ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про відкладення слухання
14 квітня 2014 р.
Справа № 902/312/14
за позовом :Приватного підприємства "СОНЯЧНЕ ОБ"ЄДНАННЯ" ( вул. Плеханівська, буд. 147,м. Харків,61037; а/с 7363, м. Харків, 61091; 61002, м. Харків, а/с 10121)
до :Комунального підприємства Вінницької міської ради "ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" ( вул. 600-річчя, буд. 13, м. Вінниця, 21100)
про стягнення заборгованості 247 319,56 грн.
Головуючий суддя Яремчук Ю.О.
Cекретар судового засідання Німенко О.І.
Представники :
позивача : Тарасенко О.В.
відповідача : не з'явився
В С Т А Н О В И В :
Подано позов приватним підприємством "СОНЯЧНЕ ОБ"ЄДНАННЯ" до комунального підприємства Вінницької міської ради "ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" про стягнення заборгованості 247 319,56 грн.
Ухвалою суду від 20.03.2014 року порушено провадження у справі з призначенням судового засідання на 14.04.2014 року.
В судове засідання 14.04.2014 року з'явився представник позивача, який позов підтримав в повному обсязі.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився, направлена кореспонденція суду повернута, з поштовою відміткою: що зазначений адресат за вказаною адресою відсутній.
Враховуючи неявку представника відповідача, та неподання сторонами всіх необхідних документів для вирішення спору, суд приходить до висновку про відкладення розгляду справи.
Керуючись п.п.1,2 ст.77, 86, 115 Господарського процесуального кодексу України суд, -
У Х В А Л И В :
1. Розгляд справи відкласти до 19 травня 2014 р. о 11:00 год. , в приміщенні господарського суду , кімн. № 10:13.
2. Явка в засіданні представників позивача, відповідача з повноваженнями визначеними ст. 28 ГПК України обов'язкова.
3. Зобов'язати учасників процесу за три робочі дні до судового засідання надати через канцелярію суду :
Позивачу: 1. Провести звірку розрахунків з відповідачем станом на день подачі позову до суду про що скласти відповідний акт, в якому з посиланням на чинне законодавство та первинні бухгалтерські документи детально відобразити динаміку виникнення та погашення заборгованості відповідачем.
2. Договір № 2506/12 від 25.06.2012 року про закупівлю вентилів, кранів, клапанів та подібних виробів ( оригінал для огляду, належним чином завірену копію в справу).
3. Докази сплат заборгованості відповідачем, якщо таке мало місце.
4. Будь - які інші належним чином підготовлені та оформлені докази на підтвердження позовних вимог.
Відповідачу : 1.Відзив на позовну заяву з нормативно-документальним обґрунтуванням і підтвердженням та докази направлення його позивачу.
2.Статут, довідку з ЄДРПОУ, свідоцтво державної реєстрації (оригінали для огляду, належним чином завірені копії в справу).
3. Провести звірку розрахунків з позивачем про що скласти відповідний акт, в якому з посиланням на чинне законодавство та відповідні первинні бухгалтерські документи детально відобразити динаміку утворення та погашення заборгованості перед позивачем.
4. Договір № 2506/12 від 25.06.2012 року про закупівлю вентилів, кранів, клапанів та подібних виробів ( оригінал для огляду, належним чином завірену копію в справу).
5. Докази часткових розрахунків( платіжні доручення, квитанції, оригінал для огляду, належним чином завірену копію в справу)
6. Докази розрахунків з позивачем, якщо таке мало місце.
7. Будь - які інші докази в спростування та заперечення позовних вимог.
5. Письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах компетенції вирішує спір, немає справ зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет із тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору.
6. Зобов'язати позивача направити до відповідача свого представника з належно оформленими повноваженнями для складання розгорнутого акта звірки взаємних розрахунків станом на час подання та розгляду позовної заяви в суді, стосовно позовної суми з відображенням періоду утворення заборгованості, динаміку росту заборгованості та її погашення з посиланням на бухгалтерські документи, які надати в судове засідання.
7. Попередити позивача та відповідача про те, що невиконання вимог ухвали суду може бути підставою для застосування штрафу у розмірі до 1 700,00 грн. відповідно до п.5 ст.83 ГПК України.
8. Попередити позивача , що у разі неподання без поважних причин витребуваних судом матеріалів, позов може бути залишено без розгляду відповідно до п. 5 ст. 81 ГПК України.
9. Попередити відповідача , що в разі неявки в судове засідання та неподання витребуваних документів суд вправі розглянути справу за наявними у ній матеріалами відповідно до ст.75 ГПК України.
10. Звернути увагу сторін на те, що спір може бути врегульований між сторонами шляхом укладення мирової угоди.
11. Ухвалу надіслати сторонам рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.
Суддя Яремчук Ю.О.
віддрук. прим.:
1 - до справи
2 - позивачу ( вул. Плеханівська, буд. 147,м. Харків,61037; а/с 7363, м. Харків, 61091; 61002, м. Харків, а/с 10121)
3 - відповідачу ( вул. 600-річчя, буд. 13, м. Вінниця, 21100)
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 14.04.2014 |
Оприлюднено | 16.04.2014 |
Номер документу | 38206576 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Вінницької області
Яремчук Ю.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні