21/67-08-2349
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
"10" квітня 2009 р.Справа № 21/67-08-2349
За заявою: Біляївського міжрайонного прокурора Одеської області в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Біляївському районі Одеської області;
до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю (надалі –ТОВ) „Зевс”, Одеська область, м. Теплодар;
про визнання відсутнього боржника банкрутом.
Господарський суд Одеської області у складі:
судді - ЗЕЛЕНОВА Г.М.,
секретаря судового засідання - СУСЛОВ М.В.;
за участю представників сторін:
від кредитора: Неплій І.А. –представник ДПІ у Біляївському районі Одеської області , на підставі довіреності від 24.01.2008р. за № 16;
ліквідатор: не з'явився, не зважаючи на те, що був повідомлений належним чином.
СУТЬ СПОРУ: 02.06.2008 р. до господарського суду надійшла заява Біляївського міжрайонного прокурора Одеської області в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Біляївському районі Одеської області про визнання відсутнього боржника –ТОВ „Зевс” - банкрутом, оскільки останній неспроможний виконати свої грошові зобов'язання щодо сплати заборгованості по податкам та зборам у сумі 20 445 грн. 09 коп. після настання встановленого строку їх сплати.
Постановою господарського суду від 24.07.2008 р. ТОВ „Зевс” визнано банкрутом, відносно нього відкрита ліквідаційна процедура, ліквідатором боржника призначено - представника ініціюючого кредитора - головного державного податкового інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов'язань –Ніколаєнко Анжелу Олександрівну, якого було зобов'язано провести дії відповідно до ст.ст. 22-26, 29-34, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, та після завершення усіх розрахунків із виявленими кредиторами, надати до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс на затвердження.
27.03.2009р. до господарського суду Одеської області від ліквідатора ТОВ „Зевс” - представника ініціюючого кредитора ДПІ у Біляївському районі Одеської області на вимогу п. 5 постанови Господарського суду від 24.07.2008 р. було надано ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс банкрута.
У зв'язку з необхідністю витребування господарським судом доказів, що свідчать про відсутність майна у банкрута, та не з'явленням у судове засідання ліквідатора ТОВ „Зевс” розгляд справи підлягає відкладенню.
Керуючись ст.ст.24, 32, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.1 та п. 3 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,
У Х В А Л И В:
1.Призначити розгляд справи на “21” квітня 2009 р. о 11 год. 50 хв.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка, 29, зал судових засідань № 12 (п'ятий поверх).
2.Зобов'язати:
Кредиторів надати: письмовий відзив на звіт ліквідатора та про виконання ліквідатором своїх повноважень.
Ліквідатора надати: докази письмово повідомлення про визнання господарським судом відсутнього боржника – ТОВ „Зевс” - банкрутом усіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника в тому числі банківські установи боржника, ДВС, державні органи, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю сплати обов'язкових платежів та зборів; докази відсутності рухомого та нерухомого майна у ТОВ „Зевс” (довідка про відсутність зареєстрованих об'єктів нерухомості), надати відомості про відсутність ознак фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства
3. Визнати явку представника кредитора, ліквідатора у засідання суду обов'язковою.
4. Копію ухвали надіслати: кредиторам, ліквідатору.
Суддя
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 10.04.2009 |
Оприлюднено | 22.08.2009 |
Номер документу | 4392259 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Зеленов Г.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні