Ухвала
від 26.09.2013 по справі 907/890/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"26" вересня 2013 р. Справа № 907/890/13

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „Памібро", смт. Брошнів-Осада Івано-Франківська область

до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Факторія-М", м. Ужгород

про стягнення 33 218,00 грн.

Суддя - В.С. Русняк

Представники:

Від позивача - Хемич В.М. - представник, довіреність №579А від 05.09.13;

Від відповідача - Темнохудова З.В., представник, довіреність №01/09 від 01.09.2013

Суть спору: стягнення 33 218,00 грн. заборгованості за відвантажену продукцію,

ВСТАНОВИВ:

Представник позивача позовні вимоги підтримав з мотивів, викладених у позовній заяві. На виконання вимог суду подав розгорнутий розрахунок суми боргу за весь період, із зазначенням накладних та оплати за отриманий товар; бухгалтерську довідку про заборгованість відповідача на день подання позовної заяви; довідку про дебіторську заборгованість відповідача, зазначену у податкових деклараціях. Позов просить задоволити.

Представник відповідача у судовому засіданні подав заперечення на позов №26/09 від 26.09.2013, відповідно до якого проти позовних вимог заперечує, вважає їх необґрунтованими. Стверджує, що всі розрахунки за зобов'язаннями були проведені в повному обсязі на умовах попередньої оплати, на підтвердження чого подав копії платіжних доручень. Зазначає, що претензію, направлену Позивачем на його адресу, не отримав.

З огляду на викладене, з метою повного, всебічного, об'єктивного розгляду справи, у зв'язку з необхідністю витребування додаткових доказів, розгляд справи належить відкласти на інший термін.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на "16" жовтня 2013 р. на 11:00 год.

2. Зобов'язати позивача подати суду:

додатково розгорнутий розрахунок суми боргу із зазначенням, на погашення якої саме заборгованості (відповідно до яких видаткових накладних) зараховано проведені відповідачем оплати.

3. Зобов'язати сторони провести звірку розрахунків, для чого позивачу направити свого уповноваженого представника до 09.10.2013 до відповідача. Відповідача зобов'язати створити для проведення звірки належні умови. За результатами проведення звірки заборгованості сторонам оформити розгорнутий акт звірки, який подати суду до дати слухання справи .

3. Явка уповноважених представників сторін у судове засідання - на розсуд сторін.

Суддя Русняк В.С.

СудГосподарський суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення26.09.2013
Оприлюднено30.09.2013
Номер документу33747134
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —907/890/13

Рішення від 25.10.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Русняк В.С.

Ухвала від 16.10.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Русняк В.С.

Ухвала від 26.09.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Русняк В.С.

Ухвала від 12.09.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Русняк В.С.

Ухвала від 30.08.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Русняк В.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні