Ухвала
від 18.07.2013 по справі 114/1574/13-ц
РОЗДОЛЬНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Справа № 114/1574/13-ц

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

18.07.2013року смт Роздольне

Суддя Роздольненського районного суду АР Крим Пиркало Т.В. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Добробут» про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати,

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 звернувся до Роздольненського районного суду АР Крим із позовом, в якому просить стягнути з відповідача нараховану, але невиплачену заробітну плату..

Позивач звернувся до суду з зазначеною позовною заявою в порядку цивільного судочинства з дотриманням правил цивільної юрисдикції, передбачених ст. 15 ЦПК України.

Позовна заява підсудна Роздольненському районному суду АР Крим.

Позовна заява по формі і змісту відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України.

До заяви додані документи, що підтверджують сплату судового збору в порядку та розмірах визначених законодавством України.

До позовної заяви додані її копії та копії всіх документів відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, або відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

На підставі викладеного і керуючись ст. 122, 127 ЦПК України, суддя

у х в а л и в:

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Добробут» про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати.

Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні 25.07.2013 року о 08.30 годині в кабінеті №1 Роздольненського районного суду АР Крим за адресою смт Роздольне, вул. Леніна, 44.

Довести до відома сторонам, що суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

Роз'яснити сторонам, що відвід (самовідвід) судді, секретаря судового засідання, експерта, спеціаліста, перекладача повинен бути вмотивованим і заявленим до початку з'ясування обставин у справі та перевірки їх доказами. Заявляти відвід (самовідвід) після цього дозволяється лише у випадках, коли про підставу відводу (самовідводу) стало відомо після початку з'ясування обставин у справі та перевірки їх доказами.

Для врегулювання спору до судового розгляду сторони можуть укласти мирову угоду або передати справу на розгляд третейського суду.

Довести до відома відповідача, що він має право пред'явити зустрічний позов до початку розгляду справи по суті.

Попередити сторони, що сторона, в якої за рішенням суду виникне право заявити вимогу до третьої особи або до якої у такому випадку може заявити вимогу сама третя особа, зобов'язана повідомити суд про цю третю особу.

Роз'яснити відповідачу, що після одержання копій ухвали про відкриття провадження у справі і позовної заяви він має право подати суду письмове заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують його заперечення.

Попередити сторони, що вони зобов'язані подати свої докази суду до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті. Докази, подані з порушенням зазначених вимог, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.

Сторони до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.

Роз'яснити, що проведення попереднього судового засідання може бути відкладено лише за заявою однієї або обох сторін про неможливість явки до суду, якщо причини неявки буде визнано судом поважними. Відкладання попереднього засідання допускається один раз. Неявка на попереднє засідання належно повідомлених третіх осіб не перешкоджає його проведенню.

Звернути увагу сторін на те, що у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування доказів має бути подано до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.

Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, що вони мають рівні процесуальні права та обов'язки і вони зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки.

Крім прав та обов'язків, визначених у статті 27 ЦПК України, позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов.

Попередити осіб, які беруть участь у справі позовного провадження, що для підтвердження своїх вимог або заперечень, вони зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться - до початку розгляду справи по суті.

Роз'яснити сторонам, що у випадку неможливості подання потрібних доказів або у них є складнощі в поданні цих доказів, вони мають право заявити клопотання про забезпечення цих доказів. У разі неможливості продовження розгляду справи у зв'язку з необхідністю подання нових доказів суд може оголосити перерву на час, необхідний для цього.

Сторони можуть досягнути примирення у будь-якій стадії судового розгляду справи.

Попередити сторони, що вони зобов'язані повідомляти суд про зміну свого місця проживання або місцезнаходження під час провадження справи.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати до відома позивача.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі, копію заяви та додані до неї документи надіслати до відома відповідача та третіх осіб.

Ухвала може бути оскаржена в Апеляційний суд АР Крим лише щодо відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності, шляхом подачі до Роздольненського районного суду АР Крим в п'ятиденний строк з дня її ухвалення апеляційної скарги.

В зазначеній частині ухвала набуває законної сили в порядку ст. 223 ЦПК України.

В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

СудРоздольненський районний суд Автономної Республіки Крим
Дата ухвалення рішення18.07.2013
Оприлюднено19.07.2013
Номер документу32459438
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —114/1574/13-ц

Рішення від 06.08.2013

Цивільне

Роздольненський районний суд Автономної Республіки Крим

Пиркало Т. В.

Ухвала від 18.07.2013

Цивільне

Роздольненський районний суд Автономної Республіки Крим

Пиркало Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні