ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
04 жовтня 2013 рокум. ПолтаваСправа № 816/5822/13-а
Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Серга С.М., перевіривши матеріали адміністративного позову Управління Пенсійного фонду України в Решетилівському районі Полтавської області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Колос" про стягнення відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, -
В С Т А Н О В И В:
03 жовтня 2013 року позивач Управління Пенсійного фонду України в Решетилівському районі Полтавської області звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Колос" про стягнення відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій у розмірі 3684,43 грн.
Пунктом 3 частини 1 статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
Відповідно до частини 2 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.
Разом з тим, позивачем не надано доказів на підтвердження обґрунтованості своєї позиції (довідок про виплату пенсій особам, вказаним у розрахунках, та відомостей на виплату пенсій, доказів направлення ТОВ "Колос" повідомлення та розрахунків фактичних витрат за спірний період) та не наведено причин, що унеможливлюють їх надання.
Пунктом 5 частини 1 статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи подано адміністративний позов у строк, установлений законом (якщо адміністративний позов подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до суду, то чи достатньо підстав для визнання причин пропуску строку звернення до суду поважними).
Частинами 1 - 2 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами. Для звернення до адміністративного суду суб'єкта владних повноважень встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня виникнення підстав, що дають суб'єкту владних повноважень право на пред'явлення передбачених законом вимог.
Позивач просить стягнути заборгованість з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій у розмірі 3684,43 грн, проте не конкретизує, за який період виникла заборгованість, та не надає доказів дотримання строку звернення до суду, що унеможливлює вирішення питання про відкриття провадження у справі.
Згідно з частиною 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України подання позовної заяви без додержання вимог статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для залишення заяви без руху.
Таким чином, позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням позивачу строку для усунення вказаних недоліків.
На підставі викладеного, керуючись статтями 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в Решетилівському районі Полтавської області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Колос" про стягнення відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій залишити без руху.
Позивачеві надати строк для усунення недоліків до 16 жовтня 2013 року та роз'яснити, що в разі неусунення недоліків позовної заяви, вона буде вважатися неподаною та повернута.
Недоліки необхідно усунути шляхом надання до Полтавського окружного адміністративного суду доказів на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги (довідок про виплату пенсій особам, вказаним у розрахунках, та відомостей на виплату пенсій, доказів направлення ТОВ "Колос" повідомлення та розрахунків фактичних витрат за спірний період тощо), а в разі неможливості надання доказів - зазначити причини неможливості їх подання, доказів дотримання строків звернення до суду або доказів поважності причин його пропуску.
Копію ухвали направити позивачеві.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали з одночасним надісланням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.
Суддя С.М. Серга
Суд | Полтавський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 04.10.2013 |
Оприлюднено | 04.10.2013 |
Номер документу | 33896352 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Полтавський окружний адміністративний суд
С.М. Серга
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні