31/38-63
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
29.04.09 р. № 31/38-63
Господарський суд Донецької області у складі
Суддя господарськогосуду Донецької області Л.В. Ушенко, розглянувши позовну заяву
Державного відкритого акціонерного товариства „АСУ Вуглеавтоматика” м.Донецьк
до відповідача Державної податкової інспекції в Куйбишевському районі м.Донецька
до відповідача Донецького ОВ ВБФ „Професіонал”
Дочірнє підприємство „Макіївський центр „Професіонал” м.Макіївка
про визнання недійсним договору №9 доручення брокеру на здійснення угоди продажу активів, що знаходяться в податковій заставі від 22.05.2003р
ВСТАНОВИВ:
Державне відкрите акціонерне товариство „АСУ Вуглеавтоматика” м.Донецьк звернулось із позовом до Державної податкової інспекції в Куйбишевському районі м.Донецька, Донецького ОВ ВБФ „Професіонал” про визнання недійсним договору №9 доручення брокеру на здійснення угоди продажу активів, що знаходяться в податковій заставі від 22.05.2003р.
Пунктом 2 частини 2 ст.54 ГПК України передбачено, що позовна заява повинна містити найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові за його наявності для фізичних осіб) сторін, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб), ідентифікаційні коди суб'єкта господарської діяльності за їх наявності (для юридичних осіб) або індивідуальні ідентифікаційні номери за їх наявності (для фізичних осіб – платників податків).
Отже, найменування і місцезнаходження сторін у позовній заяві повинно визначатися та вказуватися згідно з установчими документами юридичної особи.
Позивачем не дотримані вимоги ст.54 ГПК України, оскільки в позовній заяві не зазначено повне найменування відповідачів по справі, відсутні його реквізити.
Відповідно до п.2 ст.63 ГПК України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо у позовній заяві не вказаного повного найменування сторін, їх поштових адрес.
Крім того, позивач не визначився із процесуальним станом Дочірнього підприємства „Макіївський центр „Професіонал”.
Господарський суд, також звертає увагу позивачу, що при повторному зверненні необхідно визначитись із предметом позовних вимог, зазначити їх правове обґрунтування із посиланням на норми діючого законодавства.
Враховуючи вище викладені обставини, керуючись, п. 2 ст. 63, ст. 86 ГПК України, господарський суд,-
УХВАЛИВ:
Повернути позовну заяву Державного відкритого акціонерного товариства „АСУ Вуглеавтоматика” м.Донецьк до Державної податкової інспекції в Куйбишевському районі м.Донецька, Донецького ОВ ВБФ „Професіонал” про визнання недійсним договору №9 доручення брокеру на здійснення угоди продажу активів, що знаходяться в податковій заставі від 22.05.2003р - без розгляду.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду з даним позовом після усунення недоліків.
Ухвала може бути оскаржена через Господарський суд Донецької області в апеляційному порядку протягом десяти днів або в касаційному порядку протягом одного місяця з дня її винесення.
Додаток: позовна заява з додатками на 11 аркушах, в тому числі платіжне доручення №4 від 17.04.2009р на суму 85грн та платіжне доручення №5 від 15.04.2009р на суму 118грн.
Суддя Ушенко Л.В.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 29.04.2009 |
Оприлюднено | 20.05.2009 |
Номер документу | 3601927 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Ушенко Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні