Справа № 161/17679/13-ц
Провадження № 2/161/4942/13
У Х В А Л А
17 жовтня 2013 року суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Кирилюк В.Ф., вивчивши позовну заяву ОСОБА_1 до приватного підприємства «Глорія-Буд-Плюс» про визнання майнового права на квартиру та заборону вчиняти будь-які дії по передачі іншим особам майнового права на квартиру,-
В С Т А Н О В И Л А :
ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до приватного підприємства «Глорія-Буд-Плюс» про визнання майнового права на квартиру та заборону вчиняти будь-які дії по передачі іншим особам майнового права на квартиру.
Однак дану позовну заяву слід залишити без руху з наступних підстав.
Згідно ч.1 ст.3 Закону України «Про судовий збір» за подання до суду позовної заяви та іншої заяви, передбаченої процесуальним законодавством, справляється судовий збір.
Позивачем заявлені одна вимога майнового та одна вимога немайнового характеру, жодна з яких не оплачена судовим збором. Не вказані позивачем і підстави звільнення від сплати судового збору, передбачені Законом України «Про судовий збір».
Частиною 3 статті 6 цього Закону передбачено, що за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру.
Відповідно до вимог ч.1 ст.4 цього ж Закону судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Пунктом 1 частини 2 статті 4 цього ж Закону за подання позовної заяви немайнового характеру передбачена ставка судового збору в розмірі 0,1 розміру мінімальної заробітної плати, а за подання позовної заяви майнового характеру в розмірі 1 відсотку ціни позову, але не менше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати.
Отже, позивачу необхідно сплатити судовий збір в сумі 1721 грн. за вимоги майнового характеру, виходячи з вартості новостворюваного майна та за вимогу немайнового характеру слід сплатити судовий збір в сумі 114,70 грн. Всього позивач має сплатити судового збору на суму 1835,70 грн. (1721 грн.+114,70 грн.) на д/р № 31214206700002, одержувач -м. Луцьк 22030001, Банк - ГУДКУ у Волинській області м.Луцьк, ЗКПО - 38009628, МФО-803014.
Оригінал документа про сплату судового збору слід надати суду для приєднання до матеріалів справи.
У відповідності до ч.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Керуючись ст.ст.119, 121 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И Л А :
Позовну заяву ОСОБА_1 до приватного підприємства «Глорія-Буд-Плюс» про визнання майнового права на квартиру та заборону вчиняти будь-які дії по передачі іншим особам майнового права на квартиру - залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
У випадку невиконання вимоги суду позовну заяву вважати неподаною та повернути позивачу.
Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Суддя Луцького міськрайонного суду В.Ф.Кирилюк
Суд | Луцький міськрайонний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 17.10.2013 |
Оприлюднено | 05.11.2013 |
Номер документу | 34422902 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Луцький міськрайонний суд Волинської області
Кирилюк В. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні