Рішення
від 28.05.2008 по справі 19/7491
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

19/7491

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

          


ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"28" травня 2008 р.Справа № 19/7491

За позовом  Колективного підприємства "Ельміра" м. Деражня   

до Госпрозрахункового малого підприємства "Інвентаризатор" м. Деражня

до малого підприємства „Усмішка” м. Деражня

за участю третьої особи на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору –Деражнянська районна рада м. Деражня

про визначення права власності на нерухоме майно

за зустрічним позовом малого підприємства „Усмішка” м. Деражня

до колективного підприємства „Ельміра” м. Деражня

до госпрозрахункового малого підприємства „Інвентаризатор” м. Деражня

про визнання права власності на частину нежитлової будівлі та реєстрацію права власності

                                                                                                       Суддя   Розізнана І.В.

Представники сторін:

Від позивача (за первісним позовом): Березюк В.Г. - за довіреністю від 22.01.07р.

Від відповідачів (за первісним позовом): 1. не з'явився;

2. Харченко О.В. –директор; Ящук О.В. - за довіреністю від 10.04.2008 р.

Від третьої особи: не з'явився

З перервами в судовому засіданні.

СУТЬ СПОРУ: у позовній заяві позивач, з врахуванням поданої заяви про уточнення позовних вимог, просить суд визнати за ним право власності на нерухоме майно –будинок, що знаходиться за адресою: м.Деражня, вул. Миру, 40, Хмельницької області. Позовні вимоги вважає обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Відповідач МП „Усмішка” позовні вимоги не визнає. З метою активного захисту від первісного позову подав зустрічну позовну заяву, яка прийнята судом згідно ухвали суду від 23.01.2007 року, в які просить суд визнати за МП „Усмішка” право власності на 27% нежитлової будівлі по вул. Миру, 40 в м. Деражня, а саме приміщення першого поверху –170,6 кв.м., підвалу –64,3 кв.м. згідно матеріалів технічної інвентаризації нерухомого майна проведеної ГМП „Інвентаризатор”; зобов'язати ГМП „Інвентаризатор” зареєструвати за МП „Усмішка” право власності на майно. Позовні вимоги вважає обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню. Зазначає, що відповідно до договору купівлі-продажу від 21.05.1993р. укладеного між МП „Усмішка” та Фондом комунального майна, МП „Усмішка” придбало державне майно, яке знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Деражнянський район, м. Деражня, вул. Миру, 40. Під час підготовки об'єкта до продажу за рішенням Фонду комунального майна в Деражнянському районі КГМП „Інвентаризатор” було проведено технічну інвентаризацію нерухомого майна, що підлягало приватизації. На підтвердження своїх вимог відповідач посилається на акт оцінки вартості цілісного майнового комплексу № 13 від 19.02.1993р., інвентаризаційні описи головних і малоцінних коштів по МП „Усмішка”, платіжне доручення про сплату коштів за приватизоване майно.

Відповідач ГМП „Інвентаризатор” у поданому відзиві на первісний та зустрічний позови зазначив, що реєстратором розглянуто заяву директора КП „Ельміра” та директора МП „Усмішка” про реєстрацію права власності на об'єкт нерухомого майна, що розташований за адресою: Хмельницька обл., Деражнянський р-н, м. Деражня, вул. Миру,40 та прийнято рішення про відмову в реєстрації права власності відповідно до ч. 4 п. 1 ст. 24 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень”, ч. 4 п. 3.3 Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, оскільки подані документи не дають змоги установити відповідність заявлених прав документам, що їх посвідчують. Повноважний представник відповідача в судове засідання не з'явився, у надісланому на адресу суду клопотанні зазначив, що заперечень щодо позовів не має та просить суд розглянути справу без участі представника.

Третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Деражнянська районна рада м. Деражня у відзиві на позов зазначила, що враховуючи досліджені документи, які знаходяться на зберіганні в районній раді по питанню проведення процедури приватизації КП „Ельміра”, МП „Усмішка” та обставин, які встановленні судом рада вбачає порушення в процедурі реєстрації КП „Ельміра”, а саме невідповідність номера та дати реєстрації у розпорядчому документі (Розпорядження представника президента від 22.06.1992 року №85). Також не має правовстановлюючого зв'язку між здійсненням процедури приватизації товариством покупців, будівлі за адресою: м. Деражня, вул. Миру 40 та утворенням підприємства КП „Ельміра”. Щодо проведення приватизації МП „Усмішка” зауважень третя особа немає.

Судом, ухвалою від 16.04.2007р. провадження у справі було зупинено, призначено по справі судово-бухгалтерську експертизу, проведення якої доручено Київському науково-дослідному інституту судових експертиз. На вирішення експерта були поставлені питання: 1.Чи підтверджується документально придбання КП „Ельміра” всього нерухомого майна по вул. Миру, 40 в м. Деражня? 2.Чи підтверджується документально придбання МП „Усмішка” 27% нерухомого майна по вул. Миру, 40, в м. Деражня?

Відповідно до висновку судово-бухгалтерської експертизи № 4897 по першому питанню державним експертом встановлено, що документально підтверджується придбання КП „Ельміра” нерухомого майна по вул. Миру, 40 в м. Деражня 83% частки будівлі та 50 % частки підвального приміщення. По другому питанню –зазначено, що встановити чи підтверджується документально придбання МП „Усмішка” 27% нерухомого майна по вул. Миру, 40 в м. Деражня не видається за можливе у зв'язку з тим, що в матеріалах справи надані інвентаризаційні відомості МП "Усмішка", в яких в переліку відсутні будівлі та споруди. Крім того, інвентаризаційні відомості складені з порушеннями п.14. Положення про інвентаризацію майна державних підприємств, що приватизуються (корпоратизуються), а також майна державних підприємств та організацій, яке передається в оренду (повертається після закінчення строку дії договору оренди або його розірвання)", затвердженого постановою КМ України від 03.02 .1993р. №158. На кожній сторінці інвентаризаційного опису вказуються прописом число порядкових номерів цінностей та загальна кількість у натуральних вимірах усіх цінностей, що записані на цій сторінці, незалежно від того, в яких одиницях виміру (штуках, метрах, кілограмах тощо) вони відображені. У цих документах ніяких помарок і підчисток не допускається. Виправлення помилок повинно робитися в усіх примірниках описів шляхом закреслення неправильних записів і написання зверху правильних. Виправлення повинні бути обумовлені та підписані всіма членами інвентаризаційної комісії та матеріально- відповідальними особами. В інвентаризаційних описах забороняється залишати незаповнені рядки. На останніх аркушах опису незаповнені рядки прокреслюються. Інвентаризаційні описи підписуються всіма членами інвентаризаційної комісії та матеріально-відповідальними особами. При цьому, матеріально відповідальні особи дають розписку, в якій підтверджується, що перевірка цінностей відбулася в їх присутності, що вони не мають до членів комісії ніяких претензій та що вони приймають на відповідальне зберігання перелічені в описі цінності.

Викликаний в судове засідання для дачі пояснень судовий експерт, який безпосередньо проводив судово-бухгалтерську експертизу підтвердив позиції викладені у висновку експертизи та надав відповіді на питання присутніх представників сторін.

Розглянувши матеріали справи, давши їм юридичну оцінку судом у сукупності враховується, що відповідно до змін та доповнень до статуту колективного підприємства „Ельміра”, зареєстрованого Деражнянською райдержадміністрацією 3.06.2004 року за № 530, підприємство створене шляхом комерціалізації у Деражнянському районі відповідно до Указу Президента України від 18.04.1992 №265 „Про комерціалізацію діяльності підприємств і організацій сфери послуг” на базі ательє індпошиву її розряду райпобуткомбінату і здійснює свою діяльність у відповідності з законом України і даним статутом. Підприємство є правонаступником усіх майнових та немайнових прав та обов'язків малого підприємства „Ельміра”.

Відповідно до рішення Деражнянської районної ради народних депутатів від 4.12.1992 року „Про програму приватизації державного майна” затверджено програму приватизації державного майна, для якого суб'єктом права власності є Деражнянська районна рада народних депутатів. Відповідно до даної програми МП „Ельміра” та МП „Усмішка” є підприємствами першочергової приватизації, балансова вартість основних фондів яких відповідно становить 2,386 млн. крб. та 0,031 млн. крб..

В акті оцінки вартості цілісного майнового комплексу МП „Ельміра”, затвердженому начальником Фонду комунального майна від 02.08.1993 року вартість майна становить 7898871 крб., залишкова вартість основних засобів становить 480213 крб.

Згідно передавального акту від 03.07.1992р. МП „Ельміра” отримало матеріальні цінності, в тому числі приміщення будинку побуту інвентарний номер №1.

27.10.1993р. між фондом комунального майна районної ради народних депутатів та колективом малого підприємства „Ельміра” (свідоцтво про реєстрацію від 30.07.1993р. №11) відповідно до Законів України „Про приватизацію майна державних підприємств” та „Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” укладено договір купівлі-продажу.

За згаданим вище договором об'єктом купівлі-продажу є державне майно, яке знаходиться на балансі малого підприємства „Ельміра” та перебуває у комунальній власності району. Ціна продажу державного майна становить 7898871,00 крб. За цим договором у власність МП „Ельміра” переходить 83% частки будівлі та 50% частки підвального приміщення (п.п. 1.1, 1.2, 1.3, 5.3 (а)). Пунктом 1.4 договору передбачено, що цей договір підтверджує право власності покупця на об'єкт та є підставою для внесення коштів у банківську установу на обумовлений договором рахунок, як оплату за придбаний об'єкт.

МП „Ельміра” свої зобов'язання в частині сплати вартості придбаного цілісного майнового комплексу виконало належним чином, що підтверджується наявними в матеріалах справи доказами.

Згідно розпорядження Деражнянської районної ради народних депутатів „Про реєстрацію договору купівлі-продажу” від 26.10.1993р. № 52, відповідно до Закону України „Про приватизацію майна державних підприємств” та наказу Фонду комунального майна Деражнянської районної ради народних депутатів № 65 від 15.10.1993 року, зареєстрований договір купівлі-продажу МП „Ельміра”, реєстраційний номер №6 від 26.10.1993р.

На підставі зазначеного вище, для реєстрації свого права власності, колективне підприємство „Ельміра” звернулось до госпрозрахункового малого підприємства „Інвентаризатор” м. Деражня. Втім, листом №220 від 31.08.2006р. госпрозрахункове мале підприємство „Інвентаризатор” відмовило в реєстрації права власності відповідно до ч. 4 п.1 ст. 24 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень”, ч. 4 п. 3.3 Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, оскільки поданні документи не дають змоги установити відповідність заявлених прав документам, що їх посвідчують.

Тому колективне підприємство звернулося з позовною заявою до суду.

Свідоцтвом про реєстрацію товариства покупців від 5.01.1993 року посвідчується реєстрація товариства покупців, створеного членами трудового колективу малого підприємства „Усмішка” та зареєстрованого наказом Фонду комунального майна Деражнянської районної ради народних депутатів від 30.12.1992 року № 5.

В акті оцінки вартості цілісного майнового комплексу МП „Усмішка” № 13, затвердженому начальником Фонду комунального майна від 19.02.1993 року вартість майна становить 198575 крб., залишкова вартість основних засобів становить 122213 крб.

21.05.1993р. між фондом комунального майна районної ради народних депутатів та малим підприємством „Усмішка” (свідоцтво про реєстрацію від 30.12.1992р. №5) відповідно до Законів України „Про приватизацію майна державних підприємств” та „Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, укладено договір купівлі-продажу.

За згаданим вище договором об'єктом купівлі-продажу є державне майно, яке знаходиться на балансі малого підприємства „Усмішка” та перебуває у комунальній власності району. Ціна продажу державного майна становить 198575 крб. (п.п. 1.1, 1.2, 1.3). Пунктом 1.4 договору передбачено, що цей договір підтверджує право власності покупця на об'єкт та є підставою для внесення коштів у банківську установу на обумовлений договором рахунок, як оплату за придбаний об'єкт.

МП „Усмішка” свої зобов'язання в частині сплати вартості придбаного майна виконало належним чином, що підтверджується наявними в матеріалах справи доказами.

Згідно розпорядження Деражнянської районної ради народних депутатів „Про реєстрацію договору купівлі-продажу” від 19.05.1993р. № 20, відповідно до Закону України „Про приватизацію майна державних підприємств” та наказу Фонду комунального майна Деражнянської районної ради народних депутатів № 42 від 19.05.1993 року, зареєстрований договір купівлі-продажу МП „Усмішка”, реєстраційний номер №4 від 19.05.1993р.

На підставі зазначеного вище, для реєстрації свого права власності, мале підприємство „Усмішка” звернулось до госпрозрахункового малого підприємства „Інвентаризатор” м. Деражня. Втім, листом № 246 від 19.09.2006р. госпрозрахункове мале підприємство „Інвентаризатор” відмовило в реєстрації права власності відповідно до ч. 4 п.1 ст. 24 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень”, ч. 4 п. 3.3 Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, оскільки поданні документи не дають змоги установити відповідність заявлених прав документам, що їх посвідчують.

Тому мале підприємство звернулося з позовною заявою до суду.

Позивач за первісним позовом, змінивши позовні вимоги, стверджує, що ним придбано повністю всю будівлю, що у м. Деражня, вул. Миру, 40 в підтвердження чого надав відповідні докази.

Судом, відповідно до ст. 41 Господарського процесуального кодексу України, було призначено судово –бухгалтерську експертизу, на розгляд якої поставлені наступні питання:

             Чи підтверджується документально придбання позивачем всього нерухомого майна по вул. Миру, 40 в м. Деражня ?              

            Чи підтверджується документально придбання відповідачем 27 % нерухомого майна по вул. Миру, 40 в м. Деражня ?

Відповідно до висновку судово- бухгалтерської експертизи від 04.12.2007 року по першому питанню державним експертом встановлено, що документально підтверджується придбання КП „Ельміра” нерухомого майна по вул. Миру, 40 в м. Деражня 83% частки будівлі та 50 % частки підвального приміщення.

По другому питанню –зазначено, що встановити чи підтверджується документально придбання МП „Усмішка” 27% нерухомого майна по вул. Миру, 40 в м. Деражня не видається за можливе у зв'язку з тим, що в матеріалах справи наявні інвентаризаційні відомості МП "Усмішка", в яких, в переліку відсутні будівлі та споруди. Крім того, інвентаризаційні відомості складені з порушеннями п.14. Положення про інвентаризацію майна державних підприємств, що приватизуються (корпоратизуються), а також майна державних підприємств та організацій, яке передається в оренду (повертається після закінчення строку дії договору оренди або його розірвання), затвердженого постановою КМ України від 03.02 .1993р. №158. На кожній сторінці інвентаризаційного опису вказуються прописом число порядкових номерів цінностей та загальна кількість у натуральних вимірах усіх цінностей, що записані на цій сторінці, незалежно від того, в яких одиницях виміру (штуках, метрах, кілограмах тощо) вони відображені. У цих документах ніяких помарок і підчисток не допускається. Виправлення помилок повинно робитися в усіх примірниках описів шляхом закреслення неправильних записів і написання зверху правильних. Виправлення повинні бути обумовлені та підписані всіма членами інвентаризаційної комісії та матеріально- відповідальними особами. В інвентаризаційних описах забороняється залишати незаповнені рядки. На останніх аркушах опису незаповнені рядки прокреслюються. Інвентаризаційні описи підписуються всіма членами інвентаризаційної комісії та матеріально-відповідальними особами. При цьому, матеріально відповідальні особи дають розписку, в якій підтверджується, що перевірка цінностей відбулася в їх присутності, що вони не мають до членів комісії ніяких претензій та що вони приймають на відповідальне зберігання перелічені в описі цінності.

Суд, розглянувши подані документи і матеріалами, заслухавши пояснення представників сторін, з'ясувавши фактичні обставини на яких ґрунтується позовні вимоги та заперечення, дослідивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, прийшов до наступних висновків.

Керуючись п. 4 прикінцевих та перехідних положень Цивільного кодексу України, враховуючи, що права та обов'язки, які виникли до набрання чинності Цивільним кодексом України продовжують існувати після набрання ним чинності, суд застосовує норми Цивільного кодексу України.

Згідно ст. 316 Цивільного кодексу України правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб.

Згідно ст. 16 ЦК України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Одним із способів захисту цивільних прав та інтересів є, зокрема, визнання цього права.

          Відповідно до ст. 392 Цивільного кодексу України власник майна може пред'явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати ним документа, який засвідчує його право.

          Згідно ст. 328 Цивільного кодексу України право власності набувається на підставах, що не заборонені законом, зокрема із правочинів. Право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності не встановлено судом.

Відповідно до п.1. ст.334 Цивільного кодексу України право власності у набувача майна за договором виникає з моменту передання майна, якщо інше не встановлено договором або законом.

Як вбачається з матеріалів справи колективним підприємством у порядку передбаченому Законами України „Про приватизацію майна державних підприємств” та „Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, на підставі договору купівлі –продажу від 27.10.1993 року, придбано майно, що знаходиться у м. Деражня по вул.. Миру, 40. Відповідно до п.5.3 (а) у власність МП „Ельміра” переходить 83% частки будівлі та 50% частки підвального приміщення. Відповідно до п. 1.4 договору, цей договір підтверджує право власності покупця на об'єкт та є підставою для внесення коштів у банківську установу на обумовлений договором рахунок, як оплату за придбаний об'єкт.

Згідно ст.ст. 34, 33 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Враховуючи висновок судово –бухгалтерської експертизи та наявні в матеріалах справи докази, суд приходить до висновку, що відсутність в документах визначення повної вартості нерухомого майна на момент приватизації, позбавляє можливість КП „Ельміра” довести суду придбання цілого об'єкту, а не його частини. За таких обставин, враховуючи умови договору купівлі –продажу від 27.10.1993 року, правомірними є вимоги позивача за первісним позовом в частині визнання за ним права власності на 83% частки будівлі та 50 % частки підвального приміщення будівлі по вул.. Миру, 40 в м. Деражня. В іншій частині вимог слід відмовити.

Що стосується зустрічного позову малого підприємства „Усмішка” м. Деражня до колективного підприємства „Ельміра” м. Деражня та до госпрозрахункового малого підприємства „Інвентаризатор” м. Деражня про визнання права власності на частину нежитлової будівлі та реєстрацію права власності, суд приймає до уваги наступне.

Позивач за зустрічним позовом, стверджує, що ним придбано 27% будівлі по вул. Миру, 40 у м. Деражня, відповідно до договору купівлі-продажу від 21.05.1993р., укладеного між фондом комунального майна районної ради народних депутатів та МП „Усмішка”.

Згідно висновку судово-бухгалтерської експертизи № 4897 від 4.12.2007 року, встановити чи підтверджується документально придбання МП „Усмішка” 27% нерухомого майна по вул. Миру, 40 в м. Деражня експерту не видалось за можливе, оскільки, зокрема в інвентаризаційних відомостях МП „Усмішка” відсутній перелік будівель та споруд. В договорі купівлі –продажу від 21.05.1993 року також відсутнє застереження щодо придбання частини спірної будівлі.

МП „Усмішка”, надано суду лист за підписом начальника Фонду комунального майна від 19.11.1997 року в якому йдеться про те, що у вартість приватизованого майна ввійшла вартість приміщення на суму 226750 крб. (балансова вартість станом на 01.01.1993 року).

           Відповідно до наданого суду КП „Ельміра” акту передачі майна, станом на 3.07.1992 року балансова вартість приміщення будинку побуту становила 1333824 крб. Якщо прийняти цю вартість за вартість всього приміщення, то в результаті математичних підрахунків, МП „Усмішка” могло бути придбано 16,9 % будівлі, на що звертали увагу суду представники КП „Ельміра”  в судовому засіданні.

Враховуючи те, що МП „Усмішка” всупереч вимог ст.ст.. 33, 34 Господарського процесуального кодексу України не доведено належними та допустимими доказами придбання 27% будівлі по вул.. Миру, 40 у м. Деражня, в цій частині вимог позивачу за зустрічним позовом слід відмовити.

           

      Позивачем за зустрічним позовом заявлені вимоги до госпрозрахункового малого підприємства „Інвентаризатор” м. Деражня про зобов'язання зареєструвати право власності на майно.

          Відповідно до ст. 2 Закон України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень” державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обмежень (далі - державна реєстрація прав) - офіційне визнання і підтвердження державою фактів виникнення, переходу або припинення речових прав на нерухоме майно та їх обмежень, що супроводжується внесенням даних до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обмежень. Відповідно до п.п. 5, 7 перехідних положень цього Закону до створення єдиної системи органів реєстрації прав, а також до формування Державного реєстру прав у складі державного земельного кадастру реєстрація об'єктів нерухомості проводиться комунальними підприємствами бюро технічної інвентаризації, до приведення законів та інших нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом вони застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

          У відповідності до п.1 ст. 3 КАС України справа адміністративної юрисдикції –це публічно-правовий спір, у якому хоча б однією зі сторін є орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа або інший суб'єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень. Відповідно до ст..17 Кодексу адміністративного судочинства України  до компетенція адміністративних судів відноситься вирішення спорів між фізичними чи юридичними особами із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності. Оскільки спір в цій частині не підвідомчий господарському суду, провадження у справі необхідно припинити на підставі п.1 ст. 80 ГПК України.

Відповідно до ст..ст. 44, 49 ГПК України, судові витрати покласти на сторони КП „Ельміра” та МП „Усмішка” пропорційно задоволеним вимогам.

Керуючись ст.ст. 33, 34, 44, 49, п.1 ст. 80, 82-85, 116 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов колективного підприємства „Ельміра” м. Деражня до госпрозрахункового малого підприємства „Інвентаризатор” м. Деражня до малого підприємства „Усмішка” м.Деражня за участю третьої особи на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору –Деражнянська районна рада м. Деражня про визнання права власності на нерухоме майно, що знаходиться за адресою: м.Деражня, вул. Миру, 40, Хмельницької області задовольнити частково.

Визнати право власності колективного підприємства „Ельміра” м. Деражня на 83% будівлі та 50% підвального приміщення нерухомого майна –будинку, що знаходиться за адресою вул. Миру, 40, м.Деражня, Хмельницької області.

У зустрічному позові малого підприємства „Усмішка” м. Деражня до колективного підприємства „Ельміра” м. Деражня до госпрозрахункового малого підприємства „Інвентаризатор” м. Деражня про визнання права власності на 27% будівлі, що знаходиться за адресою вул. Миру, 40, м.Деражня, Хмельницької області відмовити.

Провадження у справі за зустрічним позовом малого підприємства „Усмішка” м. Деражня до госпрозрахункового малого підприємства „Інвентаризатор” м. Деражня про зобов'язання зареєструвати право власності на майно припинити.

Стягнути з малого підприємства „Усмішка”, м. Деражня, (вул. Миру, 40, код 14155261) на користь Колективного підприємства „Ельміра”, м. Деражня, (вул. Миру, 40, код 31216648) 45 грн. відшкодування сплаченого державного мита, 59 грн. відшкодування витрат на інформаційно –технічне забезпечення судового процесу, 3384 грн. відшкодування витрат понесених на оплату за проведення судової експертизи.

Видати наказ.

          Суддя                                                                      І.В. Розізнана

СудГосподарський суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення28.05.2008
Оприлюднено19.05.2009
Номер документу3585875
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —19/7491

Рішення від 28.05.2008

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Розізнана І.В.

Постанова від 30.03.2009

Господарське

Вищий господарський суд України

Карабань В.Я.

Ухвала від 06.03.2009

Господарське

Вищий господарський суд України

Карабань В.Я.

Ухвала від 30.01.2009

Господарське

Вищий господарський суд України

Карабань В.Я.

Ухвала від 22.12.2008

Господарське

Вищий господарський суд України

Карабань В.Я.

Ухвала від 22.12.2008

Господарське

Вищий господарський суд України

Карабань В.Я.

Постанова від 11.11.2008

Господарське

Житомирський апеляційний господарський суд

Майор Г.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні