ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 284-18-98
У Х В А Л А
16.04.14 Справа № 5011-46/7-2013.
За заявоюТовариства з обмеженою відповідальністю "Юридична компанія "Брати Гройсман і Козлєвіч" До Публічного акціонерного товариства "Київопорядкомплект" (ідентифікаційний код 05503326) Пробанкрутство Суддя Омельченко Л.В.
Представники:
Від боржника Дяченко С.В. - ліквідатор Від комітету кредиторів:Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Арт-Капітал Менеджмент" - Боровик В.А. (довіреність від 25.03.2014 р.); Від кредиторів: 1. Публічного акціонерного товариства "Завод будівельних конструкцій" - Кулинич В.П. (довіреність від 10.05.2012 р.); 2. Публічного акціонерного товариства "Київський річковий порт" - Руденко В.В. (довіреність від 31.12.2013 р.)
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
У грудні 2012 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридична компанія "Брати Гройсман і Козлєвіч" звернулося до суду із заявою № 28/12/11 від 28.12.2012 р. про порушення справи про банкрутство Публічного акціонерного товариства "Київопорядкомплект" у зв'язку з неспроможністю підприємства сплатити прострочену заборгованість у розмірі 357 000,00 грн.
Провадження у справі за вказаною заявою було порушено ухвалою Господарського суду міста Києва від 02.01.2013 р. № 5011-46/7-2013 у порядку Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14.05.1992 р. в редакції від 30.06.1999 р. зі змінами та доповненнями, якою введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Юринця А.В., розгляд справи призначено на 25.01.2013 р.
25.01.2013 р. у справі № 5011-46/7-2013 винесено ухвалу підготовчого засідання, якою, зокрема, визнано безспірні грошові вимоги ініціюючого кредитора, визначено дату проведення попереднього засідання у справі тощо.
22.04.2013 р. відбулося попереднє судове засідання та затверджено реєстр вимог кредиторів Публічного акціонерного товариства "Київопорядкомплект".
Матеріалами справи підтверджується, що комітет кредиторів боржника було сформовано 15.05.2013 р. у складі чотирьох кредиторів Публічного акціонерного товариства "Київопорядкомплект", а саме: Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Арт-Капітал Менеджмент", Публічного акціонерного товариства Банк "Київська Русь", Публічного акціонерного товариства "Завод будівельних конструкцій" та Публічного акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд".
Ухвалою від 17.07.2013 р. судом було відкрито процедуру санації Публічного акціонерного товариства "Київопорядкомплект", керуючим санацією призначено арбітражного керуючого Юринця А.В.
21.03.2014 р. Публічне акціонерне товариство "Київопорядкомплект" було визнано банкрутом за ініціативою суду у порядку ч. 6 ст. 18 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14.05.1992 р. у редакції від 30.06.1999 р. зі змінами та доповненнями, відкрито ліквідаційну процедуру та постановлено призначити ліквідатора банкрута за допомогою автоматизованої системи відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство.
За наслідками здійснення вказаного відбору автоматизованою системою ухвалою суду від 24.03.2014 р. ліквідатором банкрута було призначено арбітражного керуючого Дяченка С.В., який висловив згоду на участь у справі у поданій 26.03.2014 р. заяві з відповідними додатками.
04.04.2014 р. до суду надійшло клопотання ліквідатора банкрута - арбітражного керуючого Дяченка С.В. про затвердження мирової угоди з додатками, яке було призначено до розгляду у судовому засіданні на 16.04.2014 р. з викликом заінтересованих осіб.
08.04.2014 р. від Публічного акціонерного товариства "Завод будівельних конструкцій" та Товариства з обмеженою відповідальністю "Арістей Компані" судом було отримано клопотання про розгляд питання про затвердження мирової угоди у найкоротший строк.
У судове засідання 16.04.2014 р. прибув представник голови комітету кредиторів боржника та двох кредиторів: Публічного акціонерного товариства "Завод будівельних конструкцій" та Публічного акціонерного товариства "Київський річковий порт", а також особисто з'явився ліквідатор банкрута.
Інші кредитори уповноважених представників у засідання суду не направили, хоча були належним чином повідомлені його про час та дату відповідною ухвалою, тож суд вважає за можливе за провести судове засідання за їх відсутності, оскільки їх неявка не перешкоджає вирішенню питання про затвердження мирової угоди.
У ході розгляду питання про затвердження мирової угоди представник голови комітету кредиторів подав суду докази направлення кредиторам банкрута тексту мирової угоди (чеки та описи вкладення у цінний лист), а також разом з ліквідатором банкрута клопотав перед судом про затвердження мирової угоди у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства "Київопорядкомплект" у редакції, схваленій рішенням комітету кредиторів боржника від 04.04.2014 р. з урахуванням поданих 15.04.2014 р. уточнень до її пункту 3.4.2.
Проти затвердження мирової угоди у справі висловив заперечення лише представник Публічного акціонерного товариства "Київський річковий порт", оскільки не мав можливості для ознайомлення з її текстом, для чого й просив у суду відкласти розгляд справи.
Натомість, належні докази завчасного направлення кредиторам боржника тексту укладеної мирової угоди наявні у матеріалах справи, з чого слідує, що Публічне акціонерне товариство "Київський річковий порт" не дослідило її умови з причин суб'єктивного характеру, що залежать від волевиявлення самого кредитора та не можуть вважатися належними підставами для перенесення судового розгляду, тому з урахуванням позиції учасників процесу суд відмовляє кредитору у задоволенні клопотання про відкладення розгляду справи, що лише сприятиме затягуванню вирішенню питання припинення процедури банкрутства.
З пояснень присутніх у засіданні осіб та наявних у справі документів судом було встановлено, що 04.04.2014 р. відбулися збори комітету кредиторів, куди на виклик ліквідатора з'явилися троє з чотирьох його членів для розгляду питання про затвердження мирової угоди у справі № 5011-46/7-2013 про банкрутство Публічного акціонерного товариства "Київопорядкомплект", за результатами чого з урахуванням внесення змін до запропонованої редакції в частині назви голови комітету кредиторів повноваженим складом комітету одноголосно було погоджено умови мирової угоди, визначено уповноважених для її підписання осіб та доручено ліквідатору не пізніше 07.04.2014 р. звернутися з відповідним клопотанням про затвердження мирової угоди до господарського суду (протокол від 04.04.2014 р. у матеріалах справи).
На підтвердження обставин схвалення такої мирової угоди суду було подано протокол зборів комітету кредиторів від 04.04.2014 р., лист-запрошення на збори та докази його направлення членам комітету кредиторів разом з проектом мирової угоди, повідомлення про проведення зборів, примірник мирової угоди від 04.04.2014 р. та список кредиторів.
04.04.2014 р. оформлену у письмовому вигляді мирову угоду відповідно до прийнятого комітетом рішення було підписано з боку боржника - ліквідатором (арбітражним керуючим Дяченком С.В.) та представником Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Арт-Капітал Менеджмент" як голови комітету кредиторів.
У ст. 77 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" під мировою угодою у справі про банкрутство розуміється домовленість між боржником і кредиторами стосовно відстрочки та/або розстрочки, а також прощення (списання) кредиторами боргів боржника, яка оформляється шляхом укладення угоди між сторонами.
Мирова угода може бути укладена на будь-якій стадії провадження у справі про банкрутство. У процедурі розпорядження майном боржника мирову угоду може бути укладено лише після виявлення всіх кредиторів і затвердження господарським судом реєстру вимог кредиторів.
Рішення про укладення мирової угоди від імені кредиторів приймається комітетом кредиторів більшістю голосів кредиторів - членів комітету та вважається прийнятим за умови, що всі кредитори, вимоги яких забезпечені заставою майна боржника, висловили письмову згоду на укладення мирової угоди.
Рішення про укладення мирової угоди приймається від імені боржника керівником боржника чи арбітражним керуючим (керуючим санацією, ліквідатором), які виконують повноваження органів управління та керівника боржника і підписують її.
Від імені кредиторів мирову угоду підписує голова комітету кредиторів.
За приписами ст. 78 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" мирова угода може бути укладена тільки щодо вимог, забезпечених заставою, вимог другої та наступних черг задоволення вимог кредиторів, визначених цим Законом.
Не підлягає прощенню (списанню), відстрочці та/або розстрочці за умовами мирової угоди заборгованість із заробітної плати перед працюючими та звільненими працівниками банкрута, грошові компенсації за невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, інші кошти, належні працівникам у зв'язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов'язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, що направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, що направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), а також вихідної допомоги, належної працівникам у зв'язку з припиненням трудових відносин.
Не підлягає прощенню (списанню) за умовами мирової угоди заборгованість із сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, невикористаних та своєчасно не повернутих коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Судом встановлено, що мирова угода, схвалена більшістю голосів членів комітету кредиторів на відповідному засіданні 04.04.2014 р., відповідає наведеним вище положенням Закону, адже рішення про її укладення ухвалено належним чином, мирова угода не поширюється на вимоги першої черги задоволення (витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство), а також передбачає часткове прощення, відстрочку та розстрочку погашення боргів четвертої та шостої черг.
Крім того, суд вважає правомірним звернення ліквідатора та комітету кредиторів з вимогами про затвердження мирової угоди на стадії ліквідації банкрута, адже спеціальною нормою законодавства дозволено вчинення відповідної процесуальної дії суду із затвердження мирової угоди на будь-якій стадії провадження у справі про банкрутство.
Згідно з ч. 7 ст. 78 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" для кредиторів, які не брали участі в голосуванні або проголосували проти укладення мирової угоди, не можуть бути встановлені умови гірші, ніж для кредиторів, які висловили згоду на укладення мирової угоди, вимоги яких віднесені до однієї черги.
Судом встановлено, що умови мирової угоди від 04.04.2014 р. відповідають положенням ч. 7 ст. 78 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Відповідно до ст. 79 Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" мирова угода укладається у письмовій формі та підлягає затвердженню господарським судом, про що зазначається в ухвалі господарського суду про припинення провадження у справі про банкрутство.
Мирова угода набирає чинності з дня її затвердження господарським судом і є обов'язковою для боржника (банкрута), кредиторів, вимоги яких забезпечені заставою, кредиторів другої та наступних черг.
Одностороння відмова від мирової угоди не допускається.
Мирова угода повинна містити положення про: розміри, порядок і строки виконання зобов'язань боржника; відстрочку чи розстрочку або прощення (списання) боргів чи їх частини.
Крім того, мирова угода може містити умови щодо: виконання зобов'язань боржника третіми особами; задоволення вимог кредиторів іншими способами, що не суперечать закону.
Відповідно до ч. 5 ст. 81 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" з дня затвердження мирової угоди боржник приступає до погашення вимог кредиторів згідно з умовами цієї мирової угоди.
Виходячи з приписів ч. 6 ст. 81 та п. 5 ч. 1 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" затвердження мирової угоди є підставою для припиненням господарським судом провадження у справі про банкрутство.
Заслухавши пояснення ліквідатора банкрута та представників кожного присутнього в засіданні кредитора, дослідивши матеріали справи та подану на затвердження мирову угоду, суд вважає, що її умови та обставини підписання не суперечать законодавству, не порушують прав кредиторів, у зв'язку з чим підстави для відмови у її затвердженні відсутні, тому така угода підлягає затвердженню судом, а провадження у справі про банкрутство - припиненню.
Враховуючи вищезазначене та керуючись Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86, 89 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Затвердити мирову угоду від 04.04.2014 р. з додатками, укладену між кредиторами Публічного акціонерного товариства "Київопорядкомплект" в особі голови комітету кредиторів - представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Арт-Капітал Менеджмент" та Публічним акціонерним товариством "Київопорядкомплект" в особі ліквідатора банкрута - арбітражного керуючого Дяченка С.В. з наступним змістом:
І. Загальні положення
1.1. Публічне акціонерне товариство «Київопорядкомплект» (код згідно з ЄДРПОУ 05503326, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Серія АГ № 060872 від 23.08.2013 р. р., місцезнаходження: м. Київ, вул. Будіндустрії, будинок 9 (далі - Банкрут) в особі ліквідатора Дяченка Сергія Вікторовича (Свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого НОМЕР_1 від 05.02.2013 р.), який діє на підставі постанови господарського суду м. Києва від 21.03.2014 р. у справі № 5011-46/7-2013, та кредитори Банкрута (далі - Кредитори) в особі голови комітету кредиторів Банкрута - Директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Арт-Капітал Менеджмент» Городецький Леонід Анатолійович, який діє на підставі рішення комітету кредиторів ПАТ «Київопорядкомплект», оформленого протоколом комітету кредиторів Боржника від 04.04.2014 р., уклали мирову угоду у справі № 5011-46/7-2013 про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Київопорядкомплект», порушеній господарським судом м. Києва за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Брати Гройсман і Козлєвіч» (код згідно з ЄДРПОУ 36993997, свідоцтво про державну реєстрацію № 481306 від 09.03.2010 р., місцезнаходження: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 28/1) з метою розрахунків з кредиторами та відновлення платоспроможності Банкрута на умовах та в порядку, визначених цією мировою угодою.
ІІ. Предмет мирової угоди
2.1. Мирова угода укладена щодо вимог Кредиторів до Банкрута, включених до реєстру вимог кредиторів, затвердженого ухвалою господарського суду м. Києва від 22.04.2013 р. у справі № 5011-46/7-2013, а саме:
2.1.1. вимог Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Брати Гройсман і Козлєвіч» (код згідно з ЄДРПОУ 36993997, свідоцтво про державну реєстрацію № 481306 від 09.03.2010 р., місцезнаходження: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 28/1) (далі - ТОВ «Юридична компанія «Брати Гройсман і Козлєвіч») в розмірі 357 000,00 грн., з яких: 350 000,00 грн. є вимогами четвертої черги, 7 000,00 грн. - шостої;
2.1.2. вимог Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Арт-Капітал Менеджмент» (код згідно з ЄДРПОУ 33540395, місцезнаходження: 03151, м. Київ, вул. Народного Ополчення, буд. 1, 6-й поверх) (далі - ТОВ «КУА «Арт-Капітал-Менеджмент») в розмірі 42 785 069,34 грн., з яких: 42 661 999,15 грн. є вимогами четвертої черги, 124 217,19 грн. - шостої;
2.1.3. вимог Товариства з обмеженою відповідальністю "Домус Меблі" (ідентифікаційний код 37572216, місцезнаходження 01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52-а,) (далі - ТОВ "Домус Меблі") в розмірі 30 680,93 грн., з яких: 30 395,41 грн. є вимогами четвертої черги, 285,52 грн. - шостої;
2.1.4. вимог Публічного акціонерного товариства «Київський річковий порт» (код згідно з ЄДРПОУ 03150071, місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, будинок 70) (далі - ПАТ «Київський річковий порт») в розмірі 4 327 105,44 грн., з яких: 4 206 523,84 грн. є вимогами четвертої черги, 120 581,60 грн. - шостої;
2.1.5. вимог Товариства з обмеженою відповідальністю «Арістей Компані» (код згідно з ЄДРПОУ 25402024, місцезнаходження: 03680, м. Київ, вул. Якутська, будинок 10) (далі - ТОВ «Арістей Компані») в розмірі 312 886,28 грн., які є вимогами четвертої черги;
2.1.6. вимог Товариства з обмеженою відповідальністю «НВО Промвпровадження» (код згідно з ЄДРПОУ 24732179, місцезнаходження: 03057, м. Київ, вул. Довженко, будинок 10) (далі - ТОВ «НВО Промвпровадження») в розмірі 1 384 805,86 грн., з яких: 1 369 837,59 грн. є вимогами четвертої черги, 14 968,27 грн. - шостої;
2.1.7. вимог Публічного акціонерного товариства «Завод будівельних конструкцій» (код згідно з ЄДРПОУ 14301395, місцезнаходження: 03680, м. Київ, вул. Якутська, будинок 10) (далі - ПАТ «Завод будівельних конструкцій») в розмірі 5 934,00 грн., які є вимогами четвертої черги;
2.1.8. вимог Товариства з обмеженою відповідальністю «Добробут» (код згідно з ЄДРПОУ 30886977, місцезнаходження: 08074, Київська обл., Макарівський район, село Чорногородка, вул. Леніна, будинок 68) (далі - ТОВ «Добробут») в розмірі 297 188,37 грн., які є вимогами четвертої черги;
2.1.9. вимог Товариства з обмеженою відповідальністю "Факторингова компанія "Паритет" (код згідно з ЄДРПОУ 38358377, місцезнаходження: 04073, місто Київ, вулиця Фрунзе, будинок № 154) (далі - ТОВ "Факторингова компанія "Паритет") в розмірі 4 486 470,32 грн., з яких: 4 482 684,96 грн. є вимогами четвертої черги, 3 785,36 грн. - шостої.
2.2. Загальний розмір вимог Кредиторів до Банкрута, щодо яких укладена Мирова угода (перелік вимог Кредиторів до Банкрута, щодо яких укладена Мирова угода, наведено в п. 2.1. Мирової угоди), складає 49 628 672,67 грн., з яких:
2.2.1. 49 357 834,73 грн. є загальним розміром вимог Кредиторів до Банкрута, віднесених ухвалою господарського суду м. Києва від 22.04.2013 р. у справі № 5011-46/7-2013 до четвертої черги задоволення вимог кредиторів;
2.2.2. 270 837,94 грн. є загальним розміром вимог Кредиторів до Банкрута, віднесених ухвалою господарського суду м. Києва від 22.04.2013 р. у справі № 5011-46/7-2013 до шостої черги задоволення вимог кредиторів.
2.3. Мирова угода не поширюється на вимоги Кредиторів до Банкрута щодо відшкодування витрат Кредиторів, пов'язаних з провадженням у справі № 5011-46/7-2013 про банкрутство Банкрута (далі - вимоги Кредиторів першої черги), а саме:
2.3.1. вимог ТОВ «Юридична компанія «Брати Гройсман і Козлєвіч» в розмірі 5 844,00 грн., з яких: 5 365,00 грн. є вимогами щодо відшкодування витрат на оплату судового збору, 479,00 грн. є вимогами щодо відшкодування витрат на оплату публікації оголошення про порушення провадження у справі № 5011-46/7-2013 про банкрутство Банкрута;
2.3.2. вимог ТОВ «КУА «Арт-Капітал Менеджмент» в розмірі 1147,00 грн., які є вимогами щодо відшкодування витрат на оплату судового збору;
2.3.3. вимог ТОВ «Домус Меблі» в розмірі 2294,00 грн., які є вимогами щодо відшкодування витрат на оплату судового збору;
2.3.4. вимог ПАТ «Київський річковий порт» в розмірі 1147,00 грн., які є вимогами щодо відшкодування витрат на оплату судового збору;
2.3.5. вимог ТОВ «Арістей Компані» в розмірі 1147,00 грн., які є вимогами щодо відшкодування витрат на оплату судового збору;
2.3.6. вимог ТОВ «НВО Промвпровадження» в розмірі 1147,00 грн., які є вимогами щодо відшкодування витрат на оплату судового збору;
2.3.7. вимог ПАТ «Завод будівельних конструкцій» в розмірі 1147,00 грн., які є вимогами щодо відшкодування витрат на оплату судового збору;
2.3.8. вимог ТОВ «Добробут» в розмірі 1147,00 грн., які є вимогами щодо відшкодування витрат на оплату судового збору;
2.3.9. вимог ТОВ "Факторингова компанія "Паритет" в розмірі 1147,00 грн., які є вимогами щодо відшкодування витрат на оплату судового збору;
2.4. Загальний розмір вимог Кредиторів першої черги, на які не поширюється Мирова угода (перелік вимог Кредиторів до Банкрута, на які не поширюється Мирова угода, наведено в п. 2.3. Мирової угоди), складає 16 167 грн.
ІІІ. Розміри, порядок і строки виконання зобов'язань Банкрута
3.1. Сторони досягли згоди про прощення (списання) Кредиторами боргу Банкрута в розмірі 270 837,94 грн., який є загальною сумою вимог Кредиторів до Банкрута щодо сплати пені, віднесених ухвалою господарського суду м. Києва від 22.04.2013 р. у справі № 5011-46/7-2013 до шостої черги задоволення вимог кредиторів, а саме:
3.1.1. вимог ТОВ «Юридична компанія «Брати Гройсман і Козлєвіч» в розмірі 7 000,00 грн.;
3.1.2. вимог ТОВ «КУА «Арт-Капітал Менеджмент» в розмірі 124 217,19 грн.;
3.1.3. вимог ПАТ «Київський річковий порт» в розмірі 120 581,60 грн.;
3.1.4. вимог ТОВ «Домус Меблі» в розмірі 285,52 грн.;
3.1.5. вимог ТОВ «НВО Промвпровадження» в розмірі 14 968,27 грн.;
3.1.6. вимог ТОВ «Факторингова компанія «Паритет» в розмірі 3 785,36 грн.
3.2. Сторони досягли згоди про прощення (списання) Кредиторами п'ятдесяти відсотків боргу Банкрута в розмірі 49 357 834,73 грн., який є загальною сумою вимог Кредиторів до Банкрута, віднесених ухвалою господарського суду м. Києва від 22.04.2013 р. у справі № 5011-46/7-2013 до четвертої черги задоволення вимог кредиторів, а саме:
3.2.1. вимог ТОВ «Юридична компанія «Брати Гройсман і Козлєвіч» в розмірі 350 000,00 грн.;
3.2.2. вимог ТОВ «КУА «Арт-Капітал Менеджмент» в розмірі 42 661 999,15 грн.;
3.2.3. вимог ТОВ «Домус Меблі» в розмірі 30 395,31 грн.;
3.2.4. вимог ПАТ «Київський річковий порт» в розмірі 4 206 523,84 грн.;
3.2.5. вимог ТОВ «Арістей Компані» в розмірі 312 886,28 грн.;
3.2.6. вимог ТОВ «НВО Промвпровадження» в розмірі 1 369 837,59 грн.;
3.2.7. вимог ПАТ «Завод будівельних конструкцій» в розмірі 5 934,00 грн.;
3.2.8. вимог ТОВ «Добробут» в розмірі 297 188,37 грн.;
3.2.9. вимог ТОВ «Факторингова компанія «Паритет» в розмірі 4 482 684,96 грн.
3.3. Наслідком прощення (списання) Кредиторами частини боргу Банкрута, передбаченого пунктами 3.1. і 3.2. Мирової угоди, є виникнення зобов'язання, відповідно до якого Банкрут зобов'язується провести з Кредиторами розрахунок в такому розмірі:
3.3.1. Банкрут зобов'язується сплатити ТОВ «Юридична компанія «Брати Гройсман і Козлєвіч» 175 000,00 грн.;
3.3.2. Банкрут зобов'язується сплатити ТОВ «КУА «Арт-Капітал Менеджмент» 21 330 999,58 грн.;
3.3.3. Банкрут зобов'язується сплатити ТОВ «Домус Меблі» 15 197,66 грн.;
3.3.4. Банкрут зобов'язується сплатити ПАТ «Київський річковий порт» 2 103 261,92 грн.;
3.3.5. Банкрут зобов'язується сплатити ТОВ «Арістей Компані» 156 443,14 грн.;
3.3.6. Банкрут зобов'язується сплатити ТОВ «НВО Промвпровадження» 684 918,80 грн.;
3.3.7. Банкрут зобов'язується сплатити ПАТ «Завод будівельних конструкцій» 2 967,00 грн.;
3.3.8. Банкрут зобов'язується сплатити ТОВ «Добробут» 148 594,19 грн.;
3.3.9. Банкрут зобов'язується сплатити ТОВ "Факторингова компанія "Паритет" 2 241 342,48 грн.
3.4. Банкрут зобов'язується провести розрахунок з Кредиторами за зобов'язаннями, передбаченими п. 3.3. Мирової угоди, в такому порядку:
3.4.1. розрахунок Банкрута з Кредиторами за зобов'язаннями, передбаченими п. 3.3. Мирової угоди, відстрочується до 01.05.2014 р.;
3.4.2. з 01.05.2014 р. розрахунок Банкрута з Кредиторами за зобов'язаннями, передбаченими п. 3.3. Мирової угоди, розстрочується на 10 років, при цьому з 01.05.2014 р. Банкрут сплачує щорічно не пізніше тридцять першого грудня кожного року кожному Кредитору одну десяту частину грошової суми, передбаченої пп. 3.3.1.-3.3.9. п. 3.3 Мирової угоди.
3.5. Банкрут проводить розрахунок з Кредиторами шляхом переказу грошових коштів на поточні рахунки Кредиторів.
3.6. Банкрут має право достроково провести розрахунок з Кредиторами.
IV. Прикінцеві та інші положення
4.1. Мирова угода набирає чинності з дня її затвердження господарським судом м. Києва і є обов'язковою для Банкрута і Кредиторів.
4.2. Одностороння відмова від Мирової угоди не допускається.
4.3. У разі невиконання Банкрутом зобов'язань, передбачених Мировою угодою, застосовуються наслідки, передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності Банкрута або визнання його банкрутом».
2. Припинити повноваження ліквідатора банкрута - арбітражного керуючого Дяченка С.В.
3. Дію мораторію припинити.
4. Припинити провадження у справі № 5011-46/7-2013.
5. Копію ухвали направити державному реєстратору за місцезнаходженням боржника для виконання в порядку Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", міському управлінню статистики, органу Державної виконавчої служби та податковій інспекції за місцезнаходженням боржника, державному органу з питань банкрутства.
Суддя Л.В. Омельченко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 16.04.2014 |
Оприлюднено | 23.04.2014 |
Номер документу | 38343595 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні