Справа № 114/78/14-ц
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
21.01.2014року с. Роздольне
Суддя Роздольненського районного суду АР Крим Абеляшев О.В., розглянувши заяву ОСОБА_1, законний представник заявника - ОСОБА_2, заінтересована особа - Роздольненська селищна рада Роздольненського району АР Крим, про встановлення факту, що має юридичне значення,
в с т а н о в и в:
До Роздольненського районного суду АР Крим надійшла заява ОСОБА_1, законний представник заявника - ОСОБА_2, заінтересована особа - Роздольненська селищна рада Роздольненського району АР Крим, про встановлення факту, що має юридичне значення.
Заявник звернувся до суду з зазначеною заявою в порядку цивільного судочинства з дотриманням правил цивільної юрисдикції, передбачених ст. 15 ЦПК України.
Заява відповідає вимогам ст.ст. 119, 120, 258 ЦПК України.
Підстави для залишення заяви без руху, її повернення, або відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 11, 27, 119, 120, 122, 127, 131, 191, 234, 258 ЦПК України, суддя
у х в а л и в:
Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1, законний представник заявника - ОСОБА_2, заінтересована особа - Роздольненська селищна рада Роздольненського району АР Крим, про встановлення факту, що має юридичне значення.
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 17.02.2014 року о 10 годині 30 хвилин в приміщенні Роздольненського районного суду АР Крим за адресою вул. Леніна, 44, с. Роздольне, Роздольненського району, АР Крим.
Відповідно до положень ч. 6 ст. 74 ЦПК України особи, які беруть участь у справі, мають право подати письмову заявку для отримання судових повісток у вигляді смс - повідомлення на номер їх мобільного телефону будь-якого з операторів мобільного зв'язку України.
Роз'яснити, що згідно ч. 1 ст. 11 ЦПК України суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ч. 1 ст. 27 ЦПК України особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом.
Згідно вимог ст. 128 ЦПК України після одержання копій ухвали про відкриття провадження у справі і позовної заяви заінтересована особа має право подати суду письмове заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують його заперечення, може заперечувати проти позову, посилаючись на незаконність вимог заявника, їх необґрунтованість, відсутність у заявника права на звернення до суду або наявність перешкод для відкриття провадження у справі. Заперечення проти позову можуть стосуватися всіх заявлених вимог чи їх певної частини або обсягу.
Попередити сторін, що відповідно до ст. 131 ЦПК України, вони зобов'язані подати свої докази суду до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті. Докази, подані з порушенням зазначених вимог, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно за поважних причин. Крім того, сторони до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору. За клопотанням однієї зі сторін, згідно ч. 2 ст. 191 ЦПК України у разі неможливості продовження розгляду справи у зв'язку з необхідністю подання нових доказів суд оголошує перерву на час, необхідний для цього.
Попередити осіб, які беруть участь у справі, що вони зобов'язані повідомляти суд про зміну свого місця проживання або місцезнаходження під час провадження справи.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати заявнику.
Копію ухвали разом з заявою та доданими до неї документи надіслати до відома заінтересованої особи.
Ухвала підлягає оскарженню лише в частині визначення підсудності протягом п'яти днів, шляхом подачі апеляційної скарги в Апеляційний суд АР Крим через Роздольненський районний суд АР Крим.
Суддя
Суд | Роздольненський районний суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 21.01.2014 |
Оприлюднено | 24.01.2014 |
Номер документу | 36736089 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Роздольненський районний суд Автономної Республіки Крим
Абеляшев О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні