Постанова
від 19.03.2014 по справі 922/2076/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу

"19" березня 2014 р. Справа № 922/2076/13

вх. № 2076/13

Суддя господарського суду Кононова О.В.

при секретарі судового засідання Юрченко О.А.

За участю:

кредитора ТОВ "Факторингова компанія" - Голубєва О.О., дов. від 25.04.2013 р.

боржника - ОСОБА_17, директор

розпорядник майна - Севостьянов Є.В., свідоцтво № НОМЕР_1 від 23.05.2013 р.

По справі за заявою ТОВ "Факторингова компанія", м. Харків

до ТОВ фірма "Трак", м. Харків

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Харківської області від „22" серпня 2013 р. по справі № 922/2076/13 Товариство з обмеженою відповідальністю фірма "Трак", код 21234618, визнано банкрутом, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Севостьянова Є.В., якого зобов'язано в строк до "22" серпня 2014 року виконати ліквідаційну процедуру та надати суду ліквідаційний звіт, ліквідаційний баланс та інші докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури.

03.03.2014 р. до канцелярії суду від ліквідатора ТОВ фірми "Трак" надійшло клопотання, в якому ліквідатор просить суд призначити судове засідання щодо розгляду звіту ліквідатора у зв'язку із завершенням ліквідаційної процедури.

Ухвалою суду від 11.03.2014 р. було призначено до слухання звіт ліквідатора на 19.03.2014 р., зобов'язано ліквідатора надати суду повний та обґрунтований звіт та всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, зазначені в постанові суду від 22.08.2013 р.

В судовому засіданні ліквідатор звітував про проведені ліквідаційні дії щодо ТОВ фірми "Трак", повідомив, що були здійснені всі необхідні заходи по ліквідації банкрута, через канцелярію суду надав повний звіт, просив суд затвердити наданий ліквідаційний звіт, ліквідаційний баланс та припинити провадження по справі.

Представник кредитора в судовому засіданні зазначив, що не має зауважень до роботи ліквідатора.

Розглянувши матеріали справи, ліквідаційний звіт, ліквідаційний баланс, заслухавши пояснення учасників процесу, суд встановив наступне.

На виконання вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» і зазначеної постанови господарського суду Харківської області у офіційному друкованому органі - газеті «Голос України» № 166 від 07.09.2013 р. було розміщено оголошення про визнання підприємства банкрутом.

Після публікації оголошення про відкриття ліквідаційної процедури на ім'я боржника та ліквідатора не надходили заяви про включення до реєстру вимог кредиторів. Так, загальна сума кредиторської заборгованості, включена до реєстру вимог кредиторів склала 1696770,69грн.

За даними бухгалтерського обліку TOB фірма «ТРАК» обліковувалася дебіторська заборгованість в сумі 10264,71 грн. таких суб'єктів господарювання:

- ТОВ «Голден Компані» в сумі 4200,00 грн.,

- ПП «Демис» в сумі 5060,00 грн.,

- ТОВ «Перекоптранс» в сумі 1000,00 грн.,

- компанії ВІМЕС ENGINEERING SPA, Італія в сумі 4,71 грн.

При здійснені інвентаризації вказаної дебіторської заборгованості на виконання постанови господарського суду Харківської області про визнання боржника банкрутом було виявлено, що документи, які підтверджують отримання товарів (робіт, послуг) уповноваженими особами від імені вказаних суб'єктів господарювання, відсутні. Вказані суми дебіторської заборгованості не підтверджені дебіторами та не лічаться в їх обліку. Здійснення примусового стягнення дебіторської заборгованості є безперспективним у зв'язку з відсутністю документів, які підтверджують отримання товарів (робіт, послуг) уповноваженими особами від імені вказаних кредиторів.

Ліквідатором встановлено, що судові витрати на примусове стягнення вказаної дебіторської заборгованості майже дорівнювали б її сумі або навіть перевищували її. Кошти в необхідних сумах у банкрута відсутні.

Відповідно до підп. «в» п. 11.11 Інструкції по інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків, яка затверджена наказом Мінфіну України від 11.08.1994 р. № 69, при інвентаризації розрахунків на рахунках обліку розрахунків з покупцями і замовниками, постачальниками і підрядчиками, іншими дебіторами і кредиторами повинні залишатися виключно погоджені суми.

Відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону України "Про бухгалтерський облік та звітність в Україні" для забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємства зобов'язані проводити інвентаризацію активів і зобов'язань, під час якої перевіряються і документально підтверджуються їх наявність, стан і оцінка.

Оскільки вказані суми дебіторської заборгованості не підтверджені первинними документами, не підтверджені дебіторами, витрати на здійснення заходів з їх примусового стягнення є значними, а перспективи отримання коштів від їх здійснення відсутні, такі суми дебіторської заборгованості більше не відповідають визначенню активу і підлягають списанню в обліку підприємства.

Інша дебіторська заборгованість в обліку підприємства відсутня.

В обліку підприємства на рахунку 14 «Довгострокові фінансові інвестиції» обліковувалася «внесок за членство в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України» в сумі 42700,00 грн., на рахунку 35 «Поточні фінансові інвестиції» обліковувалася «гарантійний внесок за членство в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України» в сумі 40084,90 грн.

При здійснені інвентаризації банкрутом було виявлено, що документи, які підтверджують здійснення вказаних фінансових інвестицій, відсутні. Відповідно до п. 5.3 Порядку сплати членських внесків, який затверджено рішенням конференції учасників Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (протокол № 22 від 08.06.2006 p.). Зобов'язання з повернення вказаних сум, які обліковуються у банкрута як фінансові інвестиції, не підтверджені АсМАП.

Відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону України "Про бухгалтерський облік та звітність в Україні" для забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємства зобов'язані проводити інвентаризацію активів і зобов'язань, під час якої перевіряються і документально підтверджуються їх наявність, стан і оцінка.

Враховуючи вищевикладене, підлягають списанню в обліку підприємства «внесок за членство в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України» в сумі 42700,00 грн. і «гарантійний внесок за членство в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України» в сумі 40084,90 грн.

У зв'язку із зазначеним комітетом кредиторів 22 вересня 2013 р. було прийнято рішення щодо затвердження акту списання дебіторської заборгованості і фінансових інвестицій від 03 жовтня 2013 р., відповідно якого було списано в обліку банкрута - TOB фірма «ТРАК» дебіторську заборгованість в сумі 10264,71 грн. таких суб'єктів господарювання: ТОВ «Голден Компані» в сумі 4200,00 грн., ПП «Демис» в сумі 5060,00 грн., ТОВ «Перекоптранс» в сумі 1000,00 грн., компанії ВІМЕС ENGINEERING SPA, Італія в сумі 4,71 грн.; списано в обліку банкрута - TOB фірма «ТРАК» фінансові інвестиції «внесок за членство в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України» в сумі 42700,00 грн. і «гарантійний внесок за членство в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України» в сумі 40084,90 грн. згідно з актом від 03 жовтня 2013 р. Також комітетом кредиторів було затверджено результати інвентаризації згідно з інвентаризаційним описом № 1 від 03 жовтня 2013 р. товарно-матеріальних цінностей, актом № 2 від 03 жовтня 2013 р. інвентаризації розрахунків з покупцями, постачальниками та іншими дебіторами і кредиторами, інвентаризаційним описом № 3 від 03 жовтня 2013 р. цінних паперів.

За результатами інвентаризації активи банкрута (окрім залишку коштів на ліквідаційному рахунку) складаються з активів, які зазначені в інвентаризаційному описі № 1 від 03 жовтня 2013 р. товарно-матеріальних цінностей та інвентаризаційному описі № З від 03 жовтня 2013 р. цінних паперів.

У зв'язку з відсутністю у банкрута на час проведення інвентаризації основних засобів, запасів і коштів в касі відповідні акти інвентаризації не складалися.

Ліквідатором були прийняті за актами приймання-передачі документи, печатки і штампи, а також активи банкрута.

Директор банкрута був звільнений у порядку, який встановлено чинним законодавством.

З метою виявлення іншого майна та майнових прав підприємства до органів, що здійснюють його реєстрацію та облік, а також до відділу ДВС ХМУЮ за місцезнаходженням банкрута направлені відповідні запити. Згідно наданих відповідей додаткового майна у банкрута не виявлено.

На виконання вимог законодавства переоформлено право розпорядження рахунком банкрута в ПАТ «Полтава-банк», який використовувався в якості ліквідаційного, інші рахунки банкрута були закриті.

Відповідно до ч. 4 ст. 42 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» майно банкрута, що є предметом забезпечення, не включається до складу ліквідаційної маси і використовується виключно для задоволення вимог кредитора за зобов'язаннями, які воно забезпечує. Продаж майна банкрута, що є предметом забезпечення, здійснюється в порядку, передбаченому цим Законом, виключно за згодою кредитора, вимоги якого воно забезпечує, або суду. Кошти, що залишилися після задоволення забезпечених вимог та покриття витрат, пов'язаних з утриманням, збереженням та продажем предмета забезпечення, підлягають включенню до складу ліквідаційної маси.

Все майно банкрута, яке було виявлене в ході інвентаризації, знаходилосяся в заставі у забезпеченого кредитора, в зв'язку з чим відповідно до наведеної норми воно не було включене до складу ліквідаційної маси, а його продаж здійснено виключно за згодою кредитора, вимоги якого воно забезпечує.

Ст. 43, 44 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» встановлено такий порядок продажу майна банкрута.

Початковою вартістю цілісного майнового комплексу є сукупність визнаних у встановленому цим Законом порядку вимог кредиторів.

Після проведення інвентаризації та оцінки майна ліквідатор здійснює продаж майна банкрута такими способами: проведення аукціону; продаж безпосередньо юридичній або фізичній особі.

Вибір способів продажу активів здійснюється ліквідатором з метою забезпечення його відчуження за найвищою ціною.

Запчастини, з яких складається цілісний майновий комплекс банкрута, мають балансову залишкову вартість значно меншу 1 тисячі гривень.

Ліквідатором встановлено, зволікання з їх продажем призвело б лише до збільшення витрат на здійснення ліквідаційної процедури, але не призвело б до збільшення попиту на них і їх потенційної вартості.

У зв'язку із зазначеним було недопустимим зволікання з їх продажем.

Враховуючи вищевикладене, а також те, що вибір способів продажу майна банкрута належить ліквідатору, все майно банкрута знаходиться в заставі у забезпеченого кредитора, в зв'язку з чим воно могло бути продано виключно за згодою забезпеченого кредитора, забезпечений кредитор вимагав якнайшвидше розпочати безпосередній продаж майна банкрута у складі цілісного майнового комплексу.

Відповідно до ч. 1 ст. 43 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" початковою вартістю цілісного майнового комплексу є сукупність визнаних у встановленому цим Законом порядку вимог кредиторів.

Продаж майна банкрута за вартістю, що дорівнює сумі вимог кредиторів за реєстром є неможливим, оскільки вказана сума в декілька разів перевищує дійсну вартість майна.

З врахуванням зазначеного на засіданні комітету кредиторів 20.11.2013 р. було прийнято такі рішення:

1. Розпочати продаж майна банкрута у вигляді цілісного майнового комплексу безпосередньо юридичній або фізичній особі, для пошуку яких розмістити оголошення в місцевих засобах масової інформації на розсуд ліквідатора.

Продаж здійснювати на таких умовах.

Загальна вартість ЦМК становить 2 196 770,69 грн. Договори укладаються на таких умовах: строк оплати - негайно; строк дії договору - до моменту виконання сторонами зобов'язань, але не пізніше ніж 1 місяць з моменту укладення; перехід права власності на майно - з моменту повної оплати; порядок продажу - за вказаною вартістю, продаж безпосередньо юридичній або фізичній особі; строк придбання - не більше 3 днів після надходження заявки про придбання на викладених в оголошенні умовах. Договори укладаються при підтвердженні наявності коштів для оплати.

2. У випадку відсутності пропозицій придбати майно банкрута за такою вартістю здійснити безпосередній продаж ЦМК банкрута за вартістю, яка буде визначена в результаті оцінки.

На виконання рішення комітету кредиторів ліквідатором в місцевих ЗМІ було здійснено публікацію про продаж майна банкрута у складі цілісного майнового комплексу. Опубліковані умови продажу також визначені у відповідності до рішення комітету кредиторів. Однак, пропозиції щодо придбання майна банкрута не надійшли.

В ч. 6 ст. 44 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» також згадується такий спосіб продажу майна банкрута як продаж на біржових боргах через товарну біржу.

З врахуванням зазначеного на засіданні комітету кредиторів 16.12.2013 р. було вирішено зобов'язати ліквідатора звернутися до товарної біржі, обраної на розсуд ліквідатора, з метою продажу цілісного майнового комплексу банкрута. Початкову ціну продажу визначити як сукупну суму визнаних у встановленому Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» порядку вимог кредиторів, а саме 2196770,69 грн., з можливістю її зменшення. З метою визначення вартості майна банкрута, за якою воно може бути продане в ході ліквідаційної процедури, здійснити його оцінку із залученням суб'єкта оціночної діяльності, обраного на розсуд ліквідатора. Якщо буде знайдений покупець для іншого майна банкрута розірвати договір з TOB «ФАКТОРИНГОВА КОМПАНІЯ» про придбання цінних паперів (бездокументарні іменні інвестиційні сертифікати TOB «КУА «ДИКВ-Л», код емітента 36024529, код ISIN UA40001255355 в кількості 450 шт.), і повернути їх продавцю. У зв'язку із зазначеним не здійснювати їх оцінку. Після здійснення оцінки майна банкрута, продовжити вжиття заходів щодо продажу майна банкрута у вигляді ЦМК безпосередньо юридичній або фізичній особі за ліквідаційної вартістю, для пошуку яких розмістити оголошення в місцевих засобах масової інформації на розсуд ліквідатора.

На виконання вказаного рішення ліквідатор звернувся до Української універсальної біржі для проведення біржових торгів.

Однак, біржові торги з реалізації майна банкрута у складі цілісного майнового комплексу не відбулися у зв'язку із відсутністю заяв від потенційних учасників, що підтверджується листом Української універсальної біржі від 30.12.2013р.

На виконання рішення комітету кредиторів ліквідатором в газеті "Харківський кур'єр" від 15.12.2013р. було здійснено публікацію про продаж майна банкрута у складі цілісного майнового комплексу. Умови продажу також визначені у відповідності до рішення комітету кредиторів.

З матеріалів справи вбачається, що до ліквідатора надійшла лише одна заявка від ФО-П ОСОБА_6, який погодився придбати все майно, що складає цілісний майновий комплекс банкрута (окрім цінних паперів), на умовах, визначених в рішенні комітету кредиторів, за ліквідаційною вартістю та гарантував негайне здійснення повного розрахунку.

Відповідно до ч. 4 ст. 42 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» майно банкрута, що є предметом забезпечення, не включається до складу ліквідаційної маси і використовується виключно для задоволення вимог кредитора за зобов'язаннями, які воно забезпечує. Продаж майна банкрута, що є предметом забезпечення, здійснюється в порядку, передбаченому цим Законом, виключно за згодою кредитора, вимоги якого воно забезпечує, або суду.

Оскільки все майно банкрута знаходиться в заставі, ліквідатор вказує, що забезпечений кредитор наполягав на негайному продажі ЦМК банкрута особі, яка звернулася з пропозицією про його придбання за ліквідаційної вартістю.

Тому на засіданні комітету кредиторів 14.02.2014 р. було прийнято рішення зобов'язати ліквідатора розірвати договір з TOB «ФАКТОРИНГОВА КОМПАНІЯ» про придбання цінних паперів (бездокументарні іменні інвестиційні сертифікати TOB «КУА «ДИКВ-Л», код емітента 36024529, код ISIN UA40001255355 в кількості 450 шт.), і повернути їх продавцю. Зобов'язати ліквідатора продати цілісний майновий комплекс банкрута, який складається з товарно-матеріальних цінностей за інвентаризаційним описом № 1 від 03 жовтня 2013 р., за ліквідаційною вартістю - 264962,44 грн. ФО-П ОСОБА_6 Договір укласти на таких умовах: строк оплати - негайно; строк дії договору - до моменту виконання сторонами зобов'язань, але не пізніше ніж 1 місяць з моменту укладення; перехід права власності на майно - з моменту повної оплати; порядок продажу - за вказаною вартістю, продаж безпосередньо юридичній або фізичній особі; строк придбання - не більше 3 днів після надходження заявки про придбання.

21 лютого 2014 р. з ФО-П ОСОБА_6 було укладено договір № 1 купівлі - продажу майна, з якого складається цілісний майновий комплекс банкрута, на умовах, які були визначені в рішенні комітету кредиторів. Покупець оплатив вартість придбаного майна в сумі 264962,44 грн. після чого з ним було підписано відповідний акт приймання-передачі.

Ч. 4 ст. 42 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» не передбачає можливості використання отриманих від продажу заставленого майна коштів на інші цілі, ніж задоволення вимог кредитора за зобов'язаннями, які воно забезпечує.

Тому після надходження коштів на ліквідаційний рахунок всі кошти (за вирахуванням комісії банку за розрахунково-касове обслуговування) були використані виключно для здійснення розрахунків із забезпеченим кредитором.

Здійснення розрахунків із забезпеченим кредитором підтверджується видатковими касовими ордерами, які додані до звіту ліквідатора.

Розрахунки з іншими кредиторами, окрім забезпеченого, не здійснювалися у зв'язку недостатністю майна боржника.

13 березня 2014 р. між TOB фірмою «ТРАК» та TOB «Факторингова компанія» було укладено Додаткову угоду до Договору № 914 ДД купівлі-продажу цінних паперів від 23 серпня 2012 р., відповідно до умов якої сторони дійшли згоди розірвати зазначений Договір, а TOB фірма «ТРАК» (Покупець) зобов'язалося повернути TOB «Факторингова компанія» (Продавцю) цінні папери, які раніше були передані за Договором.

Умови Додаткової угоди від 13.03.2014 р. були виконані повністю, цінні папери повернуто Покупцем Продавцю, що підтверджується випискою ПуАТ «МЕГАБАНК» про операції з цінними паперами за період з 14.03.2014 по 14.03.2014 р. Відповідний рахунок у цінних паперах було закрито.

В банку було отримано довідку про рух коштів по ліквідаційному рахунку.

До архівних установ були передані документи банкрута, які підлягають довгостроковому зберіганню.

Ліквідаційний рахунок банкрута було закрито, після чого у банкрута не залишилося рахунків у фінансових установах.

Відповідно до ч. 5 ст. 45 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» вважаються погашеними вимоги, не задоволені за недостатністю майна банкрута.

Ліквідатором було складено реєстр вимог кредиторів з даними про розмір погашених вимог кредиторів, а також ліквідаційний баланс.

З реєстру вимог кредиторів з даними про розмір погашених вимог кредиторів вбачається, що загальний залишок непогашених вимог кредиторів становить 5872035,88 грн., в т. ч. 1434620,69 грн. - загальна сума вимог кредиторів, які заявили свої вимоги до банкрута або були окремо включені до реєстру вимог кредиторів, і вимоги яких залишилися незадоволеними у зв'язку з недостатністю майна банкрута; 4437415,19 грн. - загальна сума вимог, які обліковуються в бухгалтерському обліку банкрута, але не були заявлені кредиторами (не є конкурсними кредиторами, їх вимоги погашаються в 6 чергу).

З ліквідаційного балансу вбачається, що у банкрута відсутні будь-які активи, які можуть бути використані для погашення вимог кредиторів.

Комітетом кредиторів 14.03.2014 р. було схвалено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, визнано роботу ліквідатора задовільною та такою, що відповідає вимогам чинного законодавства та прийнято рішення звернутися до господарського суду Харківської області від імені комітету кредиторів з клопотанням про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном і ліквідації у справі про банкрутство ТОВ фірма "ТРАК", звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Ст. 4-1 ГПК України встановлені форми господарського судового процесу. Господарські суди розглядають справи про банкрутство з урахуванням особливостей, встановлених Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі Закон про банкрутство).

Згідно ст. 46 Закону передбачено, що господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Пункт 2 ст.46 Закону передбачає, якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи-банкрута.

Отже, враховуючи, що ліквідатором проведені всі необхідні дії по ліквідації банкрута, ліквідатором представлений суду ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 5872 тис.грн, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та припинити провадження по справі.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст.ст. 46, п.6 ст.83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 ГПК України, -

УХВАЛИВ:

1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю фірму "Трак" (місцезнаходження: 61091, м. Харків, Стадіонний проїзд, б. 21, кв. 45 , ідентифікаційний код 21234618).

3. Визнати вимоги кредиторів, що були не задоволені за недостатністю майна банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Трак", а саме: Товариства з обмеженою відповідальністю "Факторингова компанія" у розмірі 15365,00 грн., ОСОБА_17 у розмірі 1081405,69 грн., ОСОБА_7 у розмірі 337850,00 грн., ОСОБА_8 у розмірі 1634953,46 грн., T+L "TRANS AG" у розмірі 7000,00 грн., ФОП ОСОБА_5 у розмірі 92200,00 грн., ФОП ОСОБА_9 у розмірі 270000,00 грн., ФОП ОСОБА_10 у розмірі 507446,00 грн., ФОП ОСОБА_11 у розмірі 55928,00 грн., ФОП ОСОБА_12 у розмірі 38518,79 грн., ФОП ОСОБА_13 у розмірі 207550,00 грн., ФОП ОСОБА_14 у розмірі 217500,00 грн., ФОП ОСОБА_15 у розмірі 27000,00 грн., ФОП ОСОБА_1 у розмірі 42075,00 грн., ФОП ОСОБА_16 у розмірі 103200,00 грн., KARDESLER PLASTIK - ORHAN USTA у розмірі 52066,40 грн., MAK-PA ELEKTRIK MALZEMELERI PAZ у розмірі 22886,92 грн., Smith International Deutschland у розмірі 7145,74 грн., VIKO у розмірі 1113787,31 грн., Індустріальної ОДПІ м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області, - погашеними.

4. Провадження по справі припинити.

5. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про зняття юридичної особи з обліку.

6. Ухвалу направити ліквідатору, кредиторам, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС Фрунзенського РУЮ Харківського МУЮ, Індустріальній МДПІ м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області.

Суддя Кононова О.В.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення19.03.2014
Оприлюднено26.03.2014
Номер документу37784266
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/2076/13

Ухвала від 31.07.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

Ухвала від 27.05.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

Постанова від 19.03.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

Ухвала від 25.07.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

Ухвала від 18.07.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

Ухвала від 11.03.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

Постанова від 22.08.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

Ухвала від 31.07.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

Ухвала від 05.06.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні