ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел.230-31-34
УХВАЛА
Справа № 5011-28/18316-2012
13.01.2014
За заявоюТовариства з обмеженою відповідальністю В«Фоззі - ФудВ» До Закритого акціонерного товариства В«ЦентральнеВ» (ідентифікаційний код 30116818) Пробанкрутство Суддя Омельченко Л.В.
Представники:
Від ліквідаторане з'явився Від комітету кредиторів 1. Товариства з обмеженою відповідальністю В«Фоззі - ФудВ» - не з'явився;
2. Державної податкової інспекції у Солом'янському районі м. Києва - ОСОБА_1 (довіреність від 26.09.2013 р.);
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
У провадженні Господарського суду міста Києва знаходиться справа № 5011-28/18316-2012 про банкрутство Закритого акціонерного товариства В«ЦентральнеВ» на стадії ліквідації боржника, відносно якого 15.01.2012 р. було винесено постанову про визнання банкрутом (суддя Копитова О.С.).
У зв'язку з обранням ОСОБА_2 на посаду судді Київського апеляційного господарського суду справу № 5011-28/18316-2012 внаслідок автоматизованого розподілу справ передано на розгляд судді Омельченку Л.В.
28.10.2013 р. ліквідатор подав до суду звіт та ліквідаційний баланс.
Ухвалою від 08.11.2013 р. справу № 5011-28/18316-2012 прийнято до провадження суддею Омельченком Л.В. та призначено до розгляду на 13.01.2014 р., витребувано від ліквідатора боржника документи і докази, необхідні для вирішення питання про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
13.01.2013 р. у судове засідання з'явився представник Державної податкової інспекції у Солом'янському районі м. Києва, який заявив клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури на шість місяців у зв'язку з неподанням витребуваних судом документів ліквідатором банкрута.
Повноваження господарського суду щодо продовження строків ліквідаційної процедури передбачено у ст. 22 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» .
Зважаючи на описані вище обставини справи, приймаючи до уваги те, що розгляд справи підлягає відкладенню для отримання неподаних та додаткових доказів у справі, з метою недопущення пропуску процесуальних строків та виконання ліквідатором своїх обов'язків поза межами повноважень, суд вважає заявлене клопотання правомірним та обґрунтованим і таким, що слід задовольнити.
На підставі викладеного, керуючись Законом України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» , ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
1. Продовжити строк ліквідаційної процедури Закритого акціонерного товариства В«ЦентральнеВ» (03057, м. Київ, просп. Перемоги, 47, ідентифікаційний код 30116818) та повноваження його ліквідатора - Товариства з обмеженою відповідальністю В«Фоззі - ФудВ» (08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Промислова, 5, ідентифікаційний код 32294926) на шість місяців до 15.07.2014 р.
2. Відкласти розгляд справи № 5011-28/18316-2012 на 03.03.2014 р . об 11:10. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва у залі судових засідань № 7.
3. Викликати для участі у засіданні ліквідатора банкрута та кредиторів.
4. Зобов'язати ліквідатора банкрута завчасно надати суду докази, необхідні для розгляду та затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, а саме:
- докази вчинення дій з припинення обігу акцій товариства;
- докази наявності або відсутності у боржника активів, реєстрація яких здійснюється Українським центром інноватики та панно-інформаційний послуг;
- відомості від обслуговуючої боржника банківської установи (Укргазбанк, МФО 320478) про рух коштів на рахунку за боржника № 260045771 та залишок коштів;
- дані з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про внесення запису про ліквідатора банкрута;
- докази наявності або відсутності у банкрута структурних відокремлених підрозділів, філії (довідку управління статистики);
- відомості щодо фактів наявності порушених кримінальних справ щодо посадових осіб банкрута;
- пояснення щодо процедури знищення печатки підприємства та передачу його документації до архіву;
- письмові пояснення у випадку неможливості надання суду вказаних документів.
Суддя Л.В. Омельченко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 13.01.2014 |
Оприлюднено | 20.01.2014 |
Номер документу | 36640214 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Омельченко Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні