивача видати Відповідачу простий вексель одразу ж після отримання партії товару в своє розпорядження, що підтверджується належно оформленими видатковою накладною та товарно-транспортною накладною.
У підпункті 4.3 пункту 4 специфікації №2 сторони погодили зобов'язання Позивача сплатити штраф у разі порушення строків видачі простого векселя протягом строку, вказаного у абзаці 2 підпункту 6.1. пункту 6 даної специфікації, проте такий підпункт 6.1 у цій специфікації відсутній. З огляду на наведені вище пункти 3.3., 5.5. договору та п.4.1. специфікації №2 змістом підпункту 4.3 пункту 4 специфікації №2 є зобов'язання Позивача сплатити штраф у разі порушення вказаних у цьому підпункті умов видачі простого векселі одразу ж після отримання партії товару в своє розпорядження, що підтверджується належно оформленими видатковою накладною та товарно-транспортною накладною.
За вказаних обставин суд вважає, що позов Позивача підлягає частковому задоволенню, а спірні абзаці 1, 2 підпункту 4.1. та підпункт 4.3. пункту 4 специфікації №2 тлумаченню згідно з наведеним судом вище змістом.
Виходячи з вищенаведеного та керуючись ст.4, 33, 49, 75, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва, -
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити частково.
2. Дати тлумачення змісту абзацу 1 підпункту 4.1. пункту 4 специфікації №2 (додаток №2) до договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р., укладеного між Товариством з обмеженою відповідальністю «АРГО-Інвест» та Відкритим акціонерним товариством «Ічнянський молочно-консервний комбінат».
Зміст абзацу 1 підпункту 4.1. пункту 4 специфікації №2 (додаток №2) до договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р. полягає в тому, що Покупець здійснює оплату за поставлений йому Постачальником Товар у формі видачі Постачальнику простого векселя (простих векселів) зі строком платежу «за пред'явленням» та з обов'язковим зазначенням у тексті простого векселя (простих векселів), що на суму, яка підлягає сплаті за простим векселем (простими векселями), будуть нараховуватися проценти в розмірі 20% (двадцяти процентів) річних.
3. Дати тлумачення змісту абзацу 2 підпункту 4.1. пункту 4 специфікації №2 (додаток №2) до договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р., укладеного між Товариством з обмеженою відповідальністю «АРГО-Інвест» та Відкритим акціонерним товариством «Ічнянський молочно-консервний комбінат».
Зміст абзацу 2 підпункту 4.1. пункту 4 специфікації №2 (додаток №2) до договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р. полягає в тому, що Покупець зобов'язаний видати Постачальнику простий вексель (прості векселі) одразу ж після отримання партії Товару (партій Товару) в своє розпорядження, що підтверджується належно оформленими видатковою накладною та товарно-транспортною накладною.
4. Дати тлумачення змісту підпункту 4.3 пункту 4 специфікації №2 (додаток №2) до договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р., укладеного між Товариством з обмеженою відповідальністю «АРГО-Інвест» та Відкритим акціонерним товариством «Ічнянський молочно-консервний комбінат».
Зміст підпункту 4.3 пункту 4 специфікації №2 (додаток №2) до договору поставки №01/02/10/2 від 01.02.10р. полягає в тому, що у разі, якщо Покупець:
а) не видав і не передав Постачальнику простий вексель (прості векселі) одразу ж після отримання партії Товару (партій Товару) в своє розпорядження, що підтверджується належно оформленими видатковою накладною та товарно-транспортною накладною;
б) видав простий вексель (прості векселі) одразу ж після отримання партії Товару (партій Товару) в своє розпорядження, що підтверджується належно оформленими видатковою накладною та товарно-транспортною накладною, але не передав його (їх) Постачальнику;
в) видав та передав простий вексель (прості векселі) Постачальнику не одразу ж після отримання партії Товару (партій Товару) в своє розпорядження, що підтверджується належно оформленими видатковою накладною та товарно-транспортною накладною.
Покупець зобов'язаний сплатити Постачальнику штрафну санкцію: штраф у розмірі 1000,00 (однієї тисячі) гривень.
5. В іншій частині у позові відмовити.
6. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «АРГО-Інвест» (03115, м. Київ, просп. Перемоги, 104; код 36853030) на користь Публічного акціонерного товариства «Ічнянський молочно-консервний комбінат» (16703, Чернігвська обл., Ічнянський район, м. Ічня, вул. Вишнева, 4; код 00381152) судовий збір в сумі 764 (сімсот шістдесят чотири) грн. 66 коп.
Суддя Ю.Л. Власов
Рішення підписане 11.07.2013р.
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 09.07.2013 |
Оприлюднено | 12.07.2013 |
Номер документу | 32339114 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Власов Ю.Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні