cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
19.11.2013 Справа № 920/1956/13
Суддя господарського суду Сумської області Джепа Ю. А., розглянувши матеріали (вх. № 3178)
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Квант оптимум»,
м. Київ
до відповідача: Публічного акціонерного товариства «Конотопський
арматурний завод», м. Конотоп Сумської області
про стягнення 63 674 грн. 95 коп ., визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст. ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 10 грудня 2013 року о 10 год. 00 хв . Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Сумської області, м. Суми, пр. Шевченка, 18/1, кімн. 308, поверх 3.
3. Запропонувати позивачу подати суду у строк не пізніше чим за три дні до судового засідання оригінали документів, доданих до позовної заяви для огляду у судовому засіданні; довідку Держказначейства України про зарахування до державного бюджету суми судового збору, сплаченого за платіжним дорученням № 179 від 25.10.2013 р.; докази в обґрунтування позовних вимог, в тому числі окремо обґрунтований розрахунок пені, нарахованої у відповідності з вимогами ч. 6 ст. 232 ГК України (за шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано).
4. Запропонувати відповідачу подати у строк не пізніше чим за три дні до судового засідання обґрунтований письмовий відзив на позовну заяву, у порядку статті 59 Господарського процесуального кодексу України; докази належного виконання зобов'язань за договором оренди нежилих приміщень за № 58/284-02 від 07.02.2012 року; інші матеріали в обґрунтування своєї позиції у справі.
5. Представникам сторін для участі у судовому засіданні мати належним чином оформлені повноваження та документ, що посвідчує особу.
6. У разі неявки представників сторін та неподання витребуваних матеріалів справа може бути розглянута за наявними матеріалами відповідно до ст. 75 ГПК України.
7. Витребувані судом документи подати не пізніше, ніж за три дні до розгляду справи, всі документи (крім оригіналів документів, які оглядаються в судовому засіданні) повинні бути подані виключно через канцелярію суду (каб. № 117).
8. Копію ухвали надіслати сторонам у справі.
Суддя (підпис) Ю.А. Джепа
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 19.11.2013 |
Оприлюднено | 20.11.2013 |
Номер документу | 35325990 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Джепа Юлія Артурівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні