Ухвала
від 20.04.2009 по справі 21/67-08-2349
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

21/67-08-2349

                                                                         

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

ПРО ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"21" квітня 2009 р.                                                                     Справа  № 21/67-08-2349

За заявою: Біляївського міжрайонного прокурора Одеської області в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Біляївському районі Одеської області;

до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю (надалі –ТОВ) „Зевс”, Одеська область, м. Теплодар;

про визнання відсутнього боржника банкрутом.

Господарський суд Одеської області у складі:

судді   -                                                                                 ЗЕЛЕНОВА Г.М.,

секретаря судового засідання    -                                       СУСЛОВ М.В.;

за участю представників сторін:

від кредитора: Неплій І.А. –представник ДПІ у Біляївському районі Одеської області,  на підставі довіреності від 24.01.2008р. за № 16;

ліквідатор: не з'явився, не зважаючи на те, що був повідомлений належним чином.

                    

СУТЬ СПОРУ: 02.06.2008 р. до господарського суду надійшла заява Біляївського міжрайонного прокурора Одеської області в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Біляївському районі Одеської області про визнання відсутнього боржника –ТОВ „Зевс” - банкрутом, оскільки останній неспроможний виконати свої грошові зобов'язання щодо сплати заборгованості по податкам та зборам у сумі 20 445 грн. 09  коп. після настання встановленого строку їх сплати.  

Постановою господарського суду від 24.07.2008 р. ТОВ „Зевс”  визнано банкрутом, відносно нього відкрита ліквідаційна процедура, ліквідатором боржника призначено  - представника ініціюючого кредитора - головного державного податкового інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов'язань –Ніколаєнко Анжелу Олександрівну, якого було зобов'язано  провести дії відповідно до ст.ст. 22-26, 29-34, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, та після завершення усіх розрахунків із виявленими кредиторами, надати до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс на затвердження.

27.03.2009р. до господарського суду Одеської області від ліквідатора ТОВ „Зевс” - представника ініціюючого кредитора ДПІ  у Біляївському районі Одеської області на вимогу п. 5 постанови Господарського суду від 24.07.2008 р. було надано  ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс банкрута, в якому відображені  тільки  пасиви підприємства - банкрута і який засвідчує  відсутність майна банкрута.   

     

Розглянувши у відкритому судовому засіданні наявні матеріали у справі,  ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та заслухавши представника кредитора, господарський суд встановив, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а провадження у справі припиненню з наступних підстав:

Згідно наданого до господарського суду звіту ліквідатора вбачається, що в ході здійснених ліквідаційною комісією банкрута заходів, спрямованих на пошук майна банкрута, майнових активів останнього не виявлено. Дебіторської заборгованості не виявлено. ТОВ „Зевс” господарською діяльністю не займається (звіт ліквідаційної комісії від 23.03.2009 р., акт інвентаризації майна ТОВ „Зевс”  від 23.03.2009р., протоколи засідання ліквідаційної комісії ТОВ „Зевс” за №1  від 23.03.2009 р., за № 3 від 23.03.2009р.).

Відповідно довідки РЕВ –8 ДАІ ГУМВС України в Одеській області від 15.09.2008р. за № 3429 р. за № 956 за ТОВ „Зевс” транспортних засобів не зареєстровано.

Згідно відповіді Теплодарського МБТІ та РОН від 15.09.2008р. за № 180 за ТОВ „Зевс” нерухоме майно по праву приватної власності не зареєстровано.

  Ліквідатором письмово повідомлення про визнання господарським судом відсутнього боржника ТОВ „Універсал ЛТД” - банкрутом усіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника в тому числі  банківські установи боржника, ДВС, державні органи, які здійснюють контроль  за правильністю та своєчасністю сплати обов'язкових платежів та зборів.

             У процесі ліквідаційної процедури заяв від інших кредиторів до суду не надходило.

             Таким чином, борг перед кредиторами не погашено за відсутністю у боржника майнових активів.   

Скарг на дії ліквідатора за час його роботи до господарського суду не надходило.

Представник кредитора - ДПІ у Біляївському районі Одеської області у судовому засіданні погодився зі звітом ліквідатора та ліквідаційним балансом і підтримав клопотання ліквідатора про затвердження звіту ліквідатора і ліквідаційного балансу та припиненню провадження у справі.

За таких обставин, господарський суд вважає за можливе затвердити звіт ліквідатора по справі № 21/67-08-2349 і ліквідаційний баланс банкрута –ТОВ „Зевс”, та зобов'язати державного реєстратора у порядку, передбаченому ст.ст. 33, 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” від 15.05.2003 р. № 755-ІV, провести державну реєстрацію припинення юридичної особи –ТОВ „Зевс”  й внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, а також передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи для зняття ТОВ „Зевс” з обліку.

На підставі викладеного, керуючись п. 7 ст. 12, ст.ст. 24, 32, п. 6 ст. 40, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 6 ст. 80, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд ,-

У Х В А Л И В:

1.          Затвердити звіт ліквідатора по справі № 21/67-08-2349 про визнання відсутнього боржника ТОВ „Зевс” –банкрутом.

2.          Затвердити ліквідаційний баланс Товариство з обмеженою відповідальністю „Зевс” (65490, Одеська область, м. Теплодар, проспект Енергетиків, 71, к. 18. Ідентифікаційний код 32483106).

3.          Вимоги кредиторів, незадоволені за відсутністю майна банкрута, вважати погашеними.

4.          Вимоги, що заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не розглядаються й вважаються погашеними відповідно до п. 5 ст. 31 Закону України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

5.          Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів, введений ухвалою господарського суду від 06.06.2008 р.

6.          Зобов'язати ліквідатора передати фінансово-господарські документи банкрута до архівних організацій для подальшого зберігання згідно із законодавством.

7.          Державному реєстратору виконавчого комітету Теплодарської  міської ради Одеської області на підставі судового рішення внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи –Товариство з обмеженою відповідальністю „Зевс” (65490, Одеська область, м. Теплодар, проспект Енергетиків, 71, к. 18. Ідентифікаційний код 32483106) у зв'язку з визнанням її банкрутом, про що повідомити господарський суд Одеської області.  

8.          Державному реєстратору виконавчого комітету Теплодарської  міської ради Одеської області внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців запис про судове рішення щодо припинення провадження у справі про банкрутство юридичної особи –Товариства з обмеженою відповідальністю „Зевс” (65490, Одеська область, м. Теплодар, проспект Енергетиків, 71, к. 18. Ідентифікаційний код 32483106) та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування та юридичній особі –ТОВ „Зевс” повідомлення про проведення державної реєстрації припинення та знаття з обліку.

9.          Ліквідатору повідомити державний орган із питань банкрутства про завершення ліквідаційної процедури.

10.          Припинити повноваження ліквідатора.

11.          Провадження у справі № 21/67-08-2349 - припинити.

12.          Копію ухвали надіслати: кредиторам, ліквідатору, державному реєстратору виконавчого комітету Теплодарської  міської ради Одеської області (для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи – ТОВ „Зевс” (65490, Одеська область, м. Теплодар, проспект Енергетиків, 71, к. 18. Ідентифікаційний код 32483106), Одеському обласному відділу з питань банкрутства.

Ухвала набирає законної сили з дня її прийняття.

Суддя                                                                                 Зеленов Г.М.

           

Дата ухвалення рішення20.04.2009
Оприлюднено18.05.2009

Судовий реєстр по справі —21/67-08-2349

Ухвала від 19.08.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Зеленов Г.М.

Ухвала від 19.08.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Зеленов Г.М.

Ухвала від 18.05.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Зеленов Г.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні