cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
УХВАЛА
18.07.2013Справа № 901/1720/13 За заявою боржника - Приватного підприємства «Вояж Інтернаціональ Продакшн», м. Ялта, (ЄДРПОУ 31872944)
Про визнання банкрутом.
Суддя Господарського суду
Автономної Республіки Крим
І.О. Соколова
Сторони не викликались
Суть спору : В травні 2013 боржник - Приватного підприємства «Вояж Інтернаціональ Продакшн», м. Ялта, звернулося до Господарського суду Автономної Республіки Крим (надалі ГС АРК) із заявою про порушення справи про банкрутство на підставі стаття 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", як неспроможний своєчасно виконати зобов'язання перед кредиторами у загальному розмірі понад 260 383,66 грн.
Заява мотивована тим, що кредиторська заборгованість боржника перевищує вартість наявних на рахунках у боржника грошових коштів та становить понад 260 383 ,66 грн.
Ухвалою від 28 травня 2013 суд прийняв до розгляду заяву про порушення справи про банкрутство Приватного підприємства "ВОЯЖ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬ ПРОДАКШН", м. Ялта та призначив підготовче засідання на 13 червня 2013 року.
Ухвалою від 13.06.13 суд порушив провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства "ВОЯЖ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬ ПРОДАКШН" та засідання суду щодо вирішення питання про визнання боржника банкрутом призначив на 25 червня 2013 року о 10-50г.
Постановою ГС АРК від 25.06.13 боржника було визнано банкрутом, відносно нього відкрита ліквідаційна процедура строком на 12 місяців, тобто до 25.06.14, ліквідатором призначений - голова ліквідаційної комісії Басюл В.В. Цією постановою суд призначив розгляд звіту та ліквідаційного балансу боржника на 26.06.14 о 11-10 г.
18.07.13 року від ліквідатора Басюл В.В. на адресу суду надійшло клопотання про встановлення оплати послуг ліквідатора Приватного підприємства "ВОЯЖ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬ ПРОДАКШН" у розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць здійснення ним повноважень з 25.06.13 , за рахунок коштів боржника.
Суд вважає, що розгляд клопотання ліквідатора Басюл В.В. необхідно призначити слуханням у судовому засіданні, з викликом представників сторін.
Керуючись ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суддя, -
УХВАЛИВ :
1. Призначити розгляд клопотання ліквідатора Басюл В.В. щодо затвердження розміру оплати його послуг у відповідності з вимогами ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» на 17.09.13 о 11-50
Дійсну ухвалу спрямувати рекомендованою кореспонденцією .
Суддя І.О. Соколова
Суд | Господарський суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 18.07.2013 |
Оприлюднено | 19.07.2013 |
Номер документу | 32464315 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Автономної Республіки Крим
І.О. Соколова
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні