17.12.2013
Справа № 369/12234/13-ц
У Х В А Л А
17.12.2013 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Ковальчук Л.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Генеральної прокуратури України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, Перша Київська обласна державна нотаріальна контора про звільнення майна з-під арешту та виключення запису з єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна про арешт, скасування ухвал та постанов Генеральної прокуратури України,
В С Т А Н О В И В:
У грудні 2013 року до суду надійшла позовна заява ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Генеральної прокуратури України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, Перша Київська обласна державна нотаріальна контора про звільнення майна з-під арешту та виключення запису з єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна про арешт, скасування ухвал та постанов Генеральної прокуратури України.
Дослідивши матеріали справи, суддя вважає за необхідне роз’єднати позовні вимоги у самостійні провадження у справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Генеральної прокуратури України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, Перша Київська обласна державна нотаріальна контора про звільнення майна з-під арешту та виключення запису з єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна про арешт, скасування ухвал та постанов Генеральної прокуратури України, оскільки спільний розгляд зазначених вимог в одному провадженні ускладнюватиме вирішення справи, розширює предмет доказування у справі і збільшує коло учасників процесу.
За правилами ст. 126 ЦПК України незалежно від обставин справи суддя чи суд мають право постановити ухвалу про роз’єднання кількох поєднаних в одному провадженні вимог у самостійні провадження, якщо їхній спільний розгляд ускладнює вирішення справи.
Враховуючи викладене, вважаю, що спільний розгляд позовних вимог ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 може ускладнити вирішення справи, у зв’язку з чим необхідно роз’єднати вищевказані позовні вимоги в самостійні провадження.
Керуючись ст. 126 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Роз'єднати в самостійні провадження позовні вимоги ОСОБА_1 до Генеральної прокуратури України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, Перша Київська обласна державна нотаріальна контора, про звільнення майна з-під арешту та виключення запису з єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна про арешт, скасування ухвал та постанов Генеральної прокуратури України, позовні вимоги ОСОБА_2 до Генеральної прокуратури України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, Перша Київська обласна державна нотаріальна контора, про звільнення майна з-під арешту та виключення запису з єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна про арешт, скасування ухвал та постанов Генеральної прокуратури України, позовні вимоги ОСОБА_3 до Генеральної прокуратури України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, Перша Київська обласна державна нотаріальна контора, про звільнення майна з-під арешту та виключення запису з єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна про арешт, скасування ухвал та постанов Генеральної прокуратури України, позовні вимоги ОСОБА_4 до Генеральної прокуратури України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, Перша Київська обласна державна нотаріальна контора, про звільнення майна з-під арешту та виключення запису з єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна про арешт, скасування ухвал та постанов Генеральної прокуратури України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Л. М. Ковальчук
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2013 |
Оприлюднено | 22.01.2014 |
Номер документу | 36446210 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Ковальчук Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні