КУЙБИШЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа №319/861/13-ц
Провадження №2/319/210/2013
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
28 жовтня 2013 року смт Куйбишеве
Суддя Куйбишевського районного суду Запорізької області Мальований В.О., розглянув позовну заяву ОСОБА_1 до Ланцівської сільської ради Куйбишевського району Запорізької області , ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою шляхом визнання недійсним та скасування Державного акту про право приватної власності на землю ,-
ВСТАНОВИВ:
19 серпня 2013 року до Куйбишевського районного суду Запорізької області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Ланцівської сільської ради Куйбишевського району Запорізької області , ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою шляхом визнання недійсним та скасування Державного акту про право приватної власності на землю .
Позивач ОСОБА_1, прохає суд скасувати державний акт на право приватної власності на земельну ділянку площею 0,60 га , розташованої у с.Ланцеве Куйбишевського району Запорізької області від 04 березня 1995 року виданого ОСОБА_2 на підставі рішення виконавчого комітету Ланцівської сільської ради від 09 лютого 1995 року №8 та зареєстрованого за № 170.
Відповідно до ч.7 ст.130 ЦПК України, суддя визнав необхідність проведення попереднього судового засідання.
Позовна заява подана і оформлена відповідно до вимог ЦПК України, тому суд має підстави для відкриття провадження у справі та призначення справи до попереднього судового засідання.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.122,129,130 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
1.Відкрити провадження у цивільній справі №319/861/13-ц (номер провадження 2/319/210/2013) за позовною заявою ОСОБА_1 до Ланцівської сільської ради Куйбишевського району Запорізької області, ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою шляхом визнання недійсним та скасування Державного акту про право приватної власності на землю.
2. Проведення попереднього судового засідання призначити на 06 листопада 2013 року о 10 годині 00 хвилин в Куйбишевському районному суді Запорізької області за адресою: 71001, вул.Леніна, 26-а смт Куйбишеве Запорізької області.
3.В судове засідання викликати: позивача ОСОБА_1Є,, представника позивача ОСОБА_3, відповідача ОСОБА_2, представника Ланцівської сільради Куйбишевського району.
4. Копію ухвали направити сторонам у справі.
5. Відповідачам направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати в строк до проведення попереднього судового засідання письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються, якщо такі є.
6. Особам, які беруть участь у справі, при собі мати документи, що посвідчують особу.
7.Ухвала про відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності може бути оскаржена до Апеляційного суду Запорізької області.
Суддя: В.О.Мальований
Суд | Куйбишевський районний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 28.10.2013 |
Оприлюднено | 22.01.2014 |
Номер документу | 34616030 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Куйбишевський районний суд Запорізької області
Мальований В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні