Ухвала
від 27.09.2013 по справі 713/2254/13-ц
ВИЖНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 713/2254/13

Провадження №2/713/791/13

УХВАЛА

про відкриття провадження

27.09.2013 м. Вижниця

Суддя Вижницького районного суду Чернівецької області Кибич І.А. розглянувши позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Вектор Плюс» до ОСОБА_1, де третьою особою без самостійних вимог є ОСОБА_2 про звернення стягнення на предмет іпотеки,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач ТзОВ «Факторингова компанія «Вектор Плюс» звернувся в суд з позовом про звернення стягнення на предмет іпотеки до відповідачки ОСОБА_1, де третьою особою без самостійних вимог є ОСОБА_2

Відповідно до ст.ст. 3, 107, 109, 114 ЦПК України позивач має право на звернення з даним позовом до Вижницького районного суду Чернівецької області.

Позовна заява за змістом і формою відповідає вимогам ст.ст. 119-120 ЦПК України.

Перешкоди в порушенні справи передбачених ст. 121 ЦПК України відсутні.

А тому по справі слід відкрити провадження і призначити її в судове засідання.

Керуючись ст.ст.3, 11, 119-122 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі №713/2254/13-ц за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Вектор Плюс» до ОСОБА_1, де третьою особою без самостійних вимог є ОСОБА_2 про звернення стягнення на предмет іпотеки.

Призначити судове засідання на 15 жовтня 2013 року на 10-00 год. в приміщенні Вижницького районного суду Чернівецької області за адресою: Чернівецька область, м. Вижниця, вулиця Українська, 13.

Направити відповідачці, третій особі копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати в строк до 15 жовтня 2013 року подати письмові заперечення проти позову із зазначенням доказів, що його підтверджують.

Копію ухвали направити позивачу, відповідачці, третій особі.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: І. А. Кибич

СудВижницький районний суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення27.09.2013
Оприлюднено29.10.2013
Номер документу33746343
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —713/2254/13-ц

Ухвала від 11.12.2015

Цивільне

Вижницький районний суд Чернівецької області

Кибич І. А.

Ухвала від 04.12.2015

Цивільне

Вижницький районний суд Чернівецької області

Кибич І. А.

Ухвала від 02.11.2015

Цивільне

Вижницький районний суд Чернівецької області

Кибич І. А.

Рішення від 30.12.2013

Цивільне

Вижницький районний суд Чернівецької області

Кибич І. А.

Ухвала від 03.12.2013

Цивільне

Вижницький районний суд Чернівецької області

Кибич І. А.

Ухвала від 27.09.2013

Цивільне

Вижницький районний суд Чернівецької області

Кибич І. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні