Справа № 369/1414/14-ц
Провадження № 2/369/1131/14
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14.02.2014 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Волчко А.Я., вирішуючи питання про відкриття провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та публічного акціонерного товариства акціонерного банку «Укргазбанк», третя особа Відділ державної виконавчої служби Києво-Святошинського районного управління юстиції про визнання права власності на земельну ділянку та звільнення її з-під арешту, -
В С Т А Н О В И В:
В лютому 2014 року позивач ОСОБА_1 звернувсь до суду з позовом до відповідачів ОСОБА_2 та публічного акціонерного товариства акціонерного банку «Укргазбанк», третя особа Відділ державної виконавчої служби Києво-Святошинського районного управління юстиції про визнання права власності на земельну ділянку та звільнення її з-під арешту.
Суддя, дослідивши матеріали справи, вважає, що позовну заяву слід залишити без руху з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 3 ЦПК України кожен має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Вимоги до форми та змісту позовної заяви встановлені ст. 119 ЦПК України.
Ч. 3 ст.6 ЗУ «Про судовий збір» передбачено, що за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру.
Ч. 5 ст. 119 ЦПК України передбачено, що до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Суд вважає за необхідне зазначити, що позивачем порушені вимоги ст. 119 ЦПК України, а саме: не в повному обсязі сплачений судовий збір. У позовній заяві вказані дві позовні вимоги: майнового та немайнового характеру. Судовий збір сплачено за позовну вимогу майнового характеру, про що свідчить квитанція, додана до позову. Проте, відсутня квитанція про сплату судового збору за позовну вимогу немайнового характеру.
Частиною 1 ст. 121 ЦПК України передбачає, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, передбачених ст.119, 120 ЦПК України, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
За таких обставин, керуючись ч. 1 ст. 121 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та публічного акціонерного товариства акціонерного банку «Укргазбанк», третя особа Відділ державної виконавчої служби Києво-Святошинського районного управління юстиції про визнання права власності на земельну ділянку та звільнення її з-під арешту залишити без руху та надати позивачу строк на усунення недоліків тривалістю п'ять днів з дня отримання позивачем цієї ухвали.
У випадку, якщо недоліки позовної заяви у визначений строк не будуть усунені, позовна заява вважатиметься неподаною та буде повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: А. Я. Волчко
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 14.02.2014 |
Оприлюднено | 21.03.2014 |
Номер документу | 37720134 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Волчко А. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні