2/480-06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 грудня 2006 р. Справа № 2/480-06
Суддя господарського суду Мельник П.А.
при секретарі судового засідання Віннік О.В. , розглянувши матеріали справи
за позовом:Державної податкової інспекції у м.Вінниця, м.Вінниця
до: Малого приватного підприємства виробничо-комерційної фірми "СеЛена-М", м.Вінниця
про припинення юридичної особи
Представники :
позивача : Коломієць І.М.
відповідача : не з"явився
Заявлено позов про припинення юридичної особи Малого приватного підприємства виробничо-комерційної фірми «СеЛена-М», м. Вінниця.
Позов мотивовано тим, що Мале приватне підприємство виробничо-комерційна фірма «СеЛена-М»не подає до державної податкової інспекції декларацій, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів.
Відповідач належно повідомлений про дату, час і місце судового засідання, однак, в судове засідання не з'явився. Ухвала суду про відкриття провадження у адміністративній справі від 2.11.2006 р. направлена відповідачеві за адресою, яка вказана в позові та за якою значиться підприємство відповідача, що підтверджується довідкою Головного управління статистики у Вінницькій області № 13/5-2104 від 4.08.2006 р.
Відповідно до ст. 35 Кодексу адміністративного судочинства України вважається, що юридична особа повідомлена про час та місце слухання справи, якщо судова повістка доставлена за адресою, внесеною до відповідного державного реєстру. Оскільки ухвала направлена відповідачу рекомендованим листом за адресою вказаною в довідці Головного управління статистки у Вінницькій області, суд вважає, що вжив всі залежні від нього заходи для повідомлення відповідача належним чином про час і місце розгляду судової справи з його участю та реалізації ним права судового захисту своїх прав та інтересів. Отже суд вважає за можливе розглянути справу без участі представника відповідача відповідно до положень ст. ст. 112, 128 КАС України.
Заслухавши представника позивача та дослідивши матеріали справи, суд, -
В С Т А Н О В И В:
Мале приватне підприємство виробничо-комерційна фірма «СеЛена-М»зареєстроване Виконавчим комітетом Ленінської районної ради народних депутатів 30.08.1996 р. за № 33-а.
Мале приватне підприємство виробничо-комерційна фірма «СеЛена-М»не звітує перед податковим органом з 2004 року, про що свідчить довідка ДПІ у м. Вінниця № 16301/10/15 від 16.10.2006 р.
Відповідно до ст. 9 Закону України "Про систему оподаткування" передбачено, що платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані:
- вести бухгалтерський облік, складати звітність про фінансово-господарську діяльність і забезпечувати її зберігання у терміни, встановлені законами;
- подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням, сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).
Відповідно до п. 8 ст. 19 Господарського кодексу України, усі суб'єкти господарювання зобов'язані здійснювати первинний (оперативний) та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складати статистичну інформацію, а також надавати відповідно до вимог закону фінансову звітність та статистичну інформацію щодо своєї господарської діяльності, інші дані, визначені законом.
Статтею 51 Господарського кодексу України передбачено припинення підприємницької діяльності на підставі рішення суду у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими законами.
Частина 2 ст. 38 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” передбачає однією з підстав для припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.
Відповідно до ч.1 ст. 38 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” суд, який постановив рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язане з банкрутством юридичної особи, у день набрання таким рішенням законної сили направляє його копію державному реєстратору за місцезнаходженням юридичної особи для внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення.
Зважаючи, що на день судового розгляду відповідач доказів у спростування позовних вимог не надав, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 38 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”, ст. 9 Закону України "Про систему оподаткування”, ст.ст.69, 70, 86-98, 109, 159-163, 167 КАС України, -
ПОСТАНОВИВ :
Позов задовольнити.
Припинити юридичну особу - Мале приватне підприємство виробничо-комерційна фірма «СеЛена-М»(м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 9, код 23107677) зареєстроване Виконавчим комітетом Ленінської районної ради народних депутатів 30.08.1996 р. за № 33-а.
Копію даної постанови, у день набрання нею законної сили надіслати державному реєстратору Реєстраційної палати Вінницької міської ради Надольному Івану Дмитровичу (м. Вінниця, вул. Соборна, 59) для виконання вимог встановлених ст. 49 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців”.
Відповідно до ст. 186 КАС України постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Відповідно до ст. 254 КАС України постанова набирає законної сили після закінченя строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя Мельник П.А.
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 27.12.2006 |
Оприлюднено | 21.08.2007 |
Номер документу | 327674 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Вінницької області
Мельник П.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні