Ухвала
від 27.05.2014 по справі 908/1767/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

номер провадження справи 30/37/14

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

27.05.2014 Справа № 908/1767/14

Суддя Кагітіна Л.П. розглянувши матеріали

за позовом: Прокурора Ленінського району м. Запоріжжя (69006, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 14) в інтересах держави в особі органу, уповноваженого державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах - Комунального підприємства «Управління капітального будівництва» (69037, м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 60-б)

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Будпріоритет» (69123, м.Запоріжжя, вул. Хортицьке шосе, 20, кв. 40)

про стягнення 21141,23 грн.,

визнав надані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.

Присвоїти справі номер провадження 30/37/14.

2. Призначити розгляд справи на 20.06.2014 р. о 11-00 год. в судовому засіданні,

яке відбудеться в приміщенні господарського суду Запорізької області за адресою: м.Запоріжжя, вул. с. Тюленіна, 21 / Шаумяна, 4, корпус 1, кабінет № 309.

3. В порядку попередньої підготовки справи до розгляду зобов'язати учасників процесу надати суду - на підтвердження їх статусу юридичної особи і повного найменування подати оригінал і належну копії Статуту (Положення); витяг від Державного реєстратора про їх включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на день розгляду справи; довідку обслуговуючого банку про найменування відкритих рахунків.

Прокурора, позивача - надати суду власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та не має рішення цих органів з такого спору;

Позивача - надати оригінали документів, доданих прокурором до позовної заяви, в т.ч.: договору підряду № 56/п-12 від 09.07.2012 р. (з додатками), актів приймання виконаних підрядних робіт, платіжних доручень на оплату вартості виконаних робіт;

- листування з відповідачем по суті спору з доказами надсилання та/або вручення (оригінали суду - для огляду, належним чином завірені копії - до справи);

Відповідача - надати нормативно та документально обґрунтований письмовий відзив на позовну заяву, заперечення до позову (в разі наявності), документи в обґрунтування відзиву, заперечень.

4. Пояснення у справі надавати в письмовому вигляді. Документи суду надавати в оригіналі - для огляду та копіях, належним чином завірених, для залучення до матеріалів справи. Письмові пояснення та копії документів направити (надати) до суду заздалегідь, оригінали доказів представити суду в судовому засіданні.

5. Зобов'язати сторони направити в судове засідання своїх повноважних представників, надавши їм відповідні довіреності, які будуть залучені до матеріалів справи.

Письмові пояснення та належним чином завірені копії витребуваних документів надати до суду до 16.06.2014 року .

Явку уповноважених представників сторін визнати обов'язковою.

Копії ухвали направити сторонам у справі, прокуратурі Ленінського району м.Запоріжжя та прокуратурі міста Запоріжжя.

Попередити сторони, що за ухилення від вчинення вказаних господарським судом дій з винної сторони стягується штраф у порядку і розмірі, передбаченому п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя Л.П. Кагітіна

СудГосподарський суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення27.05.2014
Оприлюднено02.06.2014
Номер документу38939369
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —908/1767/14

Ухвала від 16.10.2014

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Кагітіна Л.П.

Рішення від 12.12.2014

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Кагітіна Л.П.

Ухвала від 27.06.2014

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Кагітіна Л.П.

Ухвала від 27.05.2014

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Кагітіна Л.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні