Ухвала
від 20.02.2014 по справі 901/115/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

УХВАЛА

підготовчого засідання

20.02.2014Справа № 901/115/14

За заявою боржника Дочірнього підприємства Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація»

про визнання банкрутом

Суддя Пукас А.Ю.

Представники:

Від заявника Олійник М.А., представник, довіреність № 01 від 24.01.2014; Ніколаєва Т.М., представник, довіреність № 01 від 24.01.2014.

Арбітражний керуючий Кудляк Є.В. - не з'явився.

Обставини справи: 11.01.2014 боржник, Дочірнє підприємство Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація», звернувся до господарського суду Автономної Республіки Крим із заявою про порушення справи про банкрутство на підставі статті 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», як неспроможний своєчасно виконати зобов'язання перед кредиторами у загальному розмірі 191 375,00 грн.

Заява мотивована тим, що кредиторська заборгованість боржника перевищує вартість наявних на рахунках у боржника грошових коштів та становить 191 375,00 грн.

Ухвалою від 13.01.2014 суд прийняв до розгляду заяву про порушення справи про банкрутство Дочірнього підприємства Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація» та призначив підготовче засідання на 27.01.2014.

Ухвалами від 27.01.2014, від 06.02.2014 та від 13.02.2014 суд відкладав підготовче засідання.

Арбітражний керуючий, який визначений автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України, та який надав суду заяву про надання згоди на участь у даній справі, явку у судове засідання не забезпечив, про день та час проведення підготовчого засідання повідомлений належним чином.

В судовому засіданні 20.02.2014 представники боржника підтримали заяву про порушення провадження у справі про банкрутство Дочірнього підприємства Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація», визнання боржника банкрутом та відкриття відносно нього ліквідаційної процедури, ліквідатором просили суд призначити директора Дочірнього підприємства Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація» Ніколаєнко Олега Костянтиновича, що підтверджено рішенням загальних зборів учасників Дочірнього підприємства Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація» від 29.10.2012 (протокол № 8) (аркуш справи 6-7). Представники боржника у судовому засіданні витребуваних документів не надали.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників боржника, суд

ВСТАНОВИВ:

Дочірнє підприємство Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація» створено згідно з чинним законодавством України та зареєстровано Сімферопольською районною Державною адміністрацією в Автономній Республіці Крим, № запису 11341050001000725.

Відповідно до пункту 1.2 Договору Дочірнє підприємство Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація» є правонаступником усіх прав та обов'язків Аптеки № 11.

Місцезнаходження підприємства: вул. Карла Маркса, 25, смт Гвардійське, Сімферопольський район, Автономна Республіка Крим, 97513.

Засновником Підприємства є Товариство з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим - Фармація», зареєстрована виконавчим комітетом Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим 21.08.2001, номер запису про включення відомостей про юридичну особу до Єдиного державного реєстру 1 882 120 0000 000766.

Підприємство перебуває на обліку у Сімферопольській Державній податковій інспекції в АР Крим з 06.10.1998 за № 994 відповідно довідки про взяття на облік платника податків.

У зв'язку з подальшою економічною недоцільністю існування підприємства, загальними зборами учасників вирішено припинити діяльність та провести ліквідацію Дочірнього підприємства Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація», що знаходиться за адресою: вул. Карла Маркса, буд. 25, смт. Гвардійське, Сімферопольський район, Автономна Республіка Крим, 97513 (протокол № 8 загальних зборів учасників від 29.10.2012), ліквідатором призначено директора Дочірнього підприємства Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація» Ніколаєнко Олега Костянтиновича.

У відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України та статті 60 Господарського кодексу України після прийняття рішення про припинення юридичної особи, власником повідомлено державного реєстратора, яким 28.05.2013 внесено запис до Єдиного державного реєстру перебування юридичної особи в процесі припинення.

З метою виявлення кредиторів та встановлення повного обсягу кредиторської заборгованості в Спеціалізованому друкованому засобі масової інформації - Бюлетені державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 250(15) від 06.06.2013 опубліковано про ліквідацію Дочірнього підприємства «Аптека « 11» Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація».

На виконання вимог Наказу «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів» від 09.12.2011 № 1588, ліквідатором повідомлено податковий орган - Сімферопольську ДПІ в АР Крим про припинення Дочірнього підприємства Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація».

Фактично свою діяльність підприємство припинило з 2010 року. Усі працівники та посадові особи звільнені.

В рамках ліквідаційної процедури проведені позапланові документальні перевірки, а саме: Управлінням Пенсійного фонду України у Сімферопольському районі Автономної Республіки Крим, Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Сімферопольським районним центром зайнятості, Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Станом на 02.12.2013 за результатами перевірок та звірок, кредиторська заборгованість боржника перед кредиторами становить 191 375,00 грн.

На виконання вимог Інструкції по інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків, затвердженої Наказом Мінфіну України № 69 від 11.08.1994, ліквідатором проведено інвентаризацію активів боржника, за результатами якої майна у підприємства не виявлено.

Відповідно до частини 1 статті 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.

Відповідно до положень статей 7 та 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» застосовується спрощений порядок банкрутства, у якому загальні умови для ініціювання справи про банкрутства не є обов'язковими.

Враховуючи встановлення факту неоплатності боргів Дочірнє підприємство Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація», суд не вбачає перешкод для порушення провадження у справі про банкрутство Дочірнього підприємства Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація».

Керуючись статтями 16, 19, 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі про банкрутство Дочірнього підприємства Аптека № 11 Товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканська компанія «Крим-Фармація» (вул. К. Маркса, 25, смт. Гвардійське, Сімферопольський район, АР Крим, 97513, ЄДРПОУ 30119934)

2. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів по зобов'язанням, терміни виконання яких настали до дня введення мораторію згідно вимог частини 1 статті 19 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів:

- забороняється стягнення на підставі виконавчих та інших документів, що містять майнові вимоги, у тому числі на предмет застави, за якими стягнення здійснюється в судовому або в позасудовому порядку відповідно до законодавства, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум (у тому числі одержаних від продажу майна боржника), перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж, а також у разі звернення стягнення на заставлене майно та виконання рішень у немайнових спорах;

- забороняється виконання вимог, на які поширюється мораторій;

- не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань із задоволення всіх вимог, на які поширюється мораторій;

- зупиняється перебіг позовної давності на період дії мораторію;

- не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошового зобов'язання, три проценти річних від простроченої суми тощо.

3. Засідання суду щодо вирішення питання про визнання боржника банкрутом призначити на 27.02.2014 на 15 год. 30 хв.

Суддя А.Ю. Пукас

СудГосподарський суд Автономної Республіки Крим
Дата ухвалення рішення20.02.2014
Оприлюднено24.02.2014
Номер документу37257108
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —901/115/14

Ухвала від 07.02.2017

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 20.12.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 22.11.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 11.10.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 07.09.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 09.08.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 26.10.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 30.09.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 14.07.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Постанова від 27.02.2014

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

А.Ю. Пукас

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні