Справа № 110/472/14
У Х В А Л А
про відкриття провадження по справі
"25" лютого 2014 р.
Суддя Красноперекопського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Шевченко О.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до фермерського господарства «Рябоконь В.Ю.» про розірвання договору оренди земельної ділянки та зобов'язання вчинити певні дії,
в с т а н о в и в:
14.02.2014 року позивач звернувся до суду з зазначеною позовною заявою в порядку цивільного судочинства згідно передбачених у статті 15 ЦПК України правил цивільної юрисдикції.
Ухвалою Красноперекопського міськрайонного суду АР Крим від 17.02.2014 року позовну заяву залишено без руху, позивачеві наданий строк для усунення недоліків.
24.02.2014 року позивач усунув вказані недоліки.
Позов подано з дотриманням правил підсудності згідно зі ст. 109 ЦПК України.
Позовна заява за формою та змістом відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України.
До позовної заяви додані: копія позовної заяви та копії всіх документів відповідно до вимог ст. 120 ЦПК України.
Підстави для залишення позовної заяви без руху, або повернення її, відсутні.
Проведення попереднього судового засідання у цій справі не є необхідним.
Встановлених законом перешкод для відкриття провадження по справі не має.
Вважаю необхідним проведення попереднього судового засідання.
Вивчивши матеріали позовної заяви, вважаю необхідним залучити до участі у справі у якості третьої особи - Совхозненську сільську раду Красноперекопського району АР Крим, реєстраційну службу Красноперекопського міськрайонного управління юстиції в АР Крим, відділення Держкомзему в м. Армянськ, м. Красноперекопськ та Красноперекопському району оскільки відповідно до загальновідомих норм матеріального і процесуального права, неможливо розглянути спір по суті без участі особи, прав та обов'язків якої він безпосередньо стосується.
Керуючись ст.ст. 122, 127-129, 130, Цивільного процесуального кодексу України,
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до фермерського господарства «Рябоконь В.Ю.» про розірвання договору оренди земельної ділянки та зобов'язання вчинити певні дії,
Залучити до участі у справі у якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета позову - Совхозненську сільську раду Красноперекопського району АР Крим, реєстраційну службу Красноперекопського міськрайонного управління юстиції в АР Крим, відділення Держкомзему в м. Армсянськ, м. Красноперекопськ та Красноперекопському району.
Попереднє судове засідання призначити на 04.03.2014 року о 10 годин 30 хвилин в залі судового засідання Красноперекопського міськрайонного суду за адресою: м. Красноперекопськ вул. Генерала Захарова, 3а.
Для пропуску в приміщення суду необхідно мати документ, що посвідчує особу та цю ухвалу. Представники сторін повинні мати оригінал довіреності та засвідчену копію для долучення до матеріалів справи.
У порядку проведення підготовчих дій зобов'язати сторони надати до початку розгляду справи по суті:
Позивачу - оригінали документів, які додані до позовної заяви;
Відповідачу - копію паспорту з відомостями про реєстрацію місця проживання, копію картки фізичної особи платника податків яка містить відомості про отримання ідентифікаційного номеру, документ щоб підтверджував право зайняття підприємницькою діяльністю; у випадку не визнання позову - свої письмові заперечення, з додаванням доказів, на які буде посилання в запереченнях, а також інші свої докази (за їх наявності), якими відповідач буде спростовувати вимоги
Третім особам - копію довіреності. У випадку не визнання позову - свої письмові заперечення, з додаванням доказів, на які буде посилання в запереченнях.
Зробити запит до реєстраційну службу Красноперекопського міськрайонного управління юстиції в АР Крим, щодо питання власності на нерухоме майно, а саме: земельні ділянки загальною площою 3,35 га., кадастрові номери 0122385900:08:001:2182; 0122385900:08:001:4402; 0122385900:08:001:3771; 0122385900:07001:1035.
Попередити осіб, які беруть участь у справі позовного провадження, що з метою обґрунтування своїх вимог або заперечень вони зобов'язані подати усі наявні у них докази тільки до початку розгляду справи по суті. Докази, подані з порушенням вказаних вимог, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин. Сторони до початку розгляду справи по суті зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору. Зустрічний позов також може бути поданий до початку розгляду справи по суті. Заява про виклик свідків та клопотання про витребування доказів у разі підтвердженої документально неможливості отримання таких доказів особисто стороною мають бути подані до початку розгляду справи по суті.
Відповідно до ст. 169 ЦПК України у разі повторної неявки в судове засідання заявника, повідомленого належним чином, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи в його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.
У разі неявки у судове засідання відповідача, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).
Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, що вони мають рівні процесуальні права та обов'язки, повинні добросовісно користуватися належними їм процесуальними права і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
В разі неможливості з'явитись до суду, сторони мають можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідно до ст.158-1 ЦПК України.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії цивільного процесу.
Копію ухвали про відкриття провадження по справі надіслати до відома позивача.
Копію ухвали про відкриття провадження по справі, копії позовної заяви та додані до неї документи направити для відома відповідачу, третім особам.
Ухвала може бути оскаржена лише в частині недотримання правил підсудності в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Красноперекопський міськрайонний суд шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
В інший частини ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: О. В. Шевченко
Суд | Красноперекопський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 25.02.2014 |
Оприлюднено | 27.02.2014 |
Номер документу | 37329674 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Красноперекопський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим
Шевченко О. В.
Цивільне
Красноперекопський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим
Шевченко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні