Постанова
від 06.03.2014 по справі 825/463/14
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

П О С Т А Н О В А

і м е н е м У к р а ї н и

28 лютого 2014 року Чернігів Справа № 825/463/14

Чернігівський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Бородавкіної С.В.,

за участі секретаря Хрущ Т.М.,

за участі представника позивача Шведа В.І.,

за участі представника відповідача Скепської О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Козелецьгазмонтаж" до Козелецької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Чернігівській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач 30.01.2014 звернувся до суду з позовом до Козелецької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Чернігівській області і просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Козелецької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Чернігівській області від 16 січня 2014 року №0000042200.

Свої позовні вимоги мотивує тим, що господарські відносини позивача з ТОВ «ІнтернафтогазінвестКомпані» та ПП "Стройторг-Т" підтверджуються договором, рахунком-фактурою, видатковими накладними, платіжними дорученнями та реєстрами отриманих та виданих податкових накладних. Приймання позивачем матеріалів та газу від вищезазначених контрагентів здійснювалось за видатковими накладними та товарно-транспортною накладною. Відповідно до видаткових накладних дані контрагенти надавали позивачу податкові накладні на вартість наданих матеріалів та товарів із зазначенням усіх необхідних реквізитів та скріплені мокрою печаткою. Суми ПДВ по даним податковим накладним вносились до податкового кредиту звітного періоду позивача. Розрахунки з ТОВ «ІнтернафтогазінвестКомпані» та ПП "Стройторг-Т" за товари та матеріали позивач здійснював у безготівковій формі через банківську установу з урахуванням податку на додану вартість. На момент здійснення господарських операцій ТОВ «ІнтернафтогазінвестКомпані» та ПП "Стройторг-Т" були включені до Єдиного державного реєстру та були платниками податку на додану вартість. Також згідно чинного законодавства обов'язок контролювати фінансово-господарську діяльність та звітність контрагента на суб'єктів підприємницької діяльності не покладено. Таким чином, віднесення сум до складу податкового кредиту відбувалось на підставі належним чином оформлених розрахункових, платіжних та інших документів, обов'язковість ведення яких передбачена правилами ведення податкового обліку, тому дії позивача були правомірними.

Представник позивача позовні вимоги просив задовольнити в повному обсязі.

Представник відповідача позовні вимоги не визнав та пояснив, що на адресу Козелецької об'єднаної державної податкової інспекції було надіслано акти перевірок: від 29.03.2013 №1118/22-621/33108265 «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «ІнтернафтогазінвестКомпані», яким не встановлено факту передачі товарів від підприємств-постачальників та в подальшому підприємствам-покупцям від ТОВ «Інтернафтогазінвест Компані». Не можливо підтвердити реальність здійснення господарських операцій по взаємовідносинам за квітень, травень, червень, липень, жовтень та листопад 2012 року між ТОВ «ІнтернафтогазінвестКомпані» та контрагентами-постачальниками та контрагентами-покупцями. Актом від 13.05.2013 №92/22-01/36586596 «Про неможливість проведення звірки суб'єкта господарювання ПП «Стройторг-Т» не підтверджено реальність здійснення господарських відносин ПП «Стройторг-Т» із постачальниками, їх вид та обсяг за грудень 2010 року, лютий, травень, липень, серпень, вересень 2011 року, лютий, березень, квітень, травень, липень 2012 року. Таким чином, в результаті господарських відносин ТОВ "Козелецьгазмонтаж" з ТОВ «Інтернафтогазінвест Компані» та з ПП "Стройторг-Т", актів перевірок, позивачем було штучно сформовано податковий кредит по ПДВ, а також дані господарські відносини не були спрямовані на реальне настання правових наслідків (п.5 ст.203 ЦК України) та згідно ч.1 ст.203 ЦК України суперечать інтересам держави і мають ознаки недійсності проведених правочинів.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов належить задовольнити.

Працівниками Козелецької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Чернігівській області була проведена документальна невиїзна позапланова перевірка Товариства з обмеженою відповідальністю "Козелецьгазмонтаж" щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків ТОВ "Інтернафтогазінвест Компані" за період жовтень 2012 року та ПП "Стройторг-Т" за період травень 2011 року, за результатами якої складено акт №307/22-33556515 від 24.12.2013 (а.с.11-58).

Перевіркою було встановлено порушення:

ст.203, ст.215, ст.228, ст.655, ст.656, ст.662 ЦК України, а саме - відсутність реального вчинення господарських операцій;

п.185.1 ст.185, п.187.1 ст.187, п.198.1, п.198.3 ст. 198, п.201.4, п.201.10 ст. 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, як наслідок вчинення безтоварних правочинів (відсутність реального вчинення господарських операцій).

Дані, наведені у реєстрах отриманих та виданих податкових накладних до декларацій з податку на додану вартість в загальній сумі становить 13639,38 грн., в розрізі: за жовтень 2012 року - 5546,67 грн., у травні 2011 року - 8092,71 грн.

На підставі акта перевірки відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення від 16січня 2014 року №0000042200, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на 17049,00 грн., з них: +13639,00 грн. - за основним платежем та 3410,00 грн. - за штрафними санкціями (а.с.10).

Не погоджуючись з винесеним актом перевірки №307/22-33556515 від 24.12.2013, позивач подав до Козелецької об'єднаної державної податкової інспекції заперечення до акту документального невиїзної перевірки від 08.01.2014 №1 (а.с.68-69), однак в відповіді та висновку від 15.01.2014 Козелецькою об'єднаною державною податковою інспекцією зазначено, що ТОВ "Козелецьгазмонтаж" було штучно сформовано податковий кредит по ПДВ та господарські відносини з ТОВ "Інтернафтогазінвест Компані" та з ПП "Стройторг-Т" не спрямовані на реальне настання правових наслідків та мають ознаки недійсності (а.с.70-75,77-83).

Відповідно до ст. 3 Господарського кодексу України під господарською діяльністю у цьому Кодексі розуміється діяльність суб'єктів господарювання у сфері суспільного виробництва, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт чи надання послуг вартісного характеру, що мають цінову визначеність.

Господарська діяльність здійснюється у загальній економічній сфері, а тому має суто економічні властивості, що неможливо без вартісної оцінки і взаємооцінки, еквівалентності обміну, відповідних обчислень і розрахунків. Тому така ознака результатів господарської діяльності, як цінова визначеність, наявна в абсолютній більшості випадків, хоча в некомерційній господарській діяльності можливе безкоштовне надання результатів останньої.

Розділом V Податкового кодексу України врегульовані питання, пов'язані з обчисленням та сплатою податку на додану вартість.

Відповідно до п.187.1 ст.187 Податкового кодексу України датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

Відповідно до п.198.1 ст.198 Податкового кодексу України право на віднесення сум податку до податкового кредиту виникає у разі здійснення операцій з:

а) придбання або виготовлення товарів (у тому числі в разі їх ввезення на митну територію України) та послуг;

б) придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів, у тому числі при їх ввезенні на митну територію України (у тому числі у зв'язку з придбанням та/або ввезенням таких активів як внесок до статутного фонду та/або при передачі таких активів на баланс платника податку, уповноваженого вести облік результатів спільної діяльності);

в) отримання послуг, наданих нерезидентом на митній території України, та в разі отримання послуг, місцем постачання яких є митна територія України;

г) ввезення необоротних активів на митну територію України за договорами оперативного або фінансового лізингу.

Відповідно до п.198.2 ст.198 Податкового кодексу України датою виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше:

дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг;

дата отримання платником податку товарів/послуг, що підтверджено податковою накладною.

Відповідно до п.198.3 ст.198 Податкового кодексу України податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, але не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з:

придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку;

придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій у необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.

Право на нарахування податкового кредиту виникає незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковувані операції протягом такого звітного податкового періоду.

Відповідно до п.198.6 ст.198 Податкового кодексу України не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені податковими накладними (або підтверджені податковими накладними, оформленими з порушенням вимог статті 201 цього Кодексу) чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу.

Відповідно до п.201.6 ст.201 Податкового кодексу України податкова накладна є податковим документом і одночасно відображається у податкових зобов'язаннях і реєстрі виданих податкових накладних продавця та реєстрі отриманих податкових накладних покупця.

Відповідно до п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України податкова накладна видається платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, на вимогу покупця та є підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Частинами 1 та 2 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» передбачено, що підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи. Первинні і зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати обов'язкові реквізити: назва документа; дата і місце складання; назва підприємства, від імені якого складається документ; зміст і обсяг господарської операції; одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що мають можливість ідентифікувати особу, які брала участь у здійсненні господарської операції.

Отже, на підтвердження включення сум ПДВ до складу податкового кредиту необхідні документи, оформлені відповідно до вимог, встановлених ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», зокрема: документи, що підтверджують факт отримання послуг від іншої особи та документи, що підтверджують зв'язок понесених витрат з господарською діяльністю платника податку.

Про відсутність реального характеру відповідних операцій можуть свідчити підтверджені доказами доводи податкового органу, зокрема, про наявність таких обставин:

- неможливість здійснення платником податку зазначених операцій з урахуванням часу, місця знаходження майна або обсягу матеріальних ресурсів, економічно необхідних для виробництва товарів, виконання робіт або послуг, нездійснення особою, яка значиться виробником товару, підприємницької діяльності;

- відсутність у платника податку необхідних умов для досягнення результатів відповідної підприємницької, економічної діяльності в силу відсутності управлінського або технічного персоналу, основних коштів, виробничих активів, складських приміщень, транспортних засобів;

- облік для цілей оподаткування тільки тих господарських операцій, які безпосередньо пов'язані з виникненням права на податковий кредит або бюджетне відшкодування, якщо для даного виду діяльності також потрібне здійснення і облік інших господарських операцій;

- здійснення операцій з товарно-матеріальними цінностями, які не вироблялися або не могли бути вироблені в обсязі, зазначеному платником податку в документах обліку.

Основними видами господарської діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю "Козелецьгазмонтаж" є: газопровідні роботи; будівництво будівель; діяльність у сфері інжинірингу (а.с.113). Товариство з обмеженою відповідальністю "Козелецьгазмонтаж" згідно свідоцтва є платником податку на додану вартість (а.с.111).

11.10.2012 між Товариством з обмеженою відповідальністю "Козелецьгазмонтаж" (Покупець) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Інтернафтогазінвест Компані" (Постачальник) було укладено договір №42/10-2012 (а.с.94-98).

Відповідно до пп.1.1 договору Постачальник зобов'язується поставити, а Покупець зобов'язується приймати та своєчасно оплачувати скраплений газ, за умовами даного договору, але при умові, що у Постачальника газ є в наявності.

Відповідно до пп.2.1 договору постачальник може здійснювати поставку газу на одній з таких умов:

- CARRIAG PAID TO (СРТ - «перевезення оплаченого до»), або

- EX WORKS - «Франко-склад» відповідно до офіційних правил тлумачення торговельних термінів Інкотермс в редакції 2000 року (INCOTERMS-2000). Конкретні умови поставки (передачі у власність) газу сторони узгоджують за один день до запланованої поставки.

Відповідно до пп.2.2 договору відгрузка газу на умовах EX WORKS за даним договором здійснюється з ГНС Постачальника, що знаходиться за адресою: Васильківський район, Київська область, с.Калинівка, вул. Залізнична, 168.

Виконання даного договору підтверджується:

- рахунком-фактурина газ скраплений від 12.10.2012 №СФ-0001164 на загальну суму 33279,99 грн., в т.ч. ПДВ - 5546,66 грн.(а.с.87);

- видатковою накладноюна газ скраплений від 12.10.2012 №РН-0001766 на загальну суму 33279,99 грн., в т.ч. ПДВ - 5546,66 грн. (а.с.86);

- прибутковою накладноюна газ скраплений від 12.10.2012 №90 на загальну суму 33279,99 грн., в т.ч. ПДВ - 5546,66 грн. (а.с.188).

Позивач належним чином розрахувався за придбаний товар, що підтверджується випискою по рахунку та платіжним дорученням від 12.10.2012 №275 (а.с.104-105,109).

Товариством з обмеженою відповідальністю"Інтернафтогазінвест Компані" було виписано податкову накладну від 12.10.2012 №61 на загальну суму 33279,99 грн., в т.ч. ПДВ - 5546,66 грн.(а.с.84).

Доставка газу підтверджується товарно-транспортною накладною від 12.10.2012 (а.с.88).

Придбаний газ було відображено в складському обліку підприємства, що підтверджується відомістю по складу (а.с.187).

Використання придбаного газу у господарській діяльності позивача підтверджується вибірково наданими подорожніми листами службового легкового автомобіля від 15.10.2012: №5592, №5397, №5593, №5677, №5693; подорожніми листами вантажного автомобіля від 15.10.2012: №5596, №5679, №5678, №5680 (а.с.200-208).

У своїй діяльності Товариство з обмеженоювідповідальністю "Козелецьгазмонтаж" використовує автомобілі, а саме: ГАЗ 53; Lada 21154;13080 АЦЖГ-6,0; ГАЗ-66; ГАЗ-33023-414 У евро-2; ЗІЛ 131; ЗІЛ 130 80; ГАЗ-2705 АС-6-242; ИЖ-27175-030-90-11; ГАЗ 3307; ГАЗ 66 БУ, що підтверджується інвентарними картами обліку основних засобів (а.с.189-199).

Дана операція була відображена в бухгалтерському обліку позивача, що підтверджується оборотно-сальдовими відомостями по рахунку 203, оборотно-сальдовою відомістю по рахунку 631, матеріальним звітом (а.с.181-186).

Також дана операція була відображена в податковому обліку позивача, що підтверджується реєстром виданих та отриманих податкових накладних (а.с.89-92).

Господарські відносини з Приватним підприємством "Стройторг-Т" підтверджуються:

- видатковою накладною від 25.05.2011 №РН-0000559 на загальну суму 48556,26 грн., в т.ч. ПДВ - 8092,71 грн. (а.с.101);

- прибутковою накладною від 25.05.2011 №33 на загальну суму 48556,25 грн., в т.ч. ПДВ - 8092,70 грн. (а.с.172).

Позивач належним чином розрахувався за придбаний товар, що підтверджується випискою по рахунку та платіжними дорученнями від 15.05.2011 №106, від 17.06.2011 №117 (а.с.102-103,106-108).

Приватним підприємством "Стройторг-Т" було видано податкову накладну від 25.05.2011 №93на загальну суму 48556,26 грн., в т.ч. ПДВ - 8092,71 грн. (а.с.85).

Придбаний товар було відображено в складському обліку підприємства, що підтверджується витягом з журналу та відомістю по складу (а.с.173,177-180).

Використання придбаного товару в господарській діяльності позивача підтверджується актом на списання матеріалів, накладними від 05.05.2011 №324а2075, від 06.10.2011 №2252 (а.с.174-176).

Дана операція була відображена в бухгалтерському обліку позивача, що підтверджується оборотно-сальдовою відомістю по рахунку 201, оборотно-сальдовими відомостями по рахунку 631(а.с.144-171).

Також дана операція була відображена в податковому обліку позивача, що підтверджується реєстром виданих та отриманих податкових накладних (а.с.99-100).

На момент здійснення позивачем господарських операцій ТОВ "Інтернафтогазінвест Компані" та ПП "Стройторг-Т" були належним чином зареєстровані в якості суб'єктів господарювання у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що підтверджується витягами з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (а.с.134-139) та були платниками ПДВ (а.с.93).

Таким чином, суд вважає, що господарські операції позивача з ТОВ "Інтернафтогазінвест Компані" та ПП "Стройторг-Т" мали реальний характер, оскільки придбання товарів, зазначених у податкових та видаткових накладних, відбулось з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю "Козелецьгазмонтаж", наявні всі належні первинні документі, які підписані та скріплені печатками сторін та мають всі реквізити як того вимагає чинне законодавство України, і які вимагаються від покупця законодавством і підтверджують реальність господарських операцій, які є підставою для формування податкового обліку, також господарська операція спричинила реальні зміни майнового стану платника податків.

З акту перевірки та доводів представника відповідача вбачається, що єдиною підставою для висновку відповідача про нереальність господарських операцій ТОВ "Козелецьгазмонтаж" з ТОВ "Інтернафтогазінвест Компані" та ПП "Стройторг-Т" стали акти перевірок: 29.03.2013 №1118/22-621/33108265 «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Інтернафтогазінвест Компані», яким не встановлено факту передачі товарів від підприємств-постачальників та в подальшому підприємствам-покупцям від ТОВ «ІнтернафтогазінвестКомпані» та встановлено відсутність об'єктів оподаткування по податку на додану вартість та податку на прибуток по операціях з продажу товарів (послуг) підприємствам-покупцям; 13.05.2013 №92/22-01/36586596 «Про неможливість проведення звірки суб'єкта господарювання ПП «Стройторг-Т», яким не підтверджено реальність здійснення господарських відносин ПП «Стройторг-Т» із постачальниками, їх вид та обсяг за грудень 2010 року, лютий, травень, липень, серпень, вересень 2011 року, лютий, березень, квітень, травень, липень 2012 року та встановлено відсутність об'єктів та баз оподаткування податком на додану вартість по операціях з придбання товарів (робіт, послуг) у постачальників. Акти не були надані відповідачем.

Проте, суд зазначає, що викладені в актах обставини не спростовують реальності господарських операцій, оскільки при дослідженні факту здійснення господарських операцій оцінюватися повинні, перш за все, відносини безпосередньо між учасниками тієї операції, на підставі якої сформовані дані податкового обліку. Фактично, висновок про не підтвердження реальності здійснення господарської операції, зроблено без дослідження договорів, первинних та інших документів ТОВ "Інтернафтогазінвест Компані" та ПП "Стройторг-Т".

Крім того, податковий орган не подав жодних доказів на підтвердження того, що позивач діяв без належної обачності й обережності і йому мало бути відомо про порушення, які допускав його контрагент, а також не зазначено інших обставин, які могли б свідчити про недобросовісність позивача. В законодавстві України закріплено принцип персональної відповідальності, згідно якого особа має нести відповідальність за вчинені нею правопорушення, а не за правопорушення інших осіб. Також не доведено та не надано доказів, які б свідчили про наявність обставин, що виключають обґрунтованість заявленої позивачем податкової вигоди - як-то безтоварний та/або фіктивний характер здійснених операцій.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Згідно з ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Всупереч наведеним вимогам відповідач, як суб'єкт владних повноважень, не довів правомірності прийнятого ним податкового повідомлення-рішення від16 січня 2014 року №0000042200.

Встановивши, на підставі досліджених доказів та їх правової оцінки, підтвердження відповідними розрахунковими, платіжними та іншими документами надання контрагентами позивачу товару, відображення таких операцій в бухгалтерському обліку позивача та надання до перевірки всіх необхідних первинних документів, які відповідали вимогам законодавства, суд вважає, що позивачем не було порушено вимог Податкового кодексу України, а тому позовні вимоги про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Козелецької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Чернігівській області від 16 січня 2014 року №0000042200, з підстав наведених позивачем у позовній заяві, належать задоволенню.

Керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Позов задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Козелецької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Чернігівській області від 16 січня 2014 року №0000042200.

Стягнути з Державного бюджету України (р/р 31216206784002, код 38054398, отримувач: УК у м.Чернігові/м.Чернігів/22030001, банк отримувача: ГУДКСУ у Чернігівській області, МФО 853592) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Козелецьгазмонтаж" (код ЄДРПОУ 33556515) судові витрати в сумі 1827,00 грн.

Постанова суду набирає законної сили в порядку статей 167, 186 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду протягом десяти днів з дня отримання її копії.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.

Суддя С.В. Бородавкіна

СудЧернігівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення06.03.2014
Оприлюднено11.03.2014
Номер документу37502160
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —825/463/14

Постанова від 27.02.2014

Адміністративне

Чернігівський окружний адміністративний суд

Бородавкіна С.В.

Постанова від 28.02.2014

Адміністративне

Чернігівський окружний адміністративний суд

Бородавкіна С.В.

Ухвала від 08.04.2014

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Романчук О.М

Постанова від 06.03.2014

Адміністративне

Чернігівський окружний адміністративний суд

Бородавкіна С.В.

Ухвала від 31.01.2014

Адміністративне

Чернігівський окружний адміністративний суд

Бородавкіна С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні