Залізничний районний суд м. Львова
СУДОВИЙ НАКАЗ
17 квітня 2014 року Справа № 462/2227/14-ц
м . Львів
Суддя Залізничного районного суду м.Львова Боровков Д.О., розглянувши заяву Житлово - будівельного кооперативу № 260 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 заборгованості по оплаті за житлово - комунальні послуги відповідно до ст.ст.95,96,98,99,102,103 ЦПК України
н а к а з у ю:
1.Стягнути в солідарному порядку з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, паспорт серія НОМЕР_2, у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків не зареєстрована, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, паспорт серія НОМЕР_3, ідентифікаційний код НОМЕР_1, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, паспорт серія НОМЕР_4, у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків не зареєстрований, які проживають за адресою: АДРЕСА_1 на користь Житлово - будівельного кооперативу № 260, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. С.Петлюри, буд. 18 Б, р/р 26007000005135, ПАТ Укрсоцбанк м. Львова, МФО 300023, ЄДРПОУ 20857560 - 27 711 /двадцять сім тисяч сімсот одинадцять/ грн. 00 коп. боргу за житлово - комунальні послуги.
2. Стягнути в солідарному порядку з боржників на користь стягувача 138 грн. 56 коп. судового збору.
3. Судовий наказ після набрання ним чинності видати стягувачу.
Суддя:
Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) Боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.
Відповідно до статті 106 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви (стаття 105-1 ЦПК України).
Суд | Залізничний районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 17.04.2014 |
Оприлюднено | 25.04.2014 |
Номер документу | 38359934 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Залізничний районний суд м.Львова
Боровков Д. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні