Ухвала
від 14.10.2013 по справі 905/7181/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

14.10.2013 Справа № 905/7181/13

Господарський суд Донецької області у складі судді Захарченко Г.В. розглянувши матеріали

за позовом Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк», м.Київ

до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Техно-поставка», м.Донецьк

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Публічного акціонерного товариства «ТАСкомбанк», м.Київ

про стягнення 22 000,00грн.

ВСТАНОВИВ:

Позов подано з додержанням вимог, викладених у статтях 54-57 Господарського процесуального кодексу України, додані до позовної заяви матеріали є достатніми для прийняття позову до розгляду.

Керуючись статтями 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

У Х В А Л И В:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі 905/7181/13. Судове засідання призначити на 24.10.2013 року об 11:00 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 320.

2. Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Публічне акціонерне товариство «ТАСкомбанк» (04073, м.Київ, вул.Куренівська, буд.15-А; ЄДРПОУ 09806443).

3. Зобов'язати позивача надати: оригінал довіреності на представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду); оригінали документів, доданих до позовної заяви (для огляду в судовому засіданні); витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; копію Статуту.

4. Зобов'язати відповідача надати: відзив на позов, в якому зазначити мотиви визнання чи відхилення вимог позивача з посиланням на законодавство, а також відповідні докази; докази направлення відзиву позивачу; оригінал довіреності на представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду); витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

5. Зобов'язати третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача надати: оригінал довіреності на представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду); пояснення по суті спору; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; докази правонаступництва відносно ПАТ «АБ «Бізнес Стандарт»; копію Статуту.

6. Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом.

7. Явка в судове засідання представників сторін (позивача, відповідача) обов'язкова.

8. Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної особи стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України).

Суддя Г.В. Захарченко

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення14.10.2013
Оприлюднено14.10.2013
Номер документу34068216
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —905/7181/13

Ухвала від 25.11.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

Г.В. Захарченко

Ухвала від 24.10.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

Г.В. Захарченко

Рішення від 23.12.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

Г.В. Захарченко

Ухвала від 10.12.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

Г.В. Захарченко

Ухвала від 14.10.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

Г.В. Захарченко

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні