cpg1251
УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65
УХВАЛА
"05" листопада 2013 р. Справа № 906/979/13
Господарський суд Житомирської області у складі судді Омельяна О.С., при секретарі Гаврилюку О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи № 906/979/13
за заявами Товариства з обмеженою відповідальністю "Житомирська юридична компанія "Кодекс", ідентифікаційний код 36859399, місцезнаходження: 10029, м.Житомир, вул. Чапаєва, 7, кім. 201 (далі - ініціюючий кредитор-1, кредитор-1) та Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод теплотехнічного обладнання", ідентифікаційний код 36863777, місцезнаходження: 11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Сосновського, 21/6 (далі - ініціюючий кредитор-2, кредитор-2)
про банкрутство,
інші учасники провадження у справі про банкрутство:
засновник боржника Грищенко С.В., місцезнаходження: 11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Шолом-Алейхема, 10, кв. 75,
розпорядник майна боржника - арбітражний керуючий Побережний Володимир Трохимович, який діє на підставі свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 332, виданого 26.02.2013 р., місцезнаходження: м.Хмельницький, Старокостянтинівське шосе, буд. 22, кв. 64;
за участі представників учасників у справі:
від ініціюючого кредитора-1: Зіновчук С.М., довіреність від 05.11.2013 р. №25;
від ініціюючого кредитора-2: Головійчук О.С. - керівник;
від боржника: Сичов Д.В., довіреність. № 1 від 23.07.2013 р.;
від засновника боржника: не з'явився;
від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Побережного В.Т.: Магдюк О.В., довіреністю від 29.10.2013 р.;
розпорядник майна боржника арбітражний керуючий Побережний В.Т.:не з'явився,-
встановив:
у провадженні господарського суду Житомирської області перебуває справа за заявою ТОВ Житомирська юридична компанія "Кодекс" та ТОВ "Коростенський завод теплотехнічного обладнання" про порушення справи про банкрутство ТОВ "Коростенський завод опалювальної техніки".
Ухвалою господарського суду Житомирської області від 07.08.2013 р., зокрема, порушено провадження у справі про банкрутство боржника, визнано вимоги ініціюючого кредитора - ТОВ Житомирська юридична компанія "Кодекс" на суму 367200,00 грн. основного боргу (четверта черга) та 2867,50 грн. судового збору (перша черга), визнано вимоги ініціюючого кредитора - ТОВ "Коростенський завод теплотехнічного обладнання" на суму 92259,00 грн. основного боргу (четверта черга) та 2867,50 грн. судового збору (перша черга), введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника, введено процедуру розпорядження майном боржника на строк 115 календарних днів до 29.11.2013 р., призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Побережного В.Т.
Ухвалою господарського суду від 23.09.2013 р., зокрема, призначено клопотання арбітражного керуючого Побережного В.Т. від 15.08.2013 р. про усунення від виконання повноважень розпорядника майна ТОВ "Коростенський завод опалювальної техніки" до розгляду у попередньому засіданні суду.
Ухвалою господарського суду від 10.10.2013 р. відкладено розгляд справи в попередньому засіданні суду, відкладено розгляд клопотання арбітражного керуючого Побережного В.Т. від 15.08.2013 р. про усунення від виконання повноважень розпорядника майна боржника, постановлено вчинити повторний запит на автоматичне визначення кандидатури для призначення розпорядника майна боржника, призначено наступне засідання суду, зобов'язано розпорядника майна боржника Побережного В.Т. вчинити певні дії та надати до суду документи згідно резолютивної частини ухвали.
До господарського суду до початку судового засідання через загальний відділ надійшли наступні документи:
- 22.10.2013 р. від арбітражного керуючого Колеснікова О.В. заява про призначення розпорядником майна боржника від 16.10.2013 р. з додатками згідно переліку, що міститься у протоколі судового засідання;
- 23.10.2013 р. до господарського суду повернулись копії ухвал від 10.10.2013 р., надіслані на адреси засновника боржника Грищенка С.В. та його представника Похилька О.С. рекомендованою кореспонденцією, з відміткою у довідці відділення поштового зв'язку: "За закінченням терміну зберігання";
- 05.11.2013 р. від арбітражного керуючого Бандоли О.О. заява про призначення розпорядником майна боржника від 04.11.2013 р. з додатками згідно переліку, що міститься у протоколі судового засідання.
Господарським судом розглянуто клопотання арбітражного керуючого Побережного В.Т. від 15.08.2013 р. про усунення від виконання повноважень розпорядника майна боржника.
У судовому засіданні представником арбітражного керуючого Побережного В.Т. подано письмове пояснення арбітражного керуючого Побережного В.Т. від 04.11.2013 р. вих. №5. У вказаному поясненні арбітражним керуючим Побережним В.Т. повідомлено, що заходи щодо організації та проведення інвентаризації майна боржника та визначення його вартості, здійснення аналізу фінансово-господарської діяльності, інвестиційного становища боржника та його становища на ринках, виявлення ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства не виконані, у зв'язку з тим, що керівництвом боржника не надано необхідні для цього матеріали. Крім того, зазначено про неможливість особисто прибути у судове засідання у зв'язку з погіршенням стану здоров'я та підтримано заяву про усунення від виконання повноважень розпорядника майна боржника.
Присутні у судовому засіданні учасники провадження у справі про банкрутство заперечень стосовно усунення від виконання повноважень розпорядника майна боржника Побережного В.Т. не висловили.
Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції з 19.01.2013 р. (далі - Закон) усунення арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) від виконання ним своїх обов'язків здійснюється господарським судом за клопотанням комітету кредиторів, органу, уповноваженого управляти державним майном (для державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків) або за власною ініціативою у разі:
1) невиконання або неналежного виконання обов'язків, покладених на арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора);
2) зловживання правами арбітражного керуючого
Таким чином, згідно з нормами чинного законодавства не передбачено можливість усунення арбітражного керуючого від виконання ним своїх обов'язків за його заявою.
Крім того, господарським судом не вбачається підстав, передбачених абз. 2 ч. 3 ст. 114 Закону, для усунення за власною ініціативою арбітражного керуючого Побережного В.Т. від виконання обов'язків розпорядника майна боржника.
Разом з тим, згідно з абз. 1 ч. 3 ст. 114 Закону арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) може бути звільнений господарським судом від виконання повноважень розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора за його заявою.
Ураховуючи наведене, господарський суд прийшов до висновку про часткове задоволення клопотання арбітражного керуючого Побережного В.Т. від 15.08.2013 р. про усунення від виконання повноважень розпорядника майна боржника та необхідність звільнення арбітражного керуючого Побережного В.Т. від виконання повноважень розпорядника майна боржника за його заявою.
Господарським судом розглянуто заяви арбітражних керуючих Колеснікова О.В. та Бандоли О.О. відповідно від 16.10.2013 р. та від 04.11.2013 р. про призначення розпорядником майна боржника.
Згідно з абз. 2 ст. 1 Закону, арбітражний керуючий - фізична особа, призначена господарським судом у встановленому порядку в справі про банкрутство як розпорядник майна, керуючий санацією або ліквідатор з числа осіб, які отримали відповідне свідоцтво і внесені до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
Відповідно до абз. 1 ч. 1 ст. 114 Закону кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
11.10.2013 р. господарським судом Житомирської області вчинено повторний запит щодо визначення кандидатури арбітражного керуючого автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство у зв'язку з відмовою арбітражного керуючого, визначеного автоматизованою системою, після призначення розпорядником майна боржника від участі у справі у зв'язку зі станом здоров'я (т. 2 а.с. 114).
Згідно з довідкою щодо кандидатури арбітражного керуючого від 11.10.2013 р. визначено кандидатуру арбітражного керуючого на призначення розпорядником майна боржника Колеснікова Олександра Вікторовича (т. 2 а.с. 115).
Ухвалою господарського суду від 11.10.2013 р. зобов'язано арбітражного керуючого Колеснікова О.В. протягом трьох днів з дня отримання даної ухвали надати господарському суду заяву про участь у справі з повідомленням про неналежність до жодної з категорії осіб, зазначених у ч. 2 ст. 114 Закону, на паперовому носії та/або в електронній формі на адресу електронної пошти, з якої отримано дану ухвалу, а також копію Свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) та договір добровільного страхування відповідальності професійної діяльності арбітражного керуючого.
Відповідно до довідки господарського суду Житомирської області документ в електронному вигляді "Ухвала по справі (банкрутство)" від 11.10.2013 р. по справі №906/979/13 доставлено 11.10.2013 р. одержувачу Колеснікову О.В. до електронної скриньки.
Разом з тим, заява арбітражного керуючого Колеснікова О.В. про призначення розпорядником майна боржника від 16.10.2013 р. надійшла до господарського суду 22.10.2013 р. Згідно з відбитком штемпеля на поштовому конверті вказана заява надіслана на адресу господарського суду 16.10.2013 р., тобто з пропущенням трьохденного строку, визначеного ухвалою господарського суду від 11.10.2013 р.
Крім того, до вказаної заяви додано лише незасвідчені належним чином копії свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №843 від 12.04.2013 р. та договору добровільного страхування відповідальності професійної діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) перед третіми особами №001/053/00424 від 22.05.2013 р., у зв'язку з чим у суду відсутня можливість надати оцінку його кандидатурі.
Згідно з абз. 4 ч. 1 ст. 114 Закону у разі якщо від арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), визначеного автоматизованою системою, не надійшла заява про згоду стати розпорядником майна в цій справі, то розпорядника майна призначає суд без застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
Ураховуючи те, що від арбітражного керуючого Колеснікова О.В., визначеного автоматизованою системою, заява про згоду стати розпорядником майна у цій справі подана до господарського суду з пропущенням строку, визначеного ухвалою суду від 11.10.2013 р., то розпорядника майна призначає суд без застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України на підставі абз. 4 ч. 1 ст. 114 Закону.
05.11.2013 р. до господарського суду надійшла заява арбітражного керуючого Бандоли О.О. від 04.11.2013 р. про призначення розпорядником майна боржника.
Як вбачається з поданої заяви, для виконання обов'язків розпорядника майна боржника арбітражний керуючий Бандола О.О. має повну вищу юридичну освіту, стаж роботи за фахом та на керівних посадах, пройшов навчання та стажування у порядку, встановленому державним органом з питань банкрутства, склав кваліфікаційний іспит. Арбітражний керуючий Бандола О.О. забезпечений офісним приміщенням і технікою. За час провадження діяльності арбітражного керуючого порушення строків подання інформації, визначеної Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", звітності до державного органу з питань банкрутства, а також порушення строків, визначених ухвалами господарських судів, порушень законодавства та ліцензійних умов провадження діяльності арбітражного керуючого не допускав; приймав участь у справах про банкрутство в якості розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора.
Перевіривши заяву арбітражного керуючого Бандоли О.О. про участь у справі про банкрутство боржника на відповідність його кандидатури вимогам ч. 2 ст. 114 Закону про банкрутство, у тому числі включення арбітражного керуючого до Єдиного реєстру арбітражних керуючих, судом встановлено відповідність вказаного арбітражного керуючого зазначеним вимогам Закону.
Присутніми у судовому засіданні учасниками провадження у справі про банкрутство не висловлено заперечень щодо призначення розпорядником майнаборжника арбітражного керуючого Бандоли О.О.
Ураховуючи наведене, господарський суд прийшов до висновку відмовити арбітражному керуючому Колеснікову О.В. в задоволенні заяви від 16.10.2013 р. про призначення розпорядником майна боржника та задовольнити заяву арбітражного керуючого Бандоли О.О. від 04.11.2013 р. про призначення розпорядником майна боржника.
Відповідно до абз. 8 ст. 1 Закону, конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли до порушення провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника.
Згідно з абз. 5 ст. 1 Закону, грошове зобов'язання - зобов'язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України. До грошових зобов'язань відносяться також зобов'язання щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; зобов'язання, що виникають внаслідок неможливості виконання зобов'язань за договорами зберігання, підряду, найму (оренди), ренти тощо та які мають бути виражені у грошових одиницях. До складу грошових зобов'язань боржника, в тому числі зобов'язань щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов'язання, які виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров'ю громадян, зобов'язання з виплати авторської винагороди, зобов'язання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі. Склад і розмір грошових зобов'язань, у тому числі розмір заборгованості за передані товари, виконані роботи і надані послуги, сума кредитів з урахуванням відсотків, які зобов'язаний сплатити боржник, визначаються на день подання до господарського суду заяви про порушення справи про банкрутство, якщо інше не встановлено цим Законом.
Склад і розмір грошових зобов'язань, в тому числі розмір заборгованості за передані товари, виконані роботи і надані послуги, сума кредитів з урахуванням процентів, які зобов'язаний сплатити боржник, визначаються на день подачі в господарський суд заяви про порушення провадження у справі про банкрутство, якщо інше не встановлено цим Законом.
Згідно з ч. 1 ст. 23 Закону конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.
Склад і розмір грошових вимог кредиторів визначаються в національній валюті України. Якщо зобов'язання боржника визначені в іноземній валюті, то склад і розмір грошових вимог кредиторів визначаються в національній валюті за курсом, встановленим Національним банком України на дату подання кредитором заяви з грошовими вимогами до боржника (абз. 3 ч. 2 ст. 23 Закону).
Майнові вимоги кредиторів до боржника мають бути виражені в грошових одиницях і заявлені до господарського суду в порядку, встановленому цією статтею (абз. 4 ч. 2 ст. 23 Закону).
Кредитори за вимогами щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також за вимогами щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування мають право протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують (абз. 5 ч. 2 ст. 23 Закону).
Оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство боржника опубліковано в офіційному друкованому органі - газеті "Урядовий кур'єр" №153 від 23.08.2013 р. (т. 2 а.с. 91).
Після опублікування зазначеного оголошення до господарського суду заяви кредиторів з вимогами до боржника в порядку, визначеному ст. 23 Закону, не надходили.
Розпорядником майна боржника Побережним В.Т. подано до господарського суду реєстр вимог кредиторів ТОВ "Коростенський завод опалювальної техніки", до якого включено вимоги наступних конкурсних кредиторів:
1) Товариства з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія "Кодекс" на суму 367200,00 грн. основного боргу (четверта черга) та 2867,50 грн. судового збору (перша черга);
2) Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод теплотехнічного обладнання" на суму 92259,00 грн. основного боргу (четверта черга) та 2867,50 грн. судового збору (перша черга).
Згідно з довідкою директора боржника Струтинського В.П. від 24.07.2013 р. вих. №81 у боржника існує заборгованість по заробітній платі, яка складає 9497,88 грн. за період з квітня 2013 року по червень 2013 року, а саме: Богдан Наталія Петрівна - 2347,53 грн., Гаврилюк Світлана Сергіївна - 2335,26 грн., Гаврилюк Сергій Анатолійович - 2335,26 грн., Грищенко Сергій Володимирович - 70,83 грн., Струтинський Віктор Петрович - 2409,00 грн. (т. 1 а.с. 97).
Відповідно до абз. 3 ч. 8 ст. 23 Закону розпорядник майна зобов'язаний окремо внести до реєстру відомості про вимоги щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також про вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, згідно із заявами таких кредиторів та/або даними обліку боржника.
Разом з тим, всупереч наведеним вимогами Закону розпорядником майна боржника Побережним В.Т. окремо не внесено до реєстру вимог кредиторів боржника вимоги щодо виплати заробітної плати за даними обліку боржника.
Ураховуючи наведене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність окремо внести до реєстру вимог кредиторів боржника вимоги щодо виплати заборгованості із заробітної плати перед працівниками боржника на загальну суму 9497,88 грн. до першої черги задоволення вимог кредиторів.
Згідно абз. 1 ч. 2 ст. 25 Закону, у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, у тому числі щодо яких були заперечення боржника і які не були внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, а також ті, що визнані боржником та внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, і вирішує питання про його затвердження.
За результатами розгляду вимог кредиторів господарський суд виносить ухвалу, в якій зазначаються, зокрема, розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, які вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про припинення провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 22 цього Закону (абз. 2-6 ч. 2 ст. 25 Закону).
У поданому на затвердження реєстрі вимог кредиторів розпорядником майна боржника Побережним В.Т. правильно визначено склад вимог конкурсних кредиторів та черговість їх задоволення боржником.
Обґрунтованість включення до реєстру вимог кредиторів підтверджується доданими до заяв кредиторів документами.
Заперечення учасників судового процесу щодо сум включених розпорядником майна боржника Побережним В.Т. у реєстр вимог кредиторів, відсутні.
Згідно з ч. 6 ст. 26 Закону на час дії процедур банкрутства збори кредиторів обирають комітет кредиторів у складі не більше ніж сім осіб. Вибори комітету кредиторів проводяться відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на зборах кредиторів, визначених відповідно до частини четвертої цієї статті. Кредитор, що має двадцять п'ять і більше відсотків голосів, автоматично включається до складу комітету кредиторів. Під час проведення процедур банкрутства інтереси всіх кредиторів представляє комітет кредиторів, утворений відповідно до цього Закону.
Відповідно до ч. 4. ст. 26 Закону конкурсні кредитори мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів, та кратну одній тисячі гривень. Під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу не враховуються суми неустойки (штрафу, пені), інші фінансові санкції, моральна шкода, судовий збір у справі про банкрутство, заявлені або сплачені кредиторами в провадженні у справі про банкрутство.
Згідно з абз. 3 ч. 3 ст. 26 Закону, збори кредиторів проводяться за місцезнаходженням боржника.
Ураховуючи викладене, господарський суд вважає за можливе затвердити реєстр вимог кредиторів ТОВ "Коростенський завод опалювальної техніки".
Керуючись ст.ст. 85, 86 Господарського процесуального кодексу України, ст. ст. 1, 2, 23-26, 45, 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд Житомирської області,
ухвалив:
1. Затвердити реєстр вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод опалювальної техніки" (ідентифікаційний код 37691974) на загальну суму 474691,88 грн. з включеними до нього вимогами конкурсних кредиторів:
- Товариства з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія "Кодекс" на суму 367200,00 грн. основного боргу (четверта черга), 2867,50 грн. судового збору (перша черга);
- Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод теплотехнічного обладнання" на суму 92259,00 грн. основного боргу (четверта черга), 2867,50 грн. судового збору (перша черга).
2. Окремо внести до реєстру вимог кредиторів боржника вимоги щодо виплати заборгованості із заробітної плати перед працівниками боржника на загальну суму 9497,88 грн. (перша черга).
3. Звільнити арбітражного керуючого Побережного В.Т. від виконання повноважень розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод опалювальної техніки" (ідентифікаційний код 37691974) за його заявою.
4. Відмовити арбітражному керуючому Колеснікову Олександру Вікторовичу в задоволенні заяви від 16.10.2013 р. про призначення розпорядником майна боржника.
5. Призначити розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод опалювальної техніки" (ідентифікаційний код 37691974) арбітражного керуючого Бандолу Олександра Олексійовича (ідентифікаційний номер 2763311110, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №853, видане 17.07.2013 р. Міністерством юстиції України, адреса: 04119, м. Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 6-Б, кв. 31).
6. Зобов'язати розпорядника майна боржника Бандолу О.О.:
- протягом десяти днів після винесення даної ухвали письмово повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів; організувати проведення перших зборів кредиторів та комітету кредиторів не пізніше 18.11.2013 р.;
- подати заяву про встановлення винагороди арбітражного керуючого за виконання обов'язків розпорядника майна боржника;
- надати протокольне рішення зборів кредиторів про утворення та склад комітету кредиторів разом з доказами реєстрації присутніх на них представників кредиторів разом із пред'явленими довіреностями;
- повідомити зборам кредиторів про отримання/неотримання заяв фізичних осіб та (або) юридичних осіб про участь у санації боржника та їх пропозиції щодо санації боржника (план санації);
- здійснювати звітування відповідно до вимог ч. 7 ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції з 19.01.2013 р. на першому засіданні комітету кредиторів про нарахування та виплату грошової винагороди розпорядника майна боржника, здійснення та відшкодування його витрат та у подальшому щомісяця;
- надати рішення зборів кредиторів (ч.8 ст. 26 Закону) та комітету кредиторів (ч. 2 ст. 27 Закону) щодо застосування до боржника подальших судових процедур;
- подати реєстр вимог кредиторів, складений з врахуванням ст.ст. 23, 25, 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та Методичних рекомендацій щодо заповнення реєстру вимог кредиторів, затверджених наказом Міністерства економіки України від 02.07.2010р. №788;
- надати суду проміжний звіт розпорядника майна про виконану роботу підтверджений документально та погоджений рішенням комітету кредиторів;
- надати докази проведення разом з боржником інвентаризації майна боржника, а також докази визначення його вартості;
- надати аналіз фінансової, господарської, інвестиційної та іншої діяльності боржника, його становища на ринках разом з документами, що підтверджують відповідну інформацію;
- надати документи про вжиті заходи щодо виявлення ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства;
- надати докази наявності/відсутності зареєстрованих за боржником транспортних засобів, нерухомого майна, сільськогосподарської техніки, земельних ділянок (станом напередодні судового засідання);
- надати письмову інформацію з документальним підтвердженням про наявність/відсутність за боржником авторських прав;
- надати письмову інформацію з документальним підтвердженням щодо дебіторської заборгованості боржника;
- письмово повідомити чи є боржник засновником інших юридичних осіб; підтверджуючі документи подати суду;
- надати додаткові докази про наявність/відсутність у банкрута майна на праві власності/користування; підтверджуючі документи подати суду;
- подати до господарського суду за п'ять днів до закінчення процедури розпорядження майном боржника окремо звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, і про здійснення та відшкодування витрат за підсумками вказаної процедури, а також рішення комітету кредиторів щодо вказаних звітів.
7. Призначити підсумкове засідання суду на "03" грудня 2013 р. о 12:00 в приміщенні господарського суду Житомирської області, каб. 110.
8. Реєстраційній службі Житомирського міського управління юстиції надіслати на адресу господарського суду в строк до 18.11.2013 р. витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з внесеними відомостями про розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод опалювальної техніки" (ідентифікаційний код 37691974) Бандолу О.О., згідно запиту.
9. В засідання суду викликати представників кредиторів, боржника та розпорядника майна боржника Бандолу О.О.
10. Копію ухвали надіслати на адреси кредиторів, боржника, засновника боржника Грищенка С.В., арбітражних керуючих Побережного В.Т., Колеснікова О.В., розпорядника майна боржника Бандоли О.О., реєстраційної служби Житомирського міського управління юстиції.
Ухвала господарського суду набирає законної сили в установленому законом порядку. Ухвалу може бути оскаржено у визначеному ст. 8 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції з 19.01.2013 р. порядку.
Повний текст ухвали складено 08.11.2013р.
Суддя Омельян О.С.
Віддрукувати:
1 - ТОВ Житомирська юридична компанія «Кодекс» (10029, м. Житомир, вул. Чапаєва, 7, кім. 201) - рек.;
2 - ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання» (11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Сосновського, 21/6) - рек.;
3 - ТОВ «Коростенський завод опалювальної техніки» (10029, м. Житомир, вул. Чапаєва, 7, офіс 1) - рек.;
4 - Грищенко С.В. (11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Шолом-Алейхема, 10, кв. 75) - рек.;
5 - Реєстраційна служба Житомирського міського управління юстиції (10014, м. Житомир, майдан, ім. С.П.Корольова, 3/14) - рек.;
6 - арбітражному керуючому Побережному В.Т. (м. Хмельницький, Старокостянтинівське шосе, буд. 22, кв. 64) - рек.;
7 - арбітражному керуючому Колеснікову О.В. (м. Київ, а/с 140, 01032) - рек.;
8 - арбітражному керуючому Бандолі О.О. (вул. Сім'ї Хохлових, 6-Б, кв. 31, м. Київ, 04119) - рек.
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 05.11.2013 |
Оприлюднено | 11.11.2013 |
Номер документу | 34649891 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні