cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ
УХВАЛА
10 жовтня 2013 року справа № 919/1022/13
Господарський суд міста Севастополя у складі судді Альошиної С.М., розглянувши матеріали справи за позовом Публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Надра"
(вул. Артема, буд. 15, м. Київ, 04053)
до відповідача - Приватного підприємства "Севастопольська фабрика реклами і будівництва"
(пр. Ген. Острякова, буд. 169, кв. 25, м. Севастополь, 99055)
про стягнення 73 424,01 грн,
представники учасників судового процесу не викликались,
ВСТАНОВИВ:
Публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "Надра" звернулось до господарського суду міста Севастополя з позовом до Приватного підприємства "Севастопольська фабрика реклами і будівництва" про стягнення 73 424,01 грн, у тому числі 39 000,00 грн заборгованості за кредитом за договором кредитної лінії № 805/2008/980-С/02/104 від 17.09.2008, 29 277,18 грн відсотків за кредитом та 5 146,83 грн пені.
Ухвалою суду від 04.09.2013 прийнято позовну заяву до розгляду і порушено провадження у справі № 919/1022/13. Справу призначено до розгляду в судовому засіданні на 16.09.2013.
Ухвалою суду від 16.09.2013 розгляд справи був відкладений на 09.10.2013.
У зв'язку з перебуванням судді Єфременко О.С. у відрядженні, відповідно до рішення зборів суддів господарського суду міста Севастополя від 08.10.2013 та на виконання пункту 3.3 рішення зборів суддів господарського суду міста Севастополя від 28.12.2010 (зі змінами), розпорядженням керівника апарату № 418 від 08.10.2013 був призначений повторний автоматичний розподіл справи № 919/1022/13, за результатами якого суддею для розгляду даної справи було визначено суддю Альошину С.М.
Відповідно до абзацу четвертого пункту 3.8 постанови пленуму Вищого господарського суду України № 18 від 26.12.2011 „Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції", у разі залучення до участі у справі іншого відповідача або заміни неналежного відповідача розгляд справи починається заново (стаття 24 ГПК України), заново розгляд справи починається і в разі прийняття позовної заяви третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, та зміни складу суду (в тому числі з одноосібного на колегіальний, навіть якщо до складу колегії суддів входить суддя, який раніше одноособово розглядав дану справу), а отже, спочатку починається й перебіг строку вирішення спору. Продовження цього строку можливе у порядку і з підстав, зазначених у частині третій статті 69 ГПК України.
Згідно з пунктом 4 статті 65 Господарського процесуального кодексу України з метою забезпечення правильного і своєчасного вирішення господарського спору суддя вчиняє в необхідних випадках дії по підготовці справи до розгляду, зокрема: зобов'язує сторони, інші підприємства, установи, організації, державні та інші органи, їх посадових осіб виконати певні дії (звірити розрахунки, провести огляд доказів у місці їх знаходження тощо); витребує від них документи, відомості, висновки, необхідні для вирішення спору, чи знайомиться з такими матеріалами безпосередньо в місці їх знаходження.
З урахуванням викладеного, суд приймає справу до провадження, а розгляд справи та перебіг строку вирішення спору починаються заново.
За таких обставин, керуючись статтями 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Прийняти справу № 919/1022/13 до провадження.
2. Розгляд справи почати заново.
3. Справу призначити до розгляду в судовому засіданні на 06 листопада 2013 року о 12 годині 00 хвилин.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду міста Севастополя за адресою: м. Севастополь, вул. Павліченко, 5, каб. № 207.
4. Зобов'язати позивача : надати суду оригінали документів, доданих до позовної заяви (для огляду в судовому засіданні); документи, які підтверджують юридичний статус (оригінали - для огляду в судовому засіданні, належно завірені копії в матеріали справи); відомості про банківські реквізити сторін (на день розгляду справи); витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про включення відповідача до цього реєстру на день розгляду справи (з зазначенням місцезнаходження відповідача); докази повного або часткового погашення заборгованості (якщо такі є) з належно завіреними копіями платіжних документів суду у справу та всі письмові докази, що стосуються предмета спору, в обґрунтування позовних вимог.
Надати суду власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав, а також немає рішення цих органів по даному спору.
Також надати суду довідку Головного управління Державної казначейської служби України у місті Севастополі про зарахування судового збору до Державного бюджету міста Севастополя.
Зобов'язати відповідача: надати суду відзив на позовну заяву, який повинен містити відомості, що передбачені статтею 59 ГПК України, з документальним та правовим обґрунтуванням своїх заперечень, а також докази надсилання копії відзиву позивачу; контррозрахунки стягуваних сум (якщо такі є); документи, які підтверджують юридичний статус (оригінали - для огляду в судовому засіданні, належно завірені копії в матеріали справи); відомості про найменування та номери рахунків у банківських установах (на день розгляду справи); докази повного або часткового погашення заборгованості (якщо такі є) з належно завіреними копіями платіжних документів суду у справу та всі письмові докази, що стосуються предмета спору, в обґрунтування своїх пояснень чи заперечень проти позову.
Сторонам - провести звірку розрахунків по заборгованості (яка є предметом спору) на день розгляду справи зі складенням двостороннього акта звірки.
Обов'язок надання акта суду (направленого позивачем на адресу відповідача ) покласти на відповідача.
Також надати суду документи, що підтверджують повноваження осіб, які представлятимуть їх інтереси у судовому засіданні, з належно завіреними копіями в матеріали справи.
Копії документів повинні бути засвідчені належним чином згідно з пунктом 5.27 Держстандарту України № 4163-2003 "Уніфікована Система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів" і подаються з супровідним листом.
Для пропуску у приміщення суду мати документ, який посвідчує особу (паспорт), підтверджує її повноваження та цю ухвалу.
Попередити відповідача, що у разі ухилення від виконання вимог ухвали, господарський суд має право стягнути в доход Державного бюджету України штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у порядку, передбаченому пунктом 5 статті 83 ГПК України.
Суддя С. М. Альошина
Суд | Господарський суд м. Севастополя |
Дата ухвалення рішення | 10.10.2013 |
Оприлюднено | 11.10.2013 |
Номер документу | 34027944 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд м. Севастополя
Альошина Світлана Михайлівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні