ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Головуючий у 1-й інстанції: Попова О.Г.
Суддя-доповідач:Бучик А.Ю.
УХВАЛА
"15" листопада 2013 р. Справа № 806/5827/13-а
Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Бучик А.Ю. , розглянувши апеляційну скаргу фізичної особи-підриємця ОСОБА_2 на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від "09" жовтня 2013 р. у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Коростишівському районі Житомирської області до фізичної особи-підриємця ОСОБА_2 про стягнення заборгованості , -
ВСТАНОВИВ:
Апеляційна скарга:
- за формою і змістом відповідає вимогам ст.187 КАС України;
- подана особою, яка має право на апеляційне оскарження;
- подана в строк, визначений законом;
- адміністративна справа, що надійшла з апеляційною скаргою, оформлена належним чином;
- судовий збір сплачений у передбаченому законом розмірі та на належний рахунок.
За таких обставин, апеляційна скарга може бути прийнята до розгляду апеляційним адміністративним судом.
У зв'язку з відкриттям апеляційного провадження, слід забезпечити підготовку справи до апеляційного розгляду.
Керуючись ст. ст.187,189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Прийняти апеляційну скаргу фізичної особи-підриємця ОСОБА_2 на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від "09" жовтня 2013 р. у справі № 806/5827/13-а до провадження Житомирського апеляційного адміністративного суду та відкрити по ній апеляційне провадження.
Розпочати підготовку справи до апеляційного розгляду.
Копію даної ухвали разом з апеляційною скаргою і доданими до неї документами, інформацію про права і обов'язки надіслати особам, що беруть участь у справі.
Встановити строк до "02" грудня 2013 р. , протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу із зазначенням у них, чи бажає сторона взяти участь у судовому засіданні апеляційного адміністративного суду або вважає за можливе розглянути справу за її відсутності.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає як така, що не перешкоджає подальшому провадженню у справі.
Суддя А.Ю.Бучик
Роздруковано та надіслано: рек. з пов. про вручення
1- в справу
2 - позивачу Управління Пенсійного фонду України в Коростишівському районі Житомирської області вул.Павлова 23,м.Коростишів,Житомирська область,12504
3- відповідачу Фізична особа-підриємець ОСОБА_2 АДРЕСА_1
Суд | Житомирський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2013 |
Оприлюднено | 20.11.2013 |
Номер документу | 35322113 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Адміністративне
Житомирський апеляційний адміністративний суд
Бучик А.Ю.
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні