cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
16 серпня 2013 р. Справа № 903/708/13
про визнання недійсними рішень загальних зборів ТзОВ "Волинь-Транс", оформлених протоколом від 25.05.2013р.,
Головуюча суддя Якушева І.О. ,
судді Філатова С.Т.,
Кравчук А.М.,
при секретарі судового засідання Мороз Д.В.
за участю представників:
від позивача: Максимчук Ю.П. (дов. від 2.07.2013р.),
від відповідача: Лепьошкіна В.В. - генеральний директор спільного українсько-німецького підприємства у формі ТзОВ "Волинь-Транс".
Суть спору: позивач в позовній заяві просить визнати недійсними всі рішення загальних зборів спільного українсько-німецького підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс", оформлені протоколом від 25.05.2013р.
На обгрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що він є співзасновником спільного українсько-німецького підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Волинь-Транс».
Вказує, що розмір його внеску до статутного фонду товариства становив 2 725 810,72 гривень, а частка від загального розміру статутного капіталу складала 37%. Іншим учасником товариства виступив громадянин Німеччини Вальдемар Вагенлейтнер, який вніс до статутного капіталу товариства 4 641 245,28 гривень, що складало 63% статутного капіталу товариства.
Пояснює, що 25.05.2013 року він дізнався, що цього ж дня відбулися загальні збори учасників товариства за участю іншого учасника - Вальдемара Вагенлейтнера, на яких були прийняті рішення про збільшення розміру статутного капіталу товариства на 2 500 000 гривень, про зміну розміру частки кожного із учасників товариства у статутному капіталі СП «Волинь-Транс».
Обґрунтовуючи свої вимоги, позивач - учасник товариства Кравчук П.К. також посилається на те, що його в порушення вимог ст.61 Закону України «Про виконавче провадження», п.6.4. Статуту не було персонально повідомлено в письмовій формі у встановлений строк про проведення загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс», у зв'язку з чим він був позбавлений можливості ознайомитися з документами, внесеними до порядку денного зборів, можливості прийняти участь у зборах, належним чином підготуватися до розгляду питань порядку денного та внести свої пропозиції до останнього, а також реалізувати своє право на участь у зборах.
При цьому, позивач зазначає, що загальні збори товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс" були скликані з порушенням порядку їх скликання, встановленого статутом відповідача, внаслідок чого порушено права Кравчука П.К. як учасника товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс» на участь у загальних зборах і управління товариством.
Як на правову підставу, Кравчук П.К. посилається на ст. 61 Закону України «Про господарські товариства», якою встановлено порядок повідомлення учасників про скликання загальних зборів товариства, та зазначає, що порушення такого порядку істотно вплинуло на реалізацію ним своїх прав, як учасника товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс», та прийняття загальними зборами рішень.
Крім цього, позивач на обґрунтування позовної вимог про визнання недійсними рішень зборів учасників товариства від 25.05.2013. також посилається на те, що під час прийняття рішення про збільшення розміру статутного капіталу товариства також було прийнято рішення про зміну розміру часток учасників товариства, незважаючи на те, що порядок денний зборів питання про зміну розміру часток учасників не містив.
В судовому засіданні 01.08.2013р. представник позивача звернувся до суду із заявою про уточнення до позовної заяви, в якій просить визнати недійсними прийняті загальними зборами учасників спільного українсько-німецького підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс" від 25.05.2013р., а саме:
- обрання головою зборів Валері Вагенляйтнера, а секретарем зборів Неділька Віталія Михайловича;
- затвердження звіту фінансово-господарської діяльності товариства за 2012р. та заплановані основні напрямки його діяльності на 2013р.;
- затвердження річного звіту та балансу товариства за 2012р.;
- покриття збитків товариства;
- збільшення статутного фонду товариства на 2 500 000 грн. за рахунок внесків Вальдемара Вагенляйтнера.
Відповідач у відзиві на позов №210 від 29.07.2013р. (а.с.58-60), письмових поясненнях на заявлений позов №224 від 14.08.2013р. (а.с.82-84), представник відповідача в судовому засіданні позову не визнають, просять у його задоволенні відмовити, посилаючись на те, що ТзОВ «Волинь-Транс» належним чином у відповідності до вимог ст.61 Закону України «Про господарські товариства» та положень Статуту товариства було повідомлено позивача про скликання зборів учасників товариства 25.05.2013р.. Зазначає, що Закон України «Про господарські товариства» не забороняє збільшувати статутний фонд у будь-яких формах і розмірах.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, господарський суд
в с т а н о в и в:
згідно із п.1.2 Статуту спільного українсько-німецького підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс" (нова редакція), затвердженого загальними зборами засновників, протокол №1/12 від 30.01.2012р., зареєстрованого 03.02.2012р., учасниками та засновниками спільного українсько-німецького підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс" є Кравчук Петро Костянтинович із часткою статутного капіталу 37% та громадянин Німеччини Вальдемар Вагенлейтнер із часткою статутного капіталу 63% статутного капіталу.
25.05.2013 року відбулися збори учасників товариства, на яких був присутній учасник товариства, якому належить 63 % статутного капіталу товариства - Вальдемар Вагенлейтнер, у зв'язку з чим збори визнано повноважними для прийняття рішень.
Рішення, прийняті на зборах, оформлені протоколом зборів учасників товариства від 25.05.2013р.(а.с.61).
Із змісту протоколу вбачається, що на порядок денний зборів були винесені питання:
1. Обрання голови та секретаря загальних зборів учасників товариства;
2. Звіт генерального директора про результати фінансово-господарської діяльності товариства за 2012 рік та визначення основних діяльних напрямків діяльності на 2013 рік;
3. Затвердження річного звіту та балансу товариства за 2012 рік;
4. Покриття збитків товариства;
5. Збільшення статутного фонду товариства та внесення змін в Статут товариства шляхом реєстрації нової редакції.
6. Різне.
Зборами учасників спільного українсько-німецького підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс" були прийняті рішення:
- обрати головою зборів Валері Вагенлейтнер, секретарем зборів Неділенька В.М.;
- прийняти до відома та схвалити звіт про результати фінансово-господарської діяльності товариства за 2012 рік та заплановані основні напрямки його діяльності на 2013 рік;
- затвердити річний звіт та баланс товариства за 2012 рік;
- прийняти інформацію до відома (по четвертому питанню - покриття збитків товариства);
- збільшити статутний фонд товариства на 2 500 000 грн., в тому числі за рахунок внесків Вальдемара Вагенлейтнера в сумі 242 685,98 євро, що по курсу Національного банку України, який діє станом на 25.05.2013 року (10,301378 гривень за 1 євро) складає 2 500 000 грн.
Частка в статутному фонді Кравчука Петра Костянтиновича залишається незмінною.
Загальний статутний фонд товариства з врахуванням збільшення затвердити в сумі 9 867 056 грн., в тому числі внески:
- Вальдемара Вагенлейтнера 242 685,98 євро, що по курсу Національного банку України, який діє станом на 25.05.2013 року (10,301378 гривень за 1 євро) складає 2 500 000 грн. та 4 641 245,28 грн., що сукупно складає 72,37 %;
- Кравчука Петра Костянтиновича 2 725 810,72 грн., що складає 27,63 % .
Надіслати в письмові формі повідомлення відсутньому на зборах учаснику Кравчуку Петру Костянтиновичу про необхідність підписання в новій редакції Статуту товариства та ознайомлення з протоколом зборів учасників товариства.
Доручити генеральному директору товариства Лепьошкіній Вікторії Володимирівні внести зміни в Статут товариства шляхом реєстрації нової редакції та зареєструвати їх у відповідності до вимог законодавства та у встановлений термін.
Відповідно до ч.2 ст.51 Закону України «Про господарські товариства» зміни вартості майна, внесеного як вклад, та додаткові внески учасників не впливають на розмір їх частки у статутному капіталі, вказаної в установчих документах товариства, якщо інше не передбачено установчими документами.
Статутом ТзОВ «Волинь-Транс» іншого не передбачено.
Із змісту протоколу вбачається, що під час прийняття рішення про збільшення розміру статутного капіталу товариства також було прийнято рішення про зміну розміру часток учасників товариства: частка учасника товариства Вальдемара Вагенлейтнера - 72,37%, частка учасника товариства Кравчука П.К. - 27,63%.
Однак, порядок денний питання про зміну розміру часток учасників не містив.
Таким чином, зборами учасників товариства було прийнято рішення з питання, яке не було включено до порядку денного зборів.
Як роз'яснив Пленум Верховного Суду України в пунктах 17, 18 постанови від 24.10.2008р. № 13 «Про практику розгляду судами корпоративних спорів» рішення загальних зборів учасників (акціонерів) та інших органів господарського товариства є актами, оскільки ці рішення зумовлюють настання правових наслідків, спрямованих на регулювання господарських відносин, і мають обов'язковий характер для суб'єктів цих відносин.
У зв'язку з цим підставами для визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів (учасників) господарського товариства можуть бути: порушення вимог закону та/або установчих документів під час скликання та проведення загальних зборів товариства; позбавлення акціонера (учасника) товариства можливості взяти участь у загальних зборах; порушення прав чи законних інтересів акціонера (учасника) товариства рішенням загальних зборів.
При цьому, не всі порушення законодавства, допущені під час скликання та проведення загальних зборів господарського товариства, є підставою для визнання недійсними прийнятих на них рішень.
Безумовною підставою для визнання недійсними рішень загальних зборів у зв'язку з прямою вказівкою закону є: прийняття загальними зборами рішення за відсутності кворуму для проведення загальних зборів чи прийняття рішення (статті 41, 42, 59, 60 Закону про господарські товариства); прийняття загальними зборами рішень з питань, не включених до порядку денного загальних зборів товариства (частина четверта статті 43 Закону про господарські товариства); прийняття загальними зборами рішення про зміну статутного капіталу товариства, якщо не дотримано процедури надання акціонерам (учасникам) відповідної інформації (статті 40, 45 Закону про господарські товариства).
За таких обставин, прийняття зборами учасників товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс" рішення з питання, яке не було включено до порядку денного зборів, є безумовною підставою для визнання недійсним рішення загальних зборів учасників від 25.05.2013р. з п'ятого питання порядку денного в частині прийняття рішення про зміну розміру часток учасників.
Обґрунтовуючи свої вимоги, позивач - учасник товариства Кравчук П.К. також посилається на те, що його в порушення вимог ст.61 Закону України «Про виконавче провадження», п.6.4. Статуту не було персонально повідомлено в письмовій формі у встановлений строк про проведення загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс», у зв'язку з чим він був позбавлений можливості ознайомитися з документами, внесеними до порядку денного зборів, можливості прийняти участь у зборах, належним чином підготуватися до розгляду питань порядку денного та внести свої пропозиції до останнього, а також реалізувати своє право на участь у зборах.
При цьому, позивач зазначає, що загальні збори товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс" були скликані з порушенням порядку їх скликання, встановленого статутом відповідача, внаслідок чого порушено права Кравчука П.К. як учасника товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс» на участь у загальних зборах і управління товариством.
Як на правову підставу, Кравчук П.К. посилається на ст. 61 Закону України «Про господарські товариства», якою встановлено порядок повідомлення учасників про скликання загальних зборів товариства, та зазначає, що порушення такого порядку істотно вплинуло на реалізацію ним своїх прав, як учасника товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс», та прийняття загальними зборами рішень.
Відповідно до ч. 1 ст. 32 Господарського процесуального кодексу України доказами у справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору.
Відповідно до 11-1 Закону України «Про господарські товариства» законодавство про господарські товариства ґрунтується на нормах, установлених Конституцією України, і складається із Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, цього Закону, інших нормативно-правових актів, прийнятих відповідно до цих законодавчих актів.
Статтею 113 Цивільного кодексу України встановлено, що господарським товариством є юридична особа, статутний (складений) капітал якої поділений на частки між учасниками. Господарські товариства можуть бути створені у формі повного товариства, командитного товариства, товариства з обмеженою або додатковою відповідальністю, акціонерного товариства.
Відповідно до ч. 1 ст. 140 Цивільного кодексу України товариством з обмеженою відповідальністю є засноване одним або кількома особами товариство, статутний капітал якого поділений на частки, розмір яких встановлюється статутом.
Згідно з ст. 145 Цивільного кодексу України вищим органом товариства з обмеженою відповідальністю є загальні збори його учасників. У товаристві з обмеженою відповідальністю створюється виконавчий орган (колегіальний або одноособовий), який здійснює поточне керівництво його діяльністю і є підзвітним загальним зборам його учасників. Виконавчий орган товариства може бути обраний також і не зі складу учасників товариства. До виключної компетенції загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю належить, зокрема, створення та відкликання виконавчого органу товариства.
У відповідності до ч. 1 ст. 50 Закону України «Про господарські товариства» товариством з обмеженою відповідальністю визнається товариство, що має статутний (складений) капітал, розділений на частки, розмір яких визначається установчими документами.
Згідно з ч. 1 ст. 58 Закону України «Про господарські товариства»вищим органом товариства з обмеженою відповідальністю є загальні збори учасників. Вони складаються з учасників товариства або призначених ними представників.
Відповідно до ч. 1 ст. 60 Закону України «Про господарські товариства» загальні збори учасників вважаються повноважними, якщо на них присутні учасники (представники учасників), що володіють у сукупності більш як 60 відсотками голосів.
Статтею 61 Закону України «Про господарські товариства» встановлено, що загальні збори учасників товариства з обмеженою відповідальністю скликаються не рідше двох разів на рік, якщо інше не передбачено установчими документами. Учасники товариства, що володіють у сукупності більш як 20 відсотками голосів, мають право вимагати скликання позачергових загальних зборів учасників у будь-який час і з будь-якого приводу, що стосується діяльності товариства. Якщо протягом 25 днів голова товариства не виконав зазначеної вимоги, вони вправі самі скликати загальні збори учасників. Про проведення загальних зборів товариства учасники повідомляються передбаченим статутом способом з зазначенням часу і місця проведення зборів та порядку денного. Повідомлення повинно бути зроблено не менш як за 30 днів до скликання загальних зборів. Будь-хто з учасників товариства вправі вимагати розгляду питання на загальних зборах учасників за умови, що воно було ним поставлено не пізніш як за 25 днів до початку зборів. Не пізніш як за 7 днів до скликання загальних зборів учасникам товариства повинна бути надана можливість ознайомитися з документами, внесеними до порядку денного зборів. З питань, не включених до порядку денного, рішення можуть прийматися тільки за згодою всіх учасників, присутніх на зборах.
У відповідності із п.п. 6.1., 6.3. 6.4. Статуту товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс» вищим органом товариства є збори учасників.
Збори учасників вважаються повноважними, якщо на них присутні учасники (представники учасників), що володіють у сукупності більш як 60% голосів.
Про проведення зборів учасники повідомляються персонально в письмовій формі із зазначенням часу і місця їх проведення та порядку денного. Повідомлення повинно бути зроблено не менш як за 30 днів до скликання загальних зборів. Будь-хто з учасників товариства вправі вимагати розгляду питання на загальних зборах учасників за умови, що воно було ним поставлено не пізніш як за 25 днів до початку зборів. Не пізніш як за 7 днів до скликання загальних зборів учасникам товариства повинна бути надана можливість ознайомитися з документами, внесеними до порядку денного зборів. З питань, не включених до порядку денного, рішення можуть прийматися тільки за згодою всіх учасників, присутніх на зборах.
Статтею 4-3 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, обґрунтовують свої вимоги і заперечення поданими суду доказами. Господарський суд створює сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі, необхідні умови для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства.
Відповідно до ст. 33 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Відповідно до ст. 34 Господарського процесуального кодексу України господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.
У процесі розгляду справи відповідач на підтвердження належного повідомлення позивача про скликання зборів товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс» посилався на повідомлення №103 від 18.04.2013р., поштові квитанції від 19.04.2013р., опис вкладення до цінного листа № 4302003137415, пояснюючи, що повідомлення про скликання зборів товариства №103 від 18.04.2013р. було надіслано позивачу цінним листом № 4302003137415 з описом вкладення.
Позивач факт отримання цінного листа, в якому знаходилось повідомлення №103 від 18.04.2013р. про скликання загальних зборів учасників, підтверджує, проте посилається на те, що воно було отримано в день проведення зборів, що позбавило його можливості ознайомитися з документами, внесеними до порядку денного зборів, як це передбачено ст.61 Закону України «Про господарські товариства».
Згідно з п.21. Правил надання послуг поштового зв'язку, затв. постановою Кабінету Міністрів України №270 від 05.03.2009р., адресат внутрішнього поштового відправлення (посилки, листа чи бандеролі з оголошеною цінністю), поштового переказу повідомляється про надходження адресованого йому поштового відправлення, поштового переказу за телефоном, номер якого зазначається відправником на поштовому відправленні, бланку поштового переказу, або за відповідним повідомленням.
Згідно з відповіддю Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» №07-9-1326 від 13.08.2013р. на запит суду 27.04.2013р. на ім'я Кравчука П.К. до відділення поштового зв'язку Струмівки надійшли листи з оголошеною цінністю №№ 4302003137423, № 4302003137415.
Для одержання вказаних листів з оголошеною цінністю позивачу були доставлені повідомлення про надходження на його ім'я цінних листів 27.04.2013р. та 04.05.2013р.
Оскільки адресат за одержанням поштового відправлення не з'явився, то цінний лист № 4302003137415 було повернуто відправнику за терміном зберігання і виданий за довіреністю працівнику ТзОВ «Волинь-Транс» Синюк В.М. 16.05.2013р.
Ці факти підтверджені і представником відповідача в судовому засіданні.
Наведеним спростовуються доводи представника позивача про те, що цінний лист № 4302003137415 було отримано позивачем у відділенні поштового зв'язку 25.05.2013р. Разом з цим, із повідомлення (а.с.23) не вбачається, що 25.05.2013р. позивачем було отримано саме від відповідача цінний лист № 4302003137415.
Пунктом 102. Правил надання послуг поштового зв'язку передбачено, що в об'єкті поштового зв'язку вручаються, зокрема, рекомендовані поштові відправлення, рекомендовані повідомлення про вручення поштових відправлень, поштових переказів, не вручені адресатам під час доставки додому; поштові відправлення з оголошеною цінністю.
Таким чином, надані відповідачем докази свідчать про те, що він надіслав позивачу повідомлення більше як за 30 днів до скликання зборів учасників, яке у зв'язку із його неотриманням було повернуто.
З огляду на вищевикладене, відповідач у порядку та спосіб, встановлені ст. 61 Закону України "Про господарські товариства" та Статутом товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс», повідомив позивача про скликання зборів учасників товариства.
Що стосується рішень зборів учасників ТзОВ «Волинь-Транс» з першого - четвертого питання порядку денного, п'ятого питання порядку денного в частині збільшення статутного фонду товариства, суд не вбачає підстав для визнання їх недійсними, оскільки їх прийнято в межах питань, включених до порядку денного, і такі рішення не призводять до порушення корпоративних прав позивача, на захист яких подано даний позов.
На загальних зборах, які відбулись 25.05.2013р. був присутній учасник, який у сукупності володіє більш як 60 відсотками голосів (63 відсотки), збори є повноважними для прийняття рішень відповідно до ч. 1 ст. 60 Закону України "Про господарські товариства", в той час як частка учасника Кравчука П.К. у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс" становить 37 %.
З урахуванням зазначених обставин, заявлені позовні вимоги підлягають задоволенню частково, шляхом визнання недійсними рішень, прийнятих 25.05.2013р. зборами учасників товариства з обмеженою відповідальністю „Волинь-Транс», що оформлені протоколом від 25.05.201р., з п'ятого питання порядку денного в частині прийняття рішення про зміну розміру часток учасників, решта заявлених позовних вимог задоволенню не підлягає.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 7 ЗУ "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі, зокрема, внесення судового збору в більшому розмірі, ніж встановлено законом.
Статтею 4 Закону України "Про судовий збір" встановлено розмір ставок судового збору , зокрема, за подання позовної заяви немайнового характеру до господарського суду розмір ставки судового збору становить 1 розмір мінімальної заробітної плати. Судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Мінімальна заробітна плата станом на 01.01.2013 року становила 1147 грн.
До позовної заяви позивачем додано квитанцію№89.385.1. від 10.07.2013р. про сплату судового збору в розмірі 1720,50 грн.
Отже, позивачем зайво сплачено 573 грн. 50 коп. судового збору, які згідно із п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України "Про судовий збір" підлягають поверненню позивачу.
Оскільки спір до розгляду судом доведено з вини відповідача на нього на підставі ст. 49 ГПК України слід віднести витрати позивача по сплаті судового збору в розмірі 1147 грн.
Керуючись ст.ст. 11-1, 50, 51, 58, 60, 61 Закону України «Про господарські товариства», ст.ст. 113, 140, 145 Цивільного кодексу України, ст.ст. 44, 49, ст.ст. 82 - 85 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
в и р і ш и в:
1. Позов задовольнити частково.
2. Визнати недійсним рішення, прийняте 25.05.2013р. зборами учасників товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс» (43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 78-а, код ЄДРПОУ 31183309), що оформлене протоколом від 25.05.2013р., з п'ятого питання порядку денного в частині прийняття рішення про зміну розміру часток учасників товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс».
3. В решті позову відмовити.
4. Стягнути із спільного українсько-німецького підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс" (43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 78-а, код ЄДРПОУ 31183309) на користь учасника спільного українсько-німецького підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Волинь-Транс" Кравчука Петра Костянтиновича (45601, Волинська область, Луцький район, с. Липини, вул. Рівненська, 1-б, код 2283713872) 1147 грн. витрат, пов'язаних з оплатою судового збору.
5. ГУ ДКСУ у Волинській області повернути Кравчуку Петру Костянтиновичу (45601, Волинська область, Луцький район, с. Липини, вул. Рівненська, 1-б, код 2283713872) з державного бюджету 573 грн. 50 коп. зайво сплаченого згідно із квитанцією №89.385.1. від 10.07.2013р. судового збору.
Повне рішення складено: 16.08.2013р.
Головуюча суддя І. О. Якушева
Судді С.Т.Філатова
А.М.Кравчук
Суд | Господарський суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 16.08.2013 |
Оприлюднено | 19.08.2013 |
Номер документу | 33018761 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Волинської області
Якушева Інна Олександрівна
Господарське
Господарський суд Волинської області
Якушева Інна Олександрівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні